Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,260

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951
edirneden herkeze slm aktif olarak motosiklet kullanıcısıyım kamp ve karavan gezileri takip ediyorum icinde doğa aktivitesi olan hersyi seviyorum bu forum sitesi arkadaş tavsiyesi ile girdim ve cok beğendim yapılan paylaşımlar cok güzel bilgiler için şimdiden teşekkür ederim

Etiketler
Merhaba.
Ben Aydın , Antalya da yasıyorum , 93 model vitara aldım ve aranıza katıldım . Biraz doğa biraz fotoğraf ve berberim :smiley:
Herkese iyi günler dilerim .

Merhabalar forum sakinleri
Adım Serkan.
33 yaşımdayım. Dogayı ve hayvanları çok seviyorum. Fotoğrafçıyım.
Bu siteyi grand cherokee 4.7 wj sevdam sayesinde keşfettim ve çok degerli bilgiler edindim. Emegi geçen tüm üyelere ayrı ayrı teşekkürlerimi sunmak üzere üye olup aranıza katılmaya karar verdim.

Merhaba ben Eren Yiğit.
Siteyi outdoor ve kamp ekipmanlarını araştırırken keşfettim ve tabi ki kamp yapılacak yerleri araştırırken. Artık aktif olarak her haftasonu olmasa da kamp yapmayı düşünüyorum. Şuanlık bir araca sahip değilim ancak motosiklet ehliyetim var ve en kısa zamanda almayı istiyorum. Kamp yalnız yapılınca da güzel fakat kafa dengi biriyle yaparsanız çok daha güzel olur.

Emekli pratisyen hekimim. Şile’ye yerleştim. Ayda bir hafta İstanbul ‘da çalışıp dönüyorum. İzcilik, avcılık, 4x4 Suzuki vitara 98 imle arazi gezmelerini seviyorum. Geçen yıl bir de karavan aldım ama 2-3 kere kullanabildim. Bir kaç ufak onarım gerektiren işi var. Bir türlü elim deymedi.
Herkese selam.

Selamlar herkese,

İstanbul'da yaşayan otelci biriyim.
Seyahat ederken kitap okumayı çok severim.
Her zaman otel ihtiyacınız olduğunda yardımcı olacağımdan da emin olabilirsiniz.
Güzel şeyler keşfetmek için burdayım.
Kendi web sitem de var. www.gezenotelci.com

Hepinize tekrar kocaman selamlar.

Merhabalar herkese,
İstanbul'dan katılıyorum aranız, adım Orhan. Kasım ayında 2008 model Ranger DoubleCabin 4x4 aldım, kamp ve off road gezielerine hazırlık olarak. Bilgisayar mühendisiyim, arkadaşlarımla birlikte kamp sezonunun açılmasını bekliyorum.

Etkinliklerde görüşmek dileğimle, herkese selamlar.

Selamlar.. ben KONYA dan muzaffer karakaya .. 2.el oto alım satım ve emlak alım satım işi ile meşgulum.. çocukluğumda karavancı idim. şimdi 3 oğlum var onlarla karavan almaya karar verdik. yaşları 16-14-11..
çekme karavan daha mantıklı gibi geliyor henüz karar veremedim. sıfırmı ikinci el mi?
marka ne olsun? yardımlarınızı bekliyorum..
5 kişilik bir aileyiz
şu ana kadar adria adora 522 up serisi ve hymerliving 565 üzerinde durdum
fakat sıfır alınca bayağı bir donanım gerektirecek gibi .. fikir verirseniz memnun olurum . yorumlarınızı bekliyorum.. tşkler.

İyi günler herkese, motokaravan konusunda araştırma yaparken kendimi burada buldum, sanırım epey vakit geçireceğim. Motorsiklet, fotoğrafçılık, futbol ve Masa Tenisi ile ciddi olarak uğraşmaktayım.

merhaba; Ben Kamuran oto : ) izmir bornova 3.sanayi sitesinde MERCEDES BMW AUDİ VOLVO LAND-RANGE ROVER MİNİ gibi arabaların oto servisliğini yapıyorum , 51 senelik ustayım , av sporu ile yakından ilgiliyim. arac ile alakalı bir durum olursa beklerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri