Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,024

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Selamlar Olgun yıldız ben . Ziraat teknikeriyim . Doğa ve ve ekoloji ilgi alanım . Motorsiklet ve karavan hobilerim . Motosikletle uzun yollar yaptım şimdi sıra Karavan da . Güzel sayfa olduğundan burdayım . Bu kadar

Etiketler
Aranızda yeniyim. Şu an doğru yere yazıp yazmadığımdan bile emin değilim burayı çözmek kamp yapmaktan daha zormuş.
Ankarada yaşıyorum, doğayı çok seviyorum. Çevremde çok fazla kampçı yok. Ankara civarında etkinlikler olursa katılmak isterim

merhaba, suzuki grand vitarra ile ilgili web'de araştırma yaparken kendimi burada buldum, suzuki gv ile ilgili baya bir bilgi edindim, ilgi alanım doğa kampı ve yeni yeni gv 3 kapı herkese selamlar. :smiley:

herkese merhaba , kendimi tanıtayım adım emre , 24 yaşındayım , artık bir gezginim 1 yıldır gezgin insanların yaşamlarını dikkatle takip edip ayrıca imreniyorum .. artık bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum çadırımı , kamp materyallerimi topladım sırada artık arazi arabası almak var ama bazı endişelerim de var bütçem kısıtlı , bu konuyu tanışma bölümünde açmıyoruz sanırım herkese tekrardan merhaba :smiley:

Ben onur. insaat mühendisiyim. Hatay buyuksehir belediyesi türk halk müziği korosunun orkestrasini çalıştiriyorum.baglama tambur ritim çalıyorum. Powerlifting le ilgileniyorum. Isim gereği pickup alip tecrubelerinizle yukseltip modifikasyonları yapip sürüş teknikerini öğrenmek ve turlara katılmak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum. Herkese slm

Merhaba ben murat Gaziantep den.
Bir asya turu için internette bilgi ararken buldum sizi. Umarım bilgilerinizden faydalanırim .
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben Selçuk,

Ankara'da yaşıyorum, aranıza yeni katıldım, kampçılığa yeni başlayan biri olarak bu forumdan çok değerli bilgiler edineceğimi düşünüyorum.

Tekrardan herkese merhaba

arkadaşlar merhaba ben Ali yeni katıldım aranıza,

2000 model nissan terrono 2,7 aracım var beyaz dumandan dolayı motor yapıldı kesmedi pompa yapıldı beyin kontrol edildi şimdide elektirik tesisatında sorun olduğunu söylüyorlar
araç çalışıyordu ama beyaz duman atıyordu şimdi hiç çalışmıyor sentesi felan yerinde yapacak usta veya bu aracın tesisatını yapan elinde bu araca uygun makinası olan tanıdığınız bir usta varsa yardımınızı rica ediyorum istanbul avrupa yakasındayım

Merhabalar ben tugay ercins kocaeli izmitte yaşıyorum düğün fotoğrafçılığı yapıyorum foruma bugün üye oldum ve heycanlandırıcı bilgiler beni epey mutlu etti iyi forumlar dilerim :smiley:

Merhaba, ben Ergün Baylan, Gezen Bilir'e az önce üye oldum. İki tekere merakım var. 6 teker için de yeni yeni heyecan yaşamaya başladım. Çanakkale'de yaşıyor ve ÇOMÜ'de çalışıyorum.
Forumdan zaten ara ara yararlanıyordum, kayıt olmanın vaktinin geldiğini de görmüş oldum.
Herkese doğayla içiçe bir yaşam dileklerimle,

Selam ben Necmettin. Bartındayım. İşim gereği doğayla iç içeyim, eskiden ekmek parasıydı şimdi zevk için doğa yürüyüşü, arazi canavarları biraz avcılık la uğraşıyorum. Maden mühendisiyim.

selam gezenbilirde yeniyim 1997 model kare kasa almayı düşünüyorum. arazi araçlarına yabancı sayılmam daha önce 3.0 hundai galloperim vardı ikinci arac olarak 2.7 nissan terrano hayalimde olan kare kasayı almadan önce detaylı bilgi edinmem gerekiyor bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.parca durumu nedir kronik arızaları varmıdır lpg de ne yakar V6 motor yazanlar var düz 6 silindirmidir.hafta sonları kamp gezi maksatlı almayı düşünüyorum saygılar.

Merhaba aranıza yeni katıldım.
Yurt dışına çıkış için gerekli yeşil sigorta işi yapıyorum. Aracıyla yurt dışına çıkmak isteyenlere "gezenbilir" üyelerine çok uygun fiyata yardımcı olabilirim.

İhtiyaç halinde enucuzsigorta@gmail.com mail atmanız yeterli

İyi günler diliyorum...

20170706 174355 resized

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR