Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,049,841

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,597 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,930 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,951

Etiketler
selam arkadaşlar kadir TURAN ben karavan sevgisi ve merakı beni bu siteye üye olmamı istedi burada aynı duyguları ve ortamı yaşayan insanların olduğunu düşünüyorun ama benim karavanım yok içimde yaşıyorum neyse emekliyim ama çalışıyorum ümraniyede iş yerim burada güzel ve sağllıklı arkadaşlarımın olacağına inanıyorum ama kısa süre sonra bir karavan alacağıma inanıyorum bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum herkese selam ve sevgiler

selam arkadaşlar kadir TURAN ben karavan sevgisi ve merakı beni bu siteye üye olmamı istedi burada aynı duyguları ve ortamı yaşayan insanların olduğunu düşünüyorun ama benim karavanım yok içimde yaşıyorum neyse emekliyim ama çalışıyorum ümraniyede iş yerim burada güzel ve sağllıklı arkadaşlarımın olacağına inanıyorum ama kısa süre sonra bir karavan alacağıma inanıyorum bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum herkese selam ve sevgiler

Selam ben Erdal,
Mekan degisikliginin insan ruhuna iyi geldigini düsünmüsümdür hep..yeni insanarla biraraya gelip yeni yerler kesfetmek icin buradayim

selamlar özgür ben;
doğayı,gezmeyi,hayatı yaşamayı seven biri olarak bur dayım yakın zamanda karavan sahibi olma planlarında ve hayallerinde olan biriyim bu siteyi kuranların ellerine sağlık şimdiden nice faaliyetlerde görüşmek üzre...

Herkese merhaba.

Ben Semih, Antalya'da yaşayan freelance turist rehberiyim. Kamp, fotoğraf, trekking gibi aktivitelere ek off-road illetine :smiley: merak sardığım için buradayım.

Herkese merhaba
750kg altı bir Karavan alıp bağımsız ve özgür bir şekilde yaşamaya niyetliyim.
Konuyla ilgili hiçbir deneyime sahip değilim.
Fikirlerinizi ilgiyle takip ediyorum. Şubat ayında fuara gitmeyi planlıyorum karavan işini halledebilirsem uygun bir 4x4 almayı düşünüyorum.
Yol gösterenlere şimdiden teşekkür ederim

Selamlar,
Senelerce (13 hil) deli gibi bir ofisde çalişip, hayatimI, sağliğimi ve evliliğimi kaybettim.
2019 başindan itibaren hayata yeniden başladim.
Bundan sonrasında oğlum ve kendim için varım.
Ucuz yollu bir Cherokee alıp, kamp yapıp, gezip, mutlu olmak istiyorum.
Desteklerinizi bekliyorum....

Caydırıcı olmasın ama ucuz yollu Cherokee sizi üzer mutlu olmak içinde ayrıntılı incelenmiş iyi bir ustaya gösterilmiş temiz hırpalanmamış bir araç bulmanız gerekiyor sadece naçizane fikrimi söyledim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri