DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1455715 kişi tarafından okunmuş, 15367 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.360 oy
    19,0%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,3%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.527 oy
    21,4%
  4. Arama Motorlarından

3.482 oy
    48,8%
  5. Radyo - TV Programından

172 oy
    2,4%
  6. Tesadüfen

1.581 oy
    22,1%
  7. Banner Reklamından

56 oy
    0,8%
  8. Diğer

473 oy
    6,6%
  1. Ekemen's

Ekemen's vanlifeyaşam

Alınan Beğeni:
    9
    Meslek:
    Emekli
    Hoş geldin sefalar getirdin.

2. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    953
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiler...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. adako

adako Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Hoşbuldum.

4. sanergulsen88

sanergulsen88 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba, ben Saner Gülşen. Diş Hekimiyim. Hatayda yaşıyorum. Kamp yapmak, doğa ile iç içe olabilmek için, çadır arayışı sebebiyle bu forumu arama motorlarından buldum. Herkese sevgiler

gokhanguzel bunu beğendi.

5. falconnt

falconnt Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    selamlar.uzun zamandır üye olmadan gezenbilir i zevkle takip ettim.son derece düzeyli ve güzel bir paylaşım sitesi.Ankara'da oturmaktayım.Genç yaşta hava kuvvetlerinden kendi isteğimle ayrılmış bir subayım.Şuan ise canon,nikon,sony,olympus,fuji,djı gibi bir çok fotoğraf ve sinema markalarının Ankara'da satışını yapan bir bayiyim. Araç olarak 2017 model subaru outback,2018 model nissan navara platinyum ve otomatik vites fiorino kullanmaktayım.fiorino deyip geçmeyin:smiley:hem otomatik hem koltuk ısıtması var hem de cruise mevcut:smiley:)herkese selamlar,işlerinde başarılar ve tüm sevdikleriyle mutlu bir ömür dilerim...saygılar..

6. dijital elektirik

dijital elektirik Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    selamlar ismin yasin karaderili ankara mamakdayım yasım 40 bakalım neler olacak:D

7. ertucan

ertucan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar. Bende ertuğrul. 6 yıldır ankarada yaşayan 36 yaşında bilg prog mezunu garip bi yazılımcıyım. Anime izlemek ve imkanlar doğrultusunda yıllık izinlerde yada hafta sonu Ege Akdeniz arasında bir sahilde dalga sesi ile uyuyup uyanmak yaşam adına en sevdiğim iki şeydir. Ha birde kahveyi severim. Umarım güzel anılara vesile oluruz birbirimiz için.

8. gezgin14

gezgin14 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar ,
    Uzun süredir takip edip faydalandığım bir siteydi.Üye olmak bu güne kısmetmiş. Karavan araştırması vesilesiyle üye olduk.

9. diabolical

diabolical Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba. Ben serkan. uzun süredir siteyi takip ediyorum ve bir süredir üyeyim. yıllardır süregelen offroad merakım neticesinde sonunda 2004 model 1.6 otomatik grand vitaramı aldım. siteyi takip ederek yavaş yavaş kendi isteklerim ve ihtiyaçlarım doğrultusunda aracımı hazırlayacağım umarım. lastiklerden başladım. şimdide tavan sepetimi sipariş ettim. bu iş sanırım virüs gibi yayılıyor diyen arkadaşlar kesinlikle haklıymış:smiley:) herkese iyi forumlar.

10. bilgenaracproje

bilgenaracproje @bilgenaracproje

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    MÜHENDİS
    Web Sitesi:
    https://www.bilgenaracproje.com
    Selamlar ismim Mustafa araç projelendirme sektöründe hizmet veren Bilgen Mühendislik firmasının sahiplerinden biriyim,
    Kişisel ilgi alanlarıma ilişkin kazanım sağlayabileceğim ve uzmanlık alanım ile ilgili soru ve sorunlara destek olabileceğimi öngörerek aranıza katıldım.
    Sevgiyle...

11. Çınar. Ahmet

Çınar. Ahmet Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selam ben ahmet çınar göbek adımdır 34 yaşında hayata yrni başlayan biriyim karavan merakı yıllardır içimi yakar durur balık tutmayı severi tutkumdur her ne kadar tutamasamda doğayı severim sessiz sakin tek başıma huzur bulmak için 2 haftadır forumda karavan yapımlarını inceledim hemen hemen bitirdim sayılır konuları sanırım ufak çaplı bi çalışma yapıcam son bahara doğru sevgilerimle

12. YolcuYolundaGerek

YolcuYolundaGerek Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhabalar bende günler dir dünyayı ve Türkiyeyi otostopla gezenlerin videolarını izliyorum , şu an kelimenin tam anlamıyla kudurmuş durumdayım işi gücü bıraktım kamp malzemelerini alıp önce Türkiye den başlayarak gezmek istiyorum 15 gün ve üzeri uzun soluklu ve düşük bütçeli ( otelde kalma , oraya buraya para yağdırmalı vs olmayan) gerçek anlamıyla otostopcu işi çok zorda kalınırsa ulaşıma vs para harcayarak yani hakkını vererek gezecek grup arkadaşı veya arkadaşları arıyorum. bende ilk defa yapıcam böyle bir şey ama kafaya deli anlamda koydum bunu , dönem itibari ile karedeniz ve ege yi düşünüyorum ama diger bölgelerede açıgım. Bu arada Adım Yavuz Yaşım 36 İzmirde yaşıyorum tel : 0553 188 4978 sorcağı olan grubuna dahil etmek isteyen vs olursa lütfen bana ulaşsın.

13. CİHAN OTOMOTİV

CİHAN OTOMOTİV Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Web Sitesi:
    https://www.cihangemi.com.tr/
    Cihan Gemi bünyesinde uzun yıllardır, kendi markamız adı altında ürettirdiğimiz araç, karavan, yat ve tırlar için olan oto buzdolabı/dondurucu ve araç/tır bijon anahtarları satışı yapmaktayız. www.cihangemi.com.tr Sitemizden diğer otomotiv ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kişisel arama kurtarma ürünlerimiz ve halk arasında haberleşmek için kulaklıklı telsizlerimiz mevcut. Detaylı bilgi ve değerli talebleriniz için neslihan@cihangemi.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

512438 eklentisini görüntüle

0010297_sogutucudondurucular-30-45-60-litre_560.jpeg

CİHANGEMİ BUZDOLABLARI.jpg

CİHAN GEMİ DERİN DONDURUCU - Kopya_001.png

CİHAN GEMİ DERİN DONDURUCU - Kopya_002.png

14. TUĞÇESU

TUĞÇESU Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    MERHABA BEN TUĞÇE YENİ ÜYE:smiley:))

15. sacon

sacon Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ;

Ben Soner :smiley: Yeni Geldim Aranıza !

Araştırmayı ve Okumayı Çok Seviyorum .

Bu Aralar Karavanlara Merak Sardım ,
    Bir Video da Bu Sitenin Adını Paylaştılar ,
    Bende Kendimi Burada Buldum . Umarım Güzel Paylaşımlarımız Olur.

Görüşmek Dileğiyle , Sevgiler

16. dugmeran

dugmeran Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Öncelikle merabalar.Yeni üye oldum sitenize. Bunun nedenide 2.0di landrover freelander sahibiyim aracımı yeni aldım.2000 model sağ sol dönüşlerde kasma yasıyodum ve sebebini buradan öğrendim viskos:D yaşadığım ilde bu tip araç lara bakım yapabilecek anlayacak usta yok.Bu yüzden aracımı ankarada land özel servisinde tüm ağır bakımlarını yaptırarak.Kullnmaya başladım.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...