Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,088

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhaba gençler ve genç kalabilenler...

Çok sevdiğim bir arkadaşımın annesinin "Oğlum gençken gezin gezebildiğiniz kadar, hayatın tadını çıkartın, sonra belki gezemezsiniz. Erkeğin evde kalanı olmaz, nasıl olsa evlenirsiniz" sözünü kendime rehber edindim.

Fakülte yıllarında ve sonrasında güzel ülkemin pek çok yerini gezdim, değerini anladım. Gemi doktorluğu yapıp, denizlerin, limanların tadını da çıkarttım. Ne zaman ki evlendim (Yolun yarısındayken), kendimi tavuk kümesinde buldum, etrafı hep gıdaklayarak, yutkunarak seyrettim. Neyse ki, çilem erken bitti. Emekli olduktan sonra tekrar gezinmelere başladım, tabii eşimle birlikte. İkinci bahar gezileri yapıyoruz şimdilik. Kamping faaliyetlerimize de tekrar dönüş yaptık, çok şükür. Bundan sonra önümüzdeki yılların hakkını vermeye çalışacağız.

Etiketler

Merhaba,

ismim Ersin. İstanbul'dan yazıyorum. Eşim ve 3 oğlumuzla birlikte ailece tatillerimizi planlayabileceğimiz, çocukların ufkunu açabilecek seyahatler yapabileceğimiz, amatör fotoğraf çekme hobime de katkısı olabilecek (göz atmak isterseniz; Ersin Orman (@ersinorman) • Instagram photos and videos) bir karavan edinme fikri üzerine internette araştırma yaparken Gezenbilir ile karşılaştım.

Selamlar

Merhaba,
Ben Bora, İstanbul’da yaşıyorum. Çadır hayatını araç üzerine taşımayı hedeflediğim için burdayım.
Çok işlevsel bir site olmuş, paylaşımlar süper ötesi.

Herkese keyifli günler diliyorum.

Merhaba,
Ben Arzu. Eşim ve ben çadır kampı yapmayı çok seviyoruz. Şimdi 2.5 yaşında ikizlerimiz oldu. Henüz onlarla bir kamp yapmaya cesaret edemedik. Çocuklarla yapacağımız ilk kampın nasıl olacağını çok merak ediyorum. İki küçük çocukla kamp yapanların bizi cesaretlendirecek mesajlarını bekliyorum :smiley:

Merhaba,
Sırt çantası ile gezmeyi seven doğa sever olarak nitelendirebilirim kendimi. Bu gezilerimi 6, 7 aydır vlog şeklinde Youtube da paylaşmaya başladım. İletişim ardından etkileşimi, etkileşim arkadaşlık ve dostlukları da beraberinde getirdi. Biriktirdiğim anılara dünyanın her yerinden ulaşarak yeni yerlere ve dostluklara yelken açmak.
Bu yıl için rotamda 07 Mayısta başlayacağım Batı Avrupa Turu (Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Lüksemburg, İsviçre) ve 15 Ağustosta başlayacağım Bisikletle Balkan Turu yer almakta. Tabi bu arada Yaşadığım yer olan Fethiye'de "Işıklar Ülkesi Likya Kentleri" adlı 1. Vlogunu paylaştığım Yeni bir seriye başladım.
Geçen yaz, Kaçkar dağlarından başladığım, "Kaçkarlardan akıyorum Çoruha" adlı 12 bölümden oluşan gezi vloglarımı EYÜP GÜREŞ adlı YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz.
Eyüp Güreş
Sevgi ve hürmetlerimle...

Merhaba,
Sırt çantası ile gezmeyi seven doğa sever olarak nitelendirebilirim kendimi. Bu gezilerimi 6, 7 aydır vlog şeklinde Youtube da paylaşmaya başladım. İletişim ardından etkileşimi, etkileşim arkadaşlık ve dostlukları da beraberinde getirdi. Biriktirdiğim anılara dünyanın her yerinden ulaşarak yeni yerlere ve dostluklara yelken açmak.
Bu yıl için rotamda 07 Mayısta başlayacağım Batı Avrupa Turu (Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Lüksemburg, İsviçre) ve 15 Ağustosta başlayacağım Bisikletle Balkan Turu yer almakta. Tabi bu arada Yaşadığım yer olan Fethiye'de "Işıklar Ülkesi Likya Kentleri" adlı 1. Vlogunu paylaştığım Yeni bir seriye başladım.
Geçen yaz, Kaçkar dağlarından başladığım, "Kaçkarlardan akıyorum Çoruha" adlı 12 bölümden oluşan gezi vloglarımı EYÜP GÜREŞ adlı YouTube kanalımdan izleyebilirsiniz.
Eyüp Güreş
Sevgi ve hürmetlerimle...
Video: https://youtu.be/tQBaYNaRC1A

Selamlar
Motorsiklet ve doğa tutkunuyum,yeni aldığım aracımla ilgili araştırma yaparken bu güzel oluşumunuzu keşfettim umuyorum ki aranızda olmak çok keyif verici olscaktır.Emeği geçen herkeze şimdiden çok teşekkürler..

mrb.sayfanızı uzun zamandır takip ediyordum.Sonunda karavan hayalimi gerçekleştirmek için bir kaç gün içinde aracımı alacağım ve karavanımı sizinde tecrübelerinizden faydalanarak kendim yapacağım :smiley: Uzun şase wolt yada splinter almak üzereyim.Araç seçimi en zoru oldu 3 5 güne almış olurum.İzmirden hepinize sevgiler saygılar..

Merhabalar,
Ben Kamil.
Önceleri iş sebebiyle çok gezdim, bundan sonra özgür olarak gezeceğim. Amatör kaptan ve telsizciyim.
Aynı zamanda amatör fotoğrafçıyım.
Herkese sevgiler...

Merhaba Ben Ramiz,
20 yıldır kamp yapan biri olarak sürekli takip ettiğim sitemize üye olmanın vakti geldi. Engin tecrübelerini paylaşan üstadlara teşekkür etmek isterim. Nacizane varsa tecrübemiz katkıda bulunmak da görevimiz oldu.

Saygılarımla

Merhaba,
Adım Erkan , yaş otuzbeş. Otuzdan sonra yavaş yavaş daha büyük arabalara gecmeye başladiğimi farkettim. P38, Zj 5.2, Wj 2.7, Cherokee 3.7 (Güncel), Chevrolet Apache 1964 (Güncel) sirasiyla gitti geldi kaldi. Kendimi günübirlik gezilerde buldum, madem öyle insanlar bu işi doblo ile yapiyor doblo alim dedim. Aldim hic mutlu olamadim. Sattim ve 2003 3.7 cherokee aldim derken bu karavanda ceker, gittigim yerde 1-2 gün kalirim dedim karavan bakmaya basladim. Olay tee buralara geldi. Kendimden korkmaya basladim:smirk: vazgecmelimiyim. Uzattim, görüşürüz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri