DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1450803 kişi tarafından okunmuş, 15347 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.351 oy
    19,0%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,3%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.524 oy
    21,4%
  4. Arama Motorlarından

3.468 oy
    48,8%
  5. Radyo - TV Programından

171 oy
    2,4%
  6. Tesadüfen

1.578 oy
    22,2%
  7. Banner Reklamından

56 oy
    0,8%
  8. Diğer

471 oy
    6,6%
  1. eratmus

eratmus Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ben mustafa erkan motokaravana merak sardım matematik öğretmeniyim herkese selamlar

2. BEKİR ÖZER

BEKİR ÖZER Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba
    Ben Bekir 27 yaşındayım. Gezmeyi falan seviyorum çok fazla kamp yapmadım ama onu da seviyorum. Başka aktiviteleri de sevebilirim.
    Sizlerle beraber güzel etkinlikler yapmak istiyorum . Ankara da yaşıyorum bu arada

3. Murat aytaç

Murat aytaç Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selam

4. rok206

rok206 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Selam

Murat aytaç bunu beğendi.

5. Murat aytaç

Murat aytaç Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar istanbul eyüpsultandayım çekme karavanım var ingiliz avondale fikir alışverişi ve tecrübelerinizden faydalanmayı umut ediyorum

6. ümit06

ümit06 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    selamlar ankaradan ümit .gecen sene cadırımı aldım ve fethiye katrancı , burdur salda gölü ve bolu yedigüllerde ilk kamplarımı ailem ile birlikte yaptım.bundan sonrada sayenizde yeni yerler kesfedip nice kesfedilmeyi bekleyen yerlere kamp kurmak istiyorum.saglıcakla kalın

7. mustik5353

mustik5353 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar, Ordudan Mustafa Sarı. Meraklı bir doğa severim. Çocukluğumdan beri merak saldığım Cj'lere fazlasıyla ilgiliyim. Umarım bir gün Cj sahibi olurum. Buradan çok şey öğreneceğimi düşünerek aranıza katıldım. Saygılar.

8. rsomuncu

rsomuncu doğa, kamp karavan meraklısı

Alınan Beğeni:
    3
    Meslek:
    kamu görevlisi
    Merhba ben remzi burayi yeni gördüm çok uzun süredir bu sitede takiliyorum okuyup duruyorum. Kamp karavan ve off road konularında okumayi seviyorum. Bu sitede zaman gecirmeyi seviyorum. Hepinize saygılar

9. Mustafa Gürsoy

Mustafa Gürsoy Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar,
    Ben Mustafa Gürsoy İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum. Makine Mühendisiyim. Evliyim 15 yaşında ikizlerim var. Kamp ve Karavancılıkla ilgileniyorum. Şu an araştırma aşamasındayım, 1-2 sene içinde bir motokaravan almayı veya yapmayı planlıyorum. Portalınızdan bu konularda çokça faydalanıyorum.

10. korayozd

korayozd Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba değerli arkadaşlar. ben Istanbuldan Koray. 1 aydır bu sitedeki yorum ve bilgi aktarımlarını okuyorum.sonuç olarak çok beğendiğim bir site, ayrıcada çok bilgiden faydalandığım bir yer olduğuna inandım. yapılan paylaşımlardan çok şeyler öğrendim, bunun için öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Benim amacım bir VW T3 Syncro araç almak. Fakat biliyorum ki bu aracı almak için önce bulmak lazım. Malum Türkiyede bu araçlardan çok fazla yok. 51 yaşındayım bundan sonraki hayatımda biraz karavan biraz r çeker jip arasında olacak ve köpeğim ile doğada özgürce günlerce dolaşabileceğim içinde yaşayabileceğim bir araç olduğunu düşünüyorum. Bu aracı bulmak zor bu sebep ile bu aralar gene VW T4 Syncro Kısa Şase araç bakıyorum. İşte beyler hemen hemen herkesin hayali olan bir şeyden bahsettim sizlere. allah herkesin hayallerini yaşamasını nasip etsin. Bu konuda bana yorumları ile destek olacak bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler ediyorum. Saygılar.

adigekuzeyli bunu beğendi.

11. Cthax

Cthax Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba Ben Cüneyt Yarışmaya İzmir Karşıyaka'dan katılıyorum :smiley: Eşimle Honda CBF 150 motorumuzla kımıl kımıl gezmeyi seviyoruz. Yakın zamanda ufak ufak Yurt dışı turları yapmak istiyoruz. Herkese bol gezmeler :smiley:

12. Ekemen's

Ekemen's vanlifeyaşam

Alınan Beğeni:
    7
    Meslek:
    Emekli
    Merhaba Arkadaşlar,
    Adım ömer 56 yaşındayım,eşim Ümmü hanım ile beraber gezmeyi,yeni yerler keşfetmeyi,yeni insanlar tanımaktan büyük mutluluk duyan,doğa sever,hayvan sever bir aileyiz.İki erkek bir kız çocuğu sahibi ve Bursa 'da oturmaktayız.Bayramiç te bulunan ceviz ve nektarin bahçemizdeki ziraat işlerinin yanı sıra arı yetiştiriciliği,amatör balıkçılık vb.İşlerden büyük zevk alan bir aileyiz.Sizlerle beraber olmaktan çok büyük mutluluk duyacağımız için buradayız.Şimdiye kadar bir çok seyahatlerimiz tabiki oldu ancak bundan sonraki hedefimiz yaz sonunda motokaravanımız ile bu seyahatlerimizi daha uzun ve daha zevkli hale getirmek istiyoruz.Sizlerin buraya aktarmış olduğunuz bilgilerden de faydalanarak çok daha bilinçli hareket etmek istiyoruz.Hepinize saygılarımızı sunuyoruz.

adigekuzeyli bunu beğendi.

13. aykutmu

aykutmu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Merhaba ben Aykut Antalyada yaşıyorum 38 yaşındayım, evliyim bir kızım var 4 yaşında onu doğa ile kaynaştırmak için kampçılık konusunda araştırma yaparken bu forum ile karşılaştım, tecrubem yok hevesim var :smiley:

14. pagoda

pagoda Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar 36 yaşında inşaat mühendisiyim, Antalya'da ikamet etmekle beraber şu an iş gereği Katar'da çalışıyorum. Burada ilk suv aracımı aldım ve basit parkurlarda da olsa çölde safari deneyimini yaşadım.

Ayrıca kendimi bildim bileli doğa aktivitelerini severim, geçmişte müsat olduğum bir dönemde ava/balıkçılığa giderdim. Amatör boyutta çiftçilikle de uğraşmışlığım vardır.

Herkese keyifli forumlar.

15. Bulmacacı

Bulmacacı Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba... Denizliliyim ama İstanbul'da yaşıyorum. 25 yıldır basın sektöründe musahhih (düzeltmen) ve bulmaca yazarı (enigmatolog) olarak çalışıyorum. Bu siteyi karavana merakım olduğu için tarama yaparken arama motoru vasıtasıyla buldum. Karavanla özgürce seyahat etmek fikri çoğu insan gibi bizi de cezbediyor. Tabii bunun için birçok şeyin bir araya gelmesi gerekiyor. Hayırlısı diyelim...

16. adako

adako Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben Muhammet. 28 yaşında bir öğretmenim. Trabzonda yaşıyorum. Aslen Erzurumluyum.

Doğa ile iç içeyim genelde. Kamp olayına yeni yeni ilgi duyuyorum. Belki bir iki kamp arkadaşı edinirim diye geldim. Güzel bir siteye - foruma benziyor.

Herkese iyi günler dilerim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...