DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1392052 kişi tarafından okunmuş, 15052 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.309 oy
    19,3%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,5%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.497 oy
    22,1%
  4. Arama Motorlarından

3.268 oy
    48,2%
  5. Radyo - TV Programından

168 oy
    2,5%
  6. Tesadüfen

1.532 oy
    22,6%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,8%
  8. Diğer

462 oy
    6,8%
  1. yigituruk

yigituruk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Belki bilen bi üye gelir diye soruyorum ben yeni üye olarak karavan mı yoksa 4x4 le mi hakkında kendi bildiklerimi ve sizin fikirlerinizi almak istiyorum konuyu hangi başlık altında ve nasıl açmam gerekiyor ?

Salih Serdar bunu beğendi.

2. epistemetheus

epistemetheus Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Kendimi çok gezdirdim.Biraz da internette gezginlerin gezilerini izlemek isterim

3. Salih Serdar

Salih Serdar Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba ben salih serdar ramazanoğlu müzisyenim yaklaşık 30 senedir bitmez bir gezme tutkum var hep bir minibus um olmuştur karavan yaşamı benim hayat tarzımdır on senedir hindistanda himalayalarda yaşıyorum dağlar hayatım yaşam enerjimi dağlara borçluyum deneyimlerimi sizlerle paylaşmak benim için zevk olucak hepinizin yolu açık keyifiniz bol olsun namaste...

4. Matadorr58

Matadorr58 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Herkese selamlar ismim deniz sivasta yaşıyorum sivasın ayazına aldırış etmeden motosiklet sürmeyi seven birisiyim saygılar..

5. Salih Serdar

Salih Serdar Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Karavan seçimi direkt olarak sizin hayat tarzına göre olmalıdır eğer dağlar of road dersen kesinlikle 4x4 ama hayat alanınız dar kalır ama iveco mercedes gibi arabalarda kolay kolay yolda kalmaz yaşam allanızda genişler

6. Cnr81

Cnr81 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhabalar
    Yaklaşık 3 senedir farklı konular ile takip ettiğim gezenbilir’e yeni üye oldum. İzmir de yaşıyorum, 37 yaşındayım evli ve çocukluyum. Kamp hayatı ve karavanlara çok özeniyorum. Aklımdaki projeyi hayata geçirebilmek için bazı konularda tecrübelerden yararlanmak istiyorum.

7. Pwrled

Pwrled www.pwrled.com / Led e dair aradığın herşey....

Alınan Beğeni:
    0
    * Gezenbilir üyelerine özel % 15 indirim (indirim kuponu için,lütfen iletişime geçin)

Türkiye 'nin en yeni,en güncel,en yenilikçi mobil aydınlatma markası "PWRLED"
    Yüksek performanslı led aydınlatma sistemleri...
    *Sektörde 4 ncü Yıl.
    Sipariş için link 'e tıklayın. www.pwrled.com
    İletişim : 0850 304 7 PWR / 0850 304 77 87

Facebook : @Pwrledlight
    instagram : @Pwrled

#pwrled #ledlight #ledbar #underwaterled #ledlightbar #yatchlight #offroad #offroadaydinlatma #suv #4x4 #karavan #kamp #tekne #ismakinasi #ledaydinlatma #cree #power

Screenshot_5.jpg

Son düzenleme: 7 Haziran 2018

8. chainard

chainard Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Off-road ve doğa tutkunu bir insan olarak çeşitli konularda yararlanmak için gezenbilir'e uğruyordum, üye olmak bugüne nasip oldu.

9. Demirist

Demirist Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Ben de geldim. Diğer henüz gelmemiş gelecek olanlar gibi. Şimdiye kadar bi çok kere siteden değerli bilgileri aldım kuran, geliştiren katkıda bulunanlara selam, saygı.
    2.el CRV aldıktan sonra lastik tavsiyesi almak istedim. Nereye sorayım derken tanışma post u iyi oldu. 47 yaşında ve istanbulda oturuyorum evliyim kedi babasıyım.

10. Akpa

Akpa Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba ben Selahattin.Aranıza Giresun dan katiliyorum.Aslen Isparta lıyım :smiley:Herkese hayirli Ramazanlar :smiley:

11. M_Yamadag

M_Yamadag Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Arkadaşlar merhaba,

Adım Murat Yamadağ, evli ve 1 çocuk babasıyım, Bursa'da bir otomotiv fabrikasında Lojistik Mühendisi olarak çalışıyorum, aynı zaman mütercim tercümanım, zamanında bazı dizi ve filmlerin altyazılarını hobi olarak çevirmiştim, belki aranızda bu nicke denk gelenleriniz vardır :smiley:

Ailenize 2003 GC WJ 2.7 Crd Overland alarak katıldım, aracı henüz aldım, yapacak çok işim var tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

Herkesin bayramı mübarek olsun.

12. Black Ghost

Black Ghost Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    Murat bey hoşgeldiniz.Öncelikle iyi Bayramlar.Aracınız hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsınız.İyi günlerde kullanın.

13. cenkoztrk

cenkoztrk BALIK AVI & KAMP

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba; yıllarımı doğa ve kültür gezilerine, çadır kamplarına ve sportif olta balıkçılığına verdim. Gördüklerimi ve tecrübelerimi kendi blog sitemde paylaşıyorum. Herkese selamlar.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...