Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,050,789

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953

Etiketler

Merhaba, ben Saner Gülşen. Diş Hekimiyim. Hatayda yaşıyorum. Kamp yapmak, doğa ile iç içe olabilmek için, çadır arayışı sebebiyle bu forumu arama motorlarından buldum. Herkese sevgiler

selamlar.uzun zamandır üye olmadan gezenbilir i zevkle takip ettim.son derece düzeyli ve güzel bir paylaşım sitesi.Ankara'da oturmaktayım.Genç yaşta hava kuvvetlerinden kendi isteğimle ayrılmış bir subayım.Şuan ise canon,nikon,sony,olympus,fuji,djı gibi bir çok fotoğraf ve sinema markalarının Ankara'da satışını yapan bir bayiyim. Araç olarak 2017 model subaru outback,2018 model nissan navara platinyum ve otomatik vites fiorino kullanmaktayım.fiorino deyip geçmeyin:smiley:hem otomatik hem koltuk ısıtması var hem de cruise mevcut:smiley:)herkese selamlar,işlerinde başarılar ve tüm sevdikleriyle mutlu bir ömür dilerim...saygılar..

Merhabalar. Bende ertuğrul. 6 yıldır ankarada yaşayan 36 yaşında bilg prog mezunu garip bi yazılımcıyım. Anime izlemek ve imkanlar doğrultusunda yıllık izinlerde yada hafta sonu Ege Akdeniz arasında bir sahilde dalga sesi ile uyuyup uyanmak yaşam adına en sevdiğim iki şeydir. Ha birde kahveyi severim. Umarım güzel anılara vesile oluruz birbirimiz için.

Selamlar ,
Uzun süredir takip edip faydalandığım bir siteydi.Üye olmak bu güne kısmetmiş. Karavan araştırması vesilesiyle üye olduk.

Merhaba. Ben serkan. uzun süredir siteyi takip ediyorum ve bir süredir üyeyim. yıllardır süregelen offroad merakım neticesinde sonunda 2004 model 1.6 otomatik grand vitaramı aldım. siteyi takip ederek yavaş yavaş kendi isteklerim ve ihtiyaçlarım doğrultusunda aracımı hazırlayacağım umarım. lastiklerden başladım. şimdide tavan sepetimi sipariş ettim. bu iş sanırım virüs gibi yayılıyor diyen arkadaşlar kesinlikle haklıymış:smiley:) herkese iyi forumlar.

Selamlar ismim Mustafa araç projelendirme sektöründe hizmet veren Bilgen Mühendislik firmasının sahiplerinden biriyim,
Kişisel ilgi alanlarıma ilişkin kazanım sağlayabileceğim ve uzmanlık alanım ile ilgili soru ve sorunlara destek olabileceğimi öngörerek aranıza katıldım.
Sevgiyle...

Selam ben ahmet çınar göbek adımdır 34 yaşında hayata yrni başlayan biriyim karavan merakı yıllardır içimi yakar durur balık tutmayı severi tutkumdur her ne kadar tutamasamda doğayı severim sessiz sakin tek başıma huzur bulmak için 2 haftadır forumda karavan yapımlarını inceledim hemen hemen bitirdim sayılır konuları sanırım ufak çaplı bi çalışma yapıcam son bahara doğru sevgilerimle

Merhabalar bende günler dir dünyayı ve Türkiyeyi otostopla gezenlerin videolarını izliyorum , şu an kelimenin tam anlamıyla kudurmuş durumdayım işi gücü bıraktım kamp malzemelerini alıp önce Türkiye den başlayarak gezmek istiyorum 15 gün ve üzeri uzun soluklu ve düşük bütçeli ( otelde kalma , oraya buraya para yağdırmalı vs olmayan) gerçek anlamıyla otostopcu işi çok zorda kalınırsa ulaşıma vs para harcayarak yani hakkını vererek gezecek grup arkadaşı veya arkadaşları arıyorum. bende ilk defa yapıcam böyle bir şey ama kafaya deli anlamda koydum bunu , dönem itibari ile karedeniz ve ege yi düşünüyorum ama diger bölgelerede açıgım. Bu arada Adım Yavuz Yaşım 36 İzmirde yaşıyorum tel : 0553 188 4978 sorcağı olan grubuna dahil etmek isteyen vs olursa lütfen bana ulaşsın.

Cihan Gemi bünyesinde uzun yıllardır, kendi markamız adı altında ürettirdiğimiz araç, karavan, yat ve tırlar için olan oto buzdolabı/dondurucu ve araç/tır bijon anahtarları satışı yapmaktayız. www.cihangemi.com.tr Sitemizden diğer otomotiv ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel arama kurtarma ürünlerimiz ve halk arasında haberleşmek için kulaklıklı telsizlerimiz mevcut. Detaylı bilgi ve değerli talebleriniz için neslihan@cihangemi.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 512438

0010297 sogutucudondurucular 30 45 60 litre 560

CHANGEM BUZDOLABLARI

CHAN GEM DERN DONDURUCU   Kopya 001

CHAN GEM DERN DONDURUCU   Kopya 002

Merhabalar ;

Ben Soner :smiley: Yeni Geldim Aranıza !

Araştırmayı ve Okumayı Çok Seviyorum .

Bu Aralar Karavanlara Merak Sardım ,
Bir Video da Bu Sitenin Adını Paylaştılar ,
Bende Kendimi Burada Buldum . Umarım Güzel Paylaşımlarımız Olur.

Görüşmek Dileğiyle , Sevgiler

Öncelikle merabalar.Yeni üye oldum sitenize. Bunun nedenide 2.0di landrover freelander sahibiyim aracımı yeni aldım.2000 model sağ sol dönüşlerde kasma yasıyodum ve sebebini buradan öğrendim viskos:D yaşadığım ilde bu tip araç lara bakım yapabilecek anlayacak usta yok.Bu yüzden aracımı ankarada land özel servisinde tüm ağır bakımlarını yaptırarak.Kullnmaya başladım.

merhaba ben yeni üye. İsmim Beyazıt. İstanbulda yaşıyorum. Arazi aracı alma konusunda araştırmalarım sonucu siteden oldukça faydalandım. Daha iyi fikir alışverişi için üye oldum herkese sevgiler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.