Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,379

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
S.a arkadaşlar umarım doğru yere yazıyorumdur pek çözemedim siteyi daha aranıza yeni katıldım 4*4 araçlara ilgim çok fazla ama maddiyaglardan dolayı hala birini almış değilim

Etiketler
cümleten selamlar aranıza Antalya'dan katılıyorum.Hayatım bütün extrem sporlara imkanlar el verdiği sürece bulaşabildiğim kadar bulaşmakla geçiyor :smiley: forumu uzun zamandır daha doğrusu işim düştükçe takip ediyordum :smiley: artık aranızdan biri olmak istedim buradaki sıcak kanlı ve mükemmel ortama bende kabul edilirsem ne mutlu bana :smiley:

Merhaba Arkadaşlar
Adım Volkan , Antalya'da yaşıyorum. 26 Yıl 8 Ay Jandarma Teşkilatında Astsubay olarak çalıştıktan sonra emekli olmuş, doğadan ve onun güzelliklerine doymamış bir ademim. Burada Land Rover hakkında araştırma yaparken forumun seviyesi ve sıcaklığını hissettim ve "bende üye olup tecrübelerime paylaşmalıyım." diye düşündüm ve buradayım. Saygılarımla

Merhaba arkadaşlar 4*4 ve off-road meraklısı biriyim henüz istediğim aracı, çekincelerim ve tecrübesizliğim yüzünden alamasam da yakın zamanda sizlerinde yardımıyla almayı planlıyorum, beden eğitimi ve kayak öğretmenliği yapıyorum hafta sonları uludağ a gidiyorum malum yollar her daim iyi olmuyor gerçi iyi olmasını da istemiyorum 2010 model tiguan 4 motion aracım var beni hiç yolda bırakmadı ancak merak ve istek cherokee istiyorum şuan bir aracı gözüme kestirdim bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.sahibinden de ilan no: 641532000 vakti olup inceleyen tecrübeli arkadaşlar geri dönerse çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler. umarım bir gün sizlerle iyi bir rotada yüz yüze tanışma fırsatı yaşarım.

Selamlar aranıza Eskişehir den katılıyorum doğa gezileri meraklısıyım. Bu aralar samurailere kafayı taktım hayırlısı dedik bakalım ne olucak saygılar

Selamlar.
Ben Umut
Mersinliyim, öğretmenim.
Karavan başta olmak üzere sitedeki konuların çoğuna ilgiliyim.
Uzun zamandır ziyaretçi olarak siteyi takipteydim.

Meraba yeni üyeyim 71 model 100 lük arazili dodge var kasası orjinal değil orjinalinni nerden bulurum

CAE2C412 5731 4732 92F2 611127E482E2

Merhaba arkadaşlar
1974 model seri 3 sahibiyim (gerçi o mu bana benmi ona sahip 12 yıldır ara ara düşünmekteyim:smiley:. )
Çoğunlukta Antalya da ikamet etmekteyim

Arkadaslar selamlar,
Istanbul’a yeni geldim, dogayi gezmeyi seviyorum, 2004 jeep 2.7 crd sahibiyim. Burayi yeni kesfettim, ban cok faydali olacagina eminim. Gezilerde gorusmek uzere...

Merhabalar ben Ümit,
Ankarada yaşıyorum, harita teknikeriyim.
Uzun süredir kamp araç gereçleri araştırıyordum.
Yeteri kadar uzaktan takip ettiğimi fark ettim ve artık aranızdayım.

Herkese selamlar.siteyi arazi araçlarını araştırırken keşfettim ve artık düzenli bir okuyucunuz olarak çok faydalı bilgiler öğreniyorum. 1998 model otm bir rav4 um var 4 kapılı.ozel bir şirkette 2.el oto eksperi olarak çalışıyorum 8 yıldır.su ara gc wj kasalara sarmış durumdayım.bu konuda çok başınızı agriticak gibiyim.simdiden kusura bakmayın. Bu arada yaşım 38.ama daha genç gösterdiğim söylenir:smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.