Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,129

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Selam, ben Hasan, sizlere geç de olsa katılmak heyecan verici, kendimi büyük bir ailenin içine girmeye hazırlanıyormuş gibi hissediyorum. Motosiklet sürücüsüyüm, motosiklet yarış hakemiyim, şöförüm , dalgıçlık, direksiyon sürüş eğitmenliği yapıyorum.

Etiketler

Merhabalar, Sakarya'da serbest avukatlık yapıyorum. Aynı zamanda sıkı bir motosiklet kullanıcısı ve gezginiyim. yakında ailemize iki evladım daha katılacağı için KARAVAN a geçmek yakın hayalim. Herkese kucak dolusu selamlar....

Merhabalar, Sakarya'da serbest avukatlık yapıyorum. Aynı zamanda sıkı bir motosiklet kullanıcısı ve gezginiyim. yakında ailemize iki evladım daha katılacağı için KARAVAN a geçmek yakın hayalim. Herkese kucak dolusu selamlar....
Bu arada Adım Ercan KAÇMAZ - yazmayı atlamışım Özür :smiley:

Merhaba ismim Ali
Eskişehir'de yaşıyorum. Makine Mühendisiyim. Kamp yapmayı ve çamura girmeyi seviyorum. 10 yıllık motosiklet kullanıcısıydım. Şimdi XT660z teneremi satıp X-trail aldım. Biraz da 4 çeker araçla dağ tepe dolaşmak ve kamplamak istiyorum.
Herkese selamlar

Merhaba ben Yunus.

İzmir'de freelance olarak SEO danışmanlığı yapıyorum. Ayrıca izmir'de ekspertiz servisi olarak hizmet verdiğimiz bir işletmemiz var. Off roadcı arkadaşları bekleriz :smiley:

Burası çok büyük bir aile. Umarım ilerleyen dönemlerde tanışma, sohbet imkanımız olur. İyi forumlar.

Merhabalar, bendeniz Hamza.
İstanbul'da ülkesine faydalı birisi olmak amacıyla 1. sınıfta okuyan nadide bir kimya mühendisi öğrencisiyim. Kamp kurmayla ilgili araştırma yaparken burayı buldum.

Buradan iyi bir şekilde faydalanmak dileğiyle.

İyi günler, ismim Doğu Laçinel. Uzun zamandır takip ettiğim siteye nihayet üye olmaktan ötürü mutluyum.
Çanakkale'de ikamet ediyorum.
VX100, soft off road ve kamp ilgi alanlarım.

Syg

Merhaba,

Sık sık karşıma çıkan ve okumak ile yetindiğim bu foruma sonunda üye olma teşebbüsünde bulundum.

Herkese selamlar.

Özkan

Merhaba araniza yeni katildim. Karavan yaomaya karar verdigimde internetden tesadüf eseri siteyi gördüm cok yararki buldum. Umarim benimde katkim olur.
Selamlar saygilar

Merhabar ben sercan bursa da oturuyorum 35 yasında yım cok merak ettıgım ve aradıgım seyler hep sızın sıtede cıktı karsıma bende artık uye olma zamanı geldıgını düşündüm

Merhaba,

52 yaşındayım, eşimle beraber IT de çalışıyoruz. Kendimize ve sevdiklerimize daha çok zaman ayırma ve bu zamanı da keyifli ortamlar ve seyahatlerle doldurmak istiyoruz.
50 yaşından sonra kaliteli zaman nasıl geçirilir düşüncesi ile bu formu buldum, emeği geçen ve geçmekte olan herkesin eline sağlık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri