Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,121

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhaba
Ben Bekir 27 yaşındayım. Gezmeyi falan seviyorum çok fazla kamp yapmadım ama onu da seviyorum. Başka aktiviteleri de sevebilirim.
Sizlerle beraber güzel etkinlikler yapmak istiyorum . Ankara da yaşıyorum bu arada

Etiketler

Selamlar istanbul eyüpsultandayım çekme karavanım var ingiliz avondale fikir alışverişi ve tecrübelerinizden faydalanmayı umut ediyorum

selamlar ankaradan ümit .gecen sene cadırımı aldım ve fethiye katrancı , burdur salda gölü ve bolu yedigüllerde ilk kamplarımı ailem ile birlikte yaptım.bundan sonrada sayenizde yeni yerler kesfedip nice kesfedilmeyi bekleyen yerlere kamp kurmak istiyorum.saglıcakla kalın

Selamlar, Ordudan Mustafa Sarı. Meraklı bir doğa severim. Çocukluğumdan beri merak saldığım Cj'lere fazlasıyla ilgiliyim. Umarım bir gün Cj sahibi olurum. Buradan çok şey öğreneceğimi düşünerek aranıza katıldım. Saygılar.

Merhba ben remzi burayi yeni gördüm çok uzun süredir bu sitede takiliyorum okuyup duruyorum. Kamp karavan ve off road konularında okumayi seviyorum. Bu sitede zaman gecirmeyi seviyorum. Hepinize saygılar

Selamlar,
Ben Mustafa Gürsoy İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum. Makine Mühendisiyim. Evliyim 15 yaşında ikizlerim var. Kamp ve Karavancılıkla ilgileniyorum. Şu an araştırma aşamasındayım, 1-2 sene içinde bir motokaravan almayı veya yapmayı planlıyorum. Portalınızdan bu konularda çokça faydalanıyorum.

Merhaba değerli arkadaşlar. ben Istanbuldan Koray. 1 aydır bu sitedeki yorum ve bilgi aktarımlarını okuyorum.sonuç olarak çok beğendiğim bir site, ayrıcada çok bilgiden faydalandığım bir yer olduğuna inandım. yapılan paylaşımlardan çok şeyler öğrendim, bunun için öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Benim amacım bir VW T3 Syncro araç almak. Fakat biliyorum ki bu aracı almak için önce bulmak lazım. Malum Türkiyede bu araçlardan çok fazla yok. 51 yaşındayım bundan sonraki hayatımda biraz karavan biraz r çeker jip arasında olacak ve köpeğim ile doğada özgürce günlerce dolaşabileceğim içinde yaşayabileceğim bir araç olduğunu düşünüyorum. Bu aracı bulmak zor bu sebep ile bu aralar gene VW T4 Syncro Kısa Şase araç bakıyorum. İşte beyler hemen hemen herkesin hayali olan bir şeyden bahsettim sizlere. allah herkesin hayallerini yaşamasını nasip etsin. Bu konuda bana yorumları ile destek olacak bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler ediyorum. Saygılar.

Merhaba Ben Cüneyt Yarışmaya İzmir Karşıyaka'dan katılıyorum :smiley: Eşimle Honda CBF 150 motorumuzla kımıl kımıl gezmeyi seviyoruz. Yakın zamanda ufak ufak Yurt dışı turları yapmak istiyoruz. Herkese bol gezmeler :smiley:

Merhaba Arkadaşlar,
Adım ömer 56 yaşındayım,eşim Ümmü hanım ile beraber gezmeyi,yeni yerler keşfetmeyi,yeni insanlar tanımaktan büyük mutluluk duyan,doğa sever,hayvan sever bir aileyiz.İki erkek bir kız çocuğu sahibi ve Bursa 'da oturmaktayız.Bayramiç te bulunan ceviz ve nektarin bahçemizdeki ziraat işlerinin yanı sıra arı yetiştiriciliği,amatör balıkçılık vb.İşlerden büyük zevk alan bir aileyiz.Sizlerle beraber olmaktan çok büyük mutluluk duyacağımız için buradayız.Şimdiye kadar bir çok seyahatlerimiz tabiki oldu ancak bundan sonraki hedefimiz yaz sonunda motokaravanımız ile bu seyahatlerimizi daha uzun ve daha zevkli hale getirmek istiyoruz.Sizlerin buraya aktarmış olduğunuz bilgilerden de faydalanarak çok daha bilinçli hareket etmek istiyoruz.Hepinize saygılarımızı sunuyoruz.

Merhaba ben Aykut Antalyada yaşıyorum 38 yaşındayım, evliyim bir kızım var 4 yaşında onu doğa ile kaynaştırmak için kampçılık konusunda araştırma yaparken bu forum ile karşılaştım, tecrubem yok hevesim var :smiley:

Selamlar 36 yaşında inşaat mühendisiyim, Antalya'da ikamet etmekle beraber şu an iş gereği Katar'da çalışıyorum. Burada ilk suv aracımı aldım ve basit parkurlarda da olsa çölde safari deneyimini yaşadım.

Ayrıca kendimi bildim bileli doğa aktivitelerini severim, geçmişte müsat olduğum bir dönemde ava/balıkçılığa giderdim. Amatör boyutta çiftçilikle de uğraşmışlığım vardır.

Herkese keyifli forumlar.

Merhaba... Denizliliyim ama İstanbul'da yaşıyorum. 25 yıldır basın sektöründe musahhih (düzeltmen) ve bulmaca yazarı (enigmatolog) olarak çalışıyorum. Bu siteyi karavana merakım olduğu için tarama yaparken arama motoru vasıtasıyla buldum. Karavanla özgürce seyahat etmek fikri çoğu insan gibi bizi de cezbediyor. Tabii bunun için birçok şeyin bir araya gelmesi gerekiyor. Hayırlısı diyelim...

Merhaba arkadaşlar. Ben Muhammet. 28 yaşında bir öğretmenim. Trabzonda yaşıyorum. Aslen Erzurumluyum.

Doğa ile iç içeyim genelde. Kamp olayına yeni yeni ilgi duyuyorum. Belki bir iki kamp arkadaşı edinirim diye geldim. Güzel bir siteye - foruma benziyor.

Herkese iyi günler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR