Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,145

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Herkese merhaba adım Ömer, son iki yıldır kafa dengi 4 arkadaşla beraber iç Anadolu bölgesinde birçok doğa sporu etkinliği yaptık. İnternette gezinirken bu forumu buldum. Sizlerle tanışmak ve yapacağınız organizasyonlarda bulunabileceğimizi düşünerek mutlu oldum. Yaklaşık 6 aydır kamp, trekking ya da av yapmadım. Bu nedenle yakınlarda yapılabilecek etkinliklerden haberdar olmaktan memnun olurum. Diğer 3 arkadaşımla beraber bu aralar tekrar doğaya gitmeyi düşünüyoruz. Şimdiden sizlerle tanıştığıma memnun oldum. Herkese temiz doğada güzel eğlenceler dilerim. Mesajlarınızı bekliyorum. Sevgiyle kalın

Etiketler

Merhaba ismim Okan.
Dönemsel olarak balik avi ve doga gezileri ile ugrastim. Aile durumundan dolayi kisa sureli bir on road pozisyonum oldu(4yıl). Artik tekrar off road moduna gecis icin sizlerin bilgilerinden faydalanmak adina araniza katildim.

Merhabalar,
Gezenbilir’e yeni katıldım. 45 yaşındayım.
Çocuklukta bol bol çadır kampı yapmış biri olarak, kendi motorkaravanımı yapmak için araştırma yaparken bu foruma ulaştım.
İlk günlerden birçok fikir sahibi olacak kadar bilgi ve tecrübe okudum. Cesaretim arttı. Paylaşımda bulunan herkese çok teşekkür ederim.
Umarım ben de yakın zamanda kendi projemle ilgili sizlere aktarımda bulunurum.
Tüm arkadaşlara iyi gezmeler dilerim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhabalar. Ben Ali. 34 yasindayim. Evli ve bir de 5 yasinda kiz cocugu babasiyim. Ankara'da yasiyorum. Bu yasima kadar otellerde tatil yapan birisi olarak, cadir kurup ve yahut karavanini park edip tatil yapan insanlari gordukce hep gipta ile bakardim. Esimle konusurken neden biz de degisik bir seyler yapmiyoruz? Dedik.. Ve bu sene cadir tatili yapmaya karar verdik ailecek. Kampcilik, cadir, cekme karavan, motokaravan derken bir de baktim ki kendimi burada buldum. Kendi cekme karavanini yapan insanlari gordum burada. Okudukca okudum yazilanlari, baktikca yaptiklarina hayran kaldım. Bir o kadar da kiskanmadim dersem yalan hani. Camura saplanan araba gibi cikamiyorum siteden. Cok faydali bilgiler ve deneyimler var. Ben de bir yerlerden baslamak istiyorum ve iyice arastirip bayrama kadar hazirliklarimi tamamlayacagim umarim. Forumu okumaya devam ediyorum. Biraz uzunca bir tanisma fasli oldu sanirim. Kusurum olmussa affola.

Merhaba ben Burhan maddi sebeplerden sprinter karavanımı satıyorum ruhsat muayene sigorta herşeyi tam 0537 687 19 10

Son düzenleme:

Herkese merhabalar. Ben Ali. 34 yasindayim. Evli ve bir de 5 yasinda kiz cocugu babasiyim. Ankara'da yasiyorum. Bu yasima kadar otellerde tatil yapan birisi olarak, cadir kurup ve yahut karavanini park edip tatil yapan insanlari gordukce hep gipta ile bakardim. Esimle konusurken neden biz de degisik bir seyler yapmiyoruz? Dedik.. Ve bu sene cadir tatili yapmaya karar verdik ailecek. Kampcilik, cadir, cekme karavan, motokaravan derken bir de baktim ki kendimi burada buldum. Kendi cekme karavanini yapan insanlari gordum burada. Okudukca okudum yazilanlari, baktikca yaptiklarina hayran kaldım. Bir o kadar da kiskanmadim dersem yalan hani. Camura saplanan araba gibi cikamiyorum siteden. Cok faydali bilgiler ve deneyimler var. Ben de bir yerlerden baslamak istiyorum ve iyice arastirip bayrama kadar hazirliklarimi tamamlayacagim umarim. Forumu okumaya devam ediyorum. Biraz uzunca bir tanisma fasli oldu sanirim. Kusurum olmussa affola.
Karavanımı satıyorum bilginize
98 model sprinter

Herkese merhaba; ben Kuddusi Bugüne kadar hep iş için gezdim. Artık ailemle beraber şöyle güzel bir karavan tatili zamanı geldi diyerek araştırmalara başladık.
İlk olarak kiralık bir karavanla kendimizi denemeyi düşünüyoruz ve arayışlarımız devam ediyor. Eğer cümbür cemaat memnun kalırsak ilk işimiz bir karavan almak. Tabiiki sizlerin engin tecrübe ve deneyimlerinden de faydalanarak.
Bendenizde naçizane elimden geldiği kadar ( motor, şanzıman yani kısaca araç üzerindeki bileşenlerle bayağı haşır neşirim. Yıllarca oto tamirciliği yaptığım doğrudur. :smiley: )
Maddi sebeplerden sprinter karavanımı satıyorum ilgilenirseniz 0537 687 19 10

Merhabalar,
Gezenbilir’e yeni katıldım. 45 yaşındayım.
Çocuklukta bol bol çadır kampı yapmış biri olarak, kendi motorkaravanımı yapmak için araştırma yaparken bu foruma ulaştım.
İlk günlerden birçok fikir sahibi olacak kadar bilgi ve tecrübe okudum. Cesaretim arttı. Paylaşımda bulunan herkese çok teşekkür ederim.
Umarım ben de yakın zamanda kendi projemle ilgili sizlere aktarımda bulunurum.
Tüm arkadaşlara iyi gezmeler dilerim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sprinter karavanımı satıyorum ilgilenirseniz 0537 687 19 10

Merhaba Kuddusi abi, bende buralarda yeniyim ve CJ5 almayı düşünüyorum sendende arabanın donanımsal bilgileriyle alakalı bilgilerini aktarmanı rica ediyorum.
Şimdiden teşekkür ederim
Araç model ( yıl, v.s ) belirtirsen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Pazarlık olacak tabi ki

20190619 104111

20190619 104055

20190619 103950

20190619 103909

IMG 20190619 WA0004

20190619 002747

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri