Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,095

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhaba arkadaşlar. Ben soğutma işi yapıyorum ve bu aralar bazı vesileler sayesinde karavancı abilere buzdolabı konusunda yardımcı oldum onlardan duyduğum kadarıyla bu siteyi öğrendim. 12-24 volt buzdolabı konusunda piyasadan çok uyguna ve çok kaliteli ürünler satmaktayım. 50 , 90 , 140 vb litre hacimlerinde buzdolaplarım mevcuttur. Arızalı buzdolaplarınız içinde yardımcı olabilirim. Herkese keyifli kullanımlar

Etiketler
Merhaba arkadaşlar. Ben soğutma işi yapıyorum ve bu aralar bazı vesileler sayesinde karavancı abilere buzdolabı konusunda yardımcı oldum onlardan duyduğum kadarıyla bu siteyi öğrendim. 12-24 volt buzdolabı konusunda piyasadan çok uyguna ve çok kaliteli ürünler satmaktayım. 50 , 90 , 140 vb litre hacimlerinde buzdolaplarım mevcuttur. Arızalı buzdolaplarınız içinde yardımcı olabilirim. Herkese keyifli kullanımlar

Telefonunuzu yazsanız ilginen arkadaşlara kolaylık olur.

Sahibindencom 20180110 135238 1799549656

merhaba arkadaşlar Ben genelde otomobillerin teknik özelliklerini araştırırken bu siteye rastladım Ve çok hoşuma gitti genelde amerikan araçları ile uğraşıyorum İsmim yusuf ziya bayramoğlu Üsküdar bulgurlu mahallesi nde bulunuyorum Tüm gezen bilir kullanıcılarına Ve siteyi hazırlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum

6ABF47BE 3B31 4B18 BA7C D067B641BF83

Merhaba bir süre önce üye oldum sanırım bu da ilk postum siteyi uzun zamandır ara ara takip ediyorum . İsmim Mustafa Atam. Kütahya’da yaşıyorum an itibariyle suzuki jimny sahibiyim

Merhaba ben Bilal,
Karaman'da yasiyorum. icimde son zamanlarda bir offroad tutkusu olustu ve atamiyorum. Hangi araba derken bu siteye rastladim. Uzun zamandir sitedeki bir cok bilgiden yararlandim ve üye olmaya karar verdim. Cok guzel bilgiler ve videolar var. Bu arada hala hangi araba karar veremedim.
Saygilar,

Merhabalar. Ben Mehmet. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Şimdilik İstanbul'da yaşıyorum. Karavan hayaliyle birkaç yıl daha beklemek zorundayım gibi görünüyor. En azından o güzel zamanlar geldiğinde bilgi birikim için zaman kaybetmeme adına forumu takip etmek istiyorum. Sevgilerimle

Herkese mrb. Ben ali, yayınevinde pazarlama bölümünde calismaktayım. Henüz doğa sporlarında acemiyim ve burdaki arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak istiyorum. İlgi alanım daha çok kampcılık üzerine.

Merhaba. Aydın Kuşadası'nda oturuyorum. Denizden karaya çıkmış bir yıldır yollardayız. Camper kullanıyoruz. Görüşmek üzere yolunuz açık olsun.

Herkeze merhaba arkadaşlar,

Harun Bozbağ
Kocaeli, İzmit ‘te yaşıyorum.
Rot balans ustasıyım.
Peugeot Partner kullanıcısıyım.
PartnerCamperVan

Gezenbilir ‘i uzun zamandır takip ediyorum. Çok dolu, oldukça faydalı bir forum, bir çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek mümkün emeği geçen herkeze teşekkür ediyorum.
üye olmak bu güne nasipmiş benim de nacizane bir katkım olursa ne mutlu.

MERHABA.İSMİM ALİ.EMEKLİ ÖĞRETMENİM.ANKARA'DAYIM.BU ELİT GURUBUN YENİ ÜYESİYİM.BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM..

Merhaba Arkadaşlar..
Ben İstanbul Bostancıdan Hasan Çakır..
suzuki otomobil ve arazı araçları tutkunuyum ve yedek parçacısıyım..

Daha Onceden Uyelıgım ve platforuma yorum yapıyordum kulanıcı adımı ve üyelık bılgılerımı hatılayamadıgımdan yenıden aranızda olmak istedım..
Suzuki Oto Yedek Parça Ve Çıkma Yedek Parçalarından Yardımcı Olurum..
Özel Servis Konusunda da Yardımcı Olurum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri