DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1399476 kişi tarafından okunmuş, 15083 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.311 oy
    19,2%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,5%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.500 oy
    22,0%
  4. Arama Motorlarından

3.289 oy
    48,3%
  5. Radyo - TV Programından

169 oy
    2,5%
  6. Tesadüfen

1.536 oy
    22,6%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,8%
  8. Diğer

462 oy
    6,8%
  1. suzukicakiroto

suzukicakiroto Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba Arkadaşlar..
    Ben İstanbul Bostancıdan Hasan Çakır..
    suzuki otomobil ve arazı araçları tutkunuyum ve yedek parçacısıyım..

Daha Onceden Uyelıgım ve platforuma yorum yapıyordum kulanıcı adımı ve üyelık bılgılerımı hatılayamadıgımdan yenıden aranızda olmak istedım..
    Suzuki Oto Yedek Parça Ve Çıkma Yedek Parçalarından Yardımcı Olurum..
    Özel Servis Konusunda da Yardımcı Olurum..

2. Cem Alper Tirit

Cem Alper Tirit Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ,

İsmim Cem Alper istanbul da cekme karavan alarak aranıza katıldım.daha önceden tecrube sahibi değildim sadece bir 10 günlük alkoven kiralayarak turkiyede yolculuk yaptım.
    Sizlerden istanbulda parklama ve yakınlarda ki karavan kamp alanları ile bilgi vermenizi rica edeceğim.

karvan uzunluğu 6,5 mt

gezenbilir den indirim alabileceğimiz bir sürücü kursu varmıdır?

herkese iyi günler

3. Cem Alper Tirit

Cem Alper Tirit Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar Gezenbilir üyeleri,

İsmim Cem Alper , aranıza 6,5 metre bir cekme karavan alarak katıldım . Tecrube suan yok ama sizlerden gelecek önerilere acığım.

istanbulda parklama ve yakın kamplar için yardım ederseniz sevinirim,Ev avrupa yakasında ,

4. Cem Alper Tirit

Cem Alper Tirit Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar Gezenbilir üyeleri,

İsmim Cem Alper , aranıza 6,5 metre bir cekme karavan alarak katıldım . Tecrube suan yok ama sizlerden gelecek önerilere acığım.

istanbulda parklama ve yakın kamplar için yardım ederseniz sevinirim,Ev avrupa yakasında ,

5. mustang55

mustang55 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    merhaba sevgili gezenbilir üyeleri bende çok gezen birisi olarak aranıza yeni katılmaktan dolayı cok sevinçliyim çocuklardan dolayı cok fazla bilgisayara bakamıyor olsam da elimden geldiğince gönderilere yorum yapmaya çalışırım,şu an samsundayım fakat temmuz itibariyle erzurum da ikamet edicem bir isteği arzusu olan varsa mesaj gönderebilir şimdiden herkese şükranlarımı ve saygılarımı sunarım..

Mibrahim bunu beğendi.

6. kaden53

kaden53 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben Yücel
    Memnun oldum aranıza katılmaktan

7. yclsmsk

yclsmsk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Bendeniz çocukluktan bu yana jip hastası bir kardeşinizim

8. muzaffer_kandemir

muzaffer_kandemir Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar;ben Muzaffer.
    Motokaravanlara ilgi duyuyorum eşim ve oğlumla birlikte güvenli rahat seyahat edebileceğimiz bir motokaravan sahibi olmak istiyorum

9. XxRuzGarxX

XxRuzGarxX Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben rüzgar karavan hayatını öğrenmek sonrasında uzun bir tura çıkmak istiyorum

10. XxRuzGarxX

XxRuzGarxX Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Öncelikle herkese selamlar uzun bir süredir karavan ile gezi ve yaşamak hakkında planlar kuruyorum öyle 6 ay 3 ay gibi değilde 365 gün gibi bu mümkün olabilirmi çekme karavana sıcak bakmıyorum park sorusundan dolayı,Camper da kararı kıldım 2.el fiyatları biraz pahalı ve kullanışlı değil kendimce bir ilanda Isızu marka bir karavan görmüştüm oldukça iyi büyük hacimliydi 13 15 bine orta halli bir aracı alıp hazırlıklar yapmak istiyorum kuzenim marongoz babam elektirik ustası malzeme fiyatına yapacaklar sorum kış aylarında donarmiyim 14+1 üstü olan bu aracı hususiye cevirirsem B sınıfı kullanabilirmi ic izolasyonda strafor uygun olurmu gibi sorular güzel bir hayal gezilecek görülecek yaşanacak çok şey var bir gün bodrum'dan yola çıkıp yol nereye ben oraya hayali birgun gökova başka birgün sarigerme iztuzu fethiye ızmir ıstanbul tüm sahile yakın iller ilçeler köyler kasabalar hayaller bu gerçekleri beklemek teşekkür ederim

11. İlkerr

İlkerr Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    herkese selam ben de aranızdayım..

12. İlkerr

İlkerr Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    sizden öğrenecek çok şeyim var . tecrübelerinizi ilgiyle takip ediyorum . saygılar.

13. ALİRIZA FARUK DENİZ

ALİRIZA FARUK DENİZ Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba, arkadaşlar
    Ben yeni katıldım aslen Marmarisliyim,son iki seneden beri P 38 aracım var vakit buldukça daha fazla bilgi sahibi olmak istedim.Normalde yurdısındayım izinlere geldikçe iyi vakit geçirip yapabilirsem belki off road a aracımı hazırlamak icin arkadasların bilgilerine ihtiyac duydum
    Herkese selamlar

14. jivang

jivang Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhaba dostlar Ankara'dan selamlar

15. madman456

madman456 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar abilerim kardeşlerim :smiley: ismim cenk izmir de ikamet ediyorum yasım 27 meslegim yedek parca imalat üzerine, kurulan siteyi cok basarili buluyorum adminlerin eline yüregine saglık :smiley: bundan sonra ben de aranızdayim herkese iyi forumlar dilerim :smiley:

16. ALİCEMALİ

ALİCEMALİ Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhabalar abıler kardeşler adım cemal trabzonluyum trabzonda ikamet ediyorum oto kiralama sektöründe hizmet veriyorum of road ve doğayla ilgiliyim aradığım bir araç hakkında en kapsamlı bilgiyi burada bulduğumdan dolayı artık bende burdayım dodge s100 hastalık hastasıyım herkese sağlık dolu mutlu günler dilerim..

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...