Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,049,921

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
Merhabalar ben Ayşe, gezmek en büyük tutkularımdan biri. Seyahat tavsiyelerini çok beğendiğim bir siteydi ama uzun zamandır takip etmeme rağmen malesef kayıt olmamıştım.

Tekrar herkese merhabalar, keyifli günler, bol seyahatler :smiley:

Etiketler
Selamlar ben serdar. Elektronik ve mekanik ile ilgili alanlara hep merakım vardır. Tabii doğal olarak arabalarada. Şu anda şükür HB bir arabam var ama cesaret edip nasip de olursa 1.9 ddis almak hep aklımda.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar. Ben Myigit. Çok fırsat bulamasam da gezmeyi severim. Grubu, gezilecek yerlerle ilgili Google Earth dosyası ararken tesadüfen buldum. Ülkemizdeki gezilecek yerler ile ilgili Google Earth dosyaları çok işime yarayacak. Teşekkürler. (Eski yüklenen dosyaların süresi dolmuş sanırım. Onlar açılmıyor.)

Herkese merhabalar.
gezentinin biriyimdir. atıcılık, okçluk, airsoft, camping, tracking vs vs bir çok hobim vardır. bu sayfayı da önceden inceliyordum. oldukça faydalı buldum ve aranıza katılmış bulundum. herkese buradan selam olsun.. =)

Merhabalar adım gökhan 35 yaşında yazılım mühendisiyim... nissan terrano 2 aracımla 2 pitbulumla doğada hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorum...bursada yaşıyorum...

Merhaba ben Gülşen,
İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum. Birkaç senedir kamp yapmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim, fırsat olmadı ya da yanıma arkadaş bulamadım diyelim. Neden yapmadığımı tam olarak ben de bilmiyorum, fakat bu sefer kararlıyım yapacağım. Konu ile ilgili bilgi ararken buraya denk geldim. Faydalı olacağına inanıyorum.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=879145932173356&set=t.100004269311568&ty
Oğuzhan Dereli

En yakın Şile ormanlarında yeşil ve mavi göl manzaralı bir yer seçilir el ayak çekilinde çadır kurulur kamp ateşi yakılır çakal sesleri kurba seslerine karışır hava kararır sonra siz korkarken cadırı bırakır arabada yatarsınz biz başka bir yerde balık tutarken yanımızda ilk gelen arkadaşlara çakal seslerini kurt diye yutturur korkuturuz ki biz balık tutarken bi kişi ateşle ilgilensin biz uyurken nöbet tutsun falan diye kimse kormayınca herkes uyuyo sonra balık tutulmuş kaçmış haberimiz olmuyo uyandıracak biri lazım zil sesine

merhaba gülşen,

çadırda kalabilirim , doga ile içiçe olmayı seviyorum diyorsan kesinlikle temel malzemelerini al derim
bende senin gibi cesaret edemiyordum, geçen sene karar verdim ve kamp yapmaya başladım gerçekden insanı kendine getiriyor.
eger istersen birlikde de kamp atabiliriz haber etmen yeterli :smiley:

Bursa da Kestelde Göllüde güzel yerler var uludağın arka yüzünde şelalenin ilerisinde gibi düşünün kestel belediyesi kamp alanı var ama çok da Ayı var dikkat edin ilk baharda balık tutmak için sonbaharda meyve yemek için aşagı tarafa inerler genelde kaçarlar ama...kormalısınız korkun korkun korkun

Cümleten selamu aleykum.Formu karavanlara bakarken buldum.Daha öncede duymuştum aslinda ama simdi üye olmak nasip oldu.Adim Enes 26 yaşındayım imamım 2 oğlum var.Bisikletle motosikletle gezmeyi severim aile olduktan sonra bunlari degistirmek gerekti bisiklete cocuk römorku yaptim simdi 3 kisi geziyoruz oğullarimla ilerde karavanla ailecek her sene yillik iznimde Türkiye turu yapmayı arzu ediyorum. Forum ve paylaşımlar icin tüm yöneticilere ve üyelere teşekkürler..

Merhabalalar,
Ben Hakan, Ankara'da yaşıyorum. Foruma , internette ankarada kamp grupları yazım denk geldim. Umarım beraber kamp atabileceğimiz birilerini bulabilirim.

Selam arkadaşlar özgür ben..
1975 doğumlu sinema televizyon sektöründe çalışan, offroad donanımlı L200 araç kullanan doğa kamp ve offroad tutkunu amatör telsizci..

merhaba, ismim aziz, 28 yaşındayım, yakın zamanda 750 kg altı bir çekme karavan alma niyetindeyim,biraz da bunun için üye oldum. herkese selamlar.

Merhaba Arkadaşlar :smiley:

Eşim ile birlikte yıllardır hayal ediyorduk . Cesaretimizi topladık ve geçen ay bir motokaravan sahibi olduk. Umarım hayal ettiğimiz gibi sorunsuz ve keyifli bir seri tecrübe yaşarız. Bu forumdaki bilgilerin gerçekten önemi çok yüksek bizim için . Tecrübeleriniz gerçekten çok önemli . Elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce biz de yaşadığımız tecrübeleri paylaşırız inşallah.

Selam ve Sevgilerimizle ,
yolunuz ve şansınız hep açık olsun ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri