Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,121

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhaba, ismim Ümit, Cok gec kaldim biliyorum. Sonunda Nissan terrano 2.7 luxury otomatik 2000 model sahibi oldum. Bu site bir hazine...

Etiketler

Merhaba ! Ben Hüseyin Bodrum’da yasıyorum. Sizler gibi arazi aracım yok malesef :smiley: 8 metre yelkenlim var. Bu siteyi tesadüfen buldum ve konuşmalarınızı okuyunca çok samimi geldiniz. Bir 12 v buzdolabı bulamadım o konudada yardımcı olursanız sevinirim :p

Hoşgeldiniz, bende katilali birkaç gün oluyor. Birkaç sene once burasi bayağı hareketliymis. Şu an durgun geçmiş yazışmaları okuyorum ben de... :smiley:

Herkese merhaba; ben Kuddusi Bugüne kadar hep iş için gezdim. Artık ailemle beraber şöyle güzel bir karavan tatili zamanı geldi diyerek araştırmalara başladık.
İlk olarak kiralık bir karavanla kendimizi denemeyi düşünüyoruz ve arayışlarımız devam ediyor. Eğer cümbür cemaat memnun kalırsak ilk işimiz bir karavan almak. Tabiiki sizlerin engin tecrübe ve deneyimlerinden de faydalanarak.
Bendenizde naçizane elimden geldiği kadar ( motor, şanzıman yani kısaca araç üzerindeki bileşenlerle bayağı haşır neşirim. Yıllarca oto tamirciliği yaptığım doğrudur. :smiley: )

Teşekkürler. Siteyi duymuştum ama ancak yeni inceleme ve takibe başladım inşallah karavan hakkında bol bilgi sahibi olup ilerde bir motokaravan edinebilirim. selamlar.

merhabalar. kendimi tanıtayım. İsmim Harun AYDIN, Beden Eğitimi Öğretmeniyim. Kırklareli nde görev yapıyorum. aslen kastamonuluyum, doğma büyüme istanbuldaydım. şu ana kadar futbol, tenis, badminton gibi sporlarla uğraştım. birkaç senedir, kampçılık ve karavan konusunda hayaller kuruyorum. ama sadece hayal noktasındayım, henüz faaliyet yok :smiley: karavanla ilgili hayalimin 2 sene sonra başlayabileceğini planlıyorum ve umuyorum. kampçılık faaliyetlerine bu yaz başlama planım var. kampçılık konusunda kırklareli ve kastamonu civarı organizasyonlara katılmayı isterim. hadi hayırlısı bakalım ;)

Selamlar ben Erdem, Ankara'dayım, ilk defa yapacağım kamp hakkında araştırma yaparken bu siteyi buldum, bilmediğim birçok şeyi öğrenmiş oldum bu forum sayesinde. Herkese iyi eğlenceler.

Selamlar...
Adım Ahmet, formla benim yollarımı buluşturan eski model Willys ve deffender olması kamp ve geziyi sevmemde ekstra oldu. Form güncelliği koruması dileği ile....

Herkese merhaba; ben Kuddusi Bugüne kadar hep iş için gezdim. Artık ailemle beraber şöyle güzel bir karavan tatili zamanı geldi diyerek araştırmalara başladık.
İlk olarak kiralık bir karavanla kendimizi denemeyi düşünüyoruz ve arayışlarımız devam ediyor. Eğer cümbür cemaat memnun kalırsak ilk işimiz bir karavan almak. Tabiiki sizlerin engin tecrübe ve deneyimlerinden de faydalanarak.
Bendenizde naçizane elimden geldiği kadar ( motor, şanzıman yani kısaca araç üzerindeki bileşenlerle bayağı haşır neşirim. Yıllarca oto tamirciliği yaptığım doğrudur. :smiley: )

Merhaba Kuddusi abi, bende buralarda yeniyim ve CJ5 almayı düşünüyorum sendende arabanın donanımsal bilgileriyle alakalı bilgilerini aktarmanı rica ediyorum.
Şimdiden teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri