Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,116

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhabalar, böyle bir forumu keşfettiğim için çok sevindim. İhtiyacım olan bir sürü bilgi paylaşılmış burada. Siteyi kuranlara teşekkürler.

Etiketler

Herkese Merhabalar,
Ben Barış Bilgin , 30 yaşındayım. Bilişimci ve grafikerim. İstanbuldan katılıyorum:smiley: aracım 2002 model Grand Cherokee 2.7 CRD.

Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve bir çok konuda yorumlarınızdan destek aldım. Aranıza ancak katılabildim.

4 senedir kamp ile ilgileniyorum ve son zamanlarda doğa gezilerine karşı ilgim ailem ile birlikte daha fazla arttı. Gezilerde görüşmek üzere.

Merhabalar, ben Sedat DANACI.
Eğitimci, yazar, gezmeyi seven, doğasever, Okçu, akut ve afad gönüllüsü ve karavancılık aday adayıyım :smiley: Bilgi deryası forum için admine teşekkür ederim.

Merhabalar ben de aranıza katıldım sonunda. Nasipse önümüzdeki günlerde kendi teardrop karavan projemi yapacağım. Yapım aşamasındaki fotoğrafları sizlerle de paylaşmak isterim. Tüm bilgi ve yardımlarınızı aç bir doğasever olarak beklemekteyim. Hepinize iyi günler dilerim.

Merhaba ve galiba hoşgeldim.Uzun araştırmalar (!)sonucunda,kendimi burada buluverdim.Çok da iyi yaptım.Eşim ve ben yıllardır karavan hayaliyle yaşıyorduk.Pek çok karavan yapan,üstelik gencecik kardeşlerimizi gördükçe biz de baştan çıkıverdik ve arabacığımızı satıp,15 metreküp fiat ducato aldık.Almakla iş bitmiyor tabi.Şimdi araştırmalara başladık.Bu araştırmalar esnasında GEZENBİLİR ile karşılaştım ve bilgilenmeye başladım.Öncelikle yalıtımını yapacağız.Tabi paramız oldukça bu yolda ilerliyeceğiz.Malum;emekli öğretmenleriz.Karavan yapan birkaç firma ile görüştük ve astarının yüzünden daha pahalı olduğunu gördük.Ölmeden bunu karavana dönüştürebileceğimizi umuyoruz.Yaş 65 olmuşsa ne olmuş ki?İkinci baharımız bu karavanda yaşanacak,nokta!

Merhaba herkese keyifli forumlar dilerim ismim Feridun Tekirdağ Çorlu dan katılıyorum foruma yaşım 53 karavan sahibi olmak için gün sayıyorum

Merhaba;
İsmim Nazım ERCAN İstanbulluyum 10 yıldır Antalya da yaşıyorum, 47 yaşındayım, yıllardır motosiklet kullanırım, ülkenin ve dünyanın bir çok yerini motosiklet ile turladım, 750 kg altı, ailem ile kısa turlar ve konaklamalar yapacağım bir çekme arayışındaydım, sanırım kararımızı verdik (Güney Karavan) karar %80 verilince de üye olma vakti gelmiş oldu benim için. Tekrar Merhaba.

Merhaba,

Cihat ben 27 yaşındayım İstanbul da ikamet ediyorum

Uzun süredir almak için arayıp tarayıp bulamadığım Nissan terrano için bu kanal üzerinden de tekliflere açığım.

aracımı aldıktan sonra da hep hayal ettiğimiz güzel etkinliklerde aranızda olacağız inşallah.

Merhabalar. Ben Tansu Edip Gökbudak. Forumu tesadüfen internette gördüm. Öncelikle içimde yıllarca doğa ve kamp tutkusu olmasına rağmen ne yazık ki işler nedeniyle bu hayalimi şimdi gerçekleştirmeye başladım. Kısaca anlatmak gerekirse basın sektöründe İzmir ve İstanbul'da uzun süre çalıştım (hala çalışıyorum) Fakat şehirlerin kalabalıklığından kaçarak Trakya'ya yerleştim. Yine dediğim gibi doğa ve kampçılık kısacası gezginlik hayalimi kısmen de olsa 30 yaşımda gerçekleştirdim. Kamp önerileri olan, ilginç rotalar önermek isteyenler olursa seve seve dinlerim :smiley: tavsiyelere açığım.

Merhabalar, ben Bumin Kaan. Eskişehir'de yaşamaktayım, civarda ve gidebildiğim her yerde doğa sporlarıyla ilgileniyorum. Özellikle şu aralar Bushcraft denen olaya takmış durumdayım. Hatta yeni katlanır bir soba almış bulunuyorum :smiley:. Sobayı kullanabileceğim çadır tavsiyeleri olan arkadaşlar bana mesaj atarlarsa müthiş olur(lavvu, teepe, biz de de oba denen çadır tiplerini kastediyorum).

Merhaba ismim Mehmet.Öğretmenim ve ben de abimin sahip olduğu 4.7 grand cherokee den sonra off road olayına sardım.Hayırlısıyla yakın zamanda ln 106 2.8 hilux sahibi olmayı düşünüyorum yardımlarınıza muhtacım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR