Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,958

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Merhabalar eşimle yaklaşık 2 yıl once kamp yapmaya başladık ve ve buna araç motor ve gezi kampı olarak devam etmekteyiz araniza arkadaşımın tavsiyesi üzerine katıldım hepinize saygı ve sevgilerle

Etiketler
Merhabalar, forma yeni üye oldum. İstanbuldayım. Dağda bayırda su kenarında tabiatın içinde olmak istediğim zaman, alır başımı çıkarım yollara. Buraya etkinlikleri takip etmek için katıldım. Offroad da daha çok erkek muhabbeti dönüyor anladığım kadarıyla, kamp ve keşifler ilgimi çeker.

Merhabalar Ben Emre 29 yaşındayım Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisiyim. Kocaeli Gebze'de ikamet ediyorum. Türkiye'nin 68 ilini işim gereği gezdim. Offroad araçlarına ilgiliyim.

Selam ben suleyman arikan araniza yeni katildim. 2020 yılı 2 telsiz sınavına girecem soru veya konularıyla ilgili yardım istiyorum tesekkurler

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba :smiley: 2020 fuarı için davetiye bileti ararken bu platforma denk geldim ve bende bir kamp-karavan hayranı olaraktan aranıza dahil oldum

Selamünaleyküm arkadaşlar bende geldim bende karavan hayali kuran ve kendim tasarlayıp yapacağım bir karavanla gitmediğim görmediğim yerleri keşfedilmemiş yerleri keşfetmek bu sığ ve dar hayatıma renk katmak için yaşayacam ve sizin engin bilgi tecrübelerinizden yardımlarınızla başarabilrcegimi düşünüyorum saygılar....

Herkese selamlar, ismim Eren, Ankara'da yaşıyorum. Ben de Şubat ayı itibarıyla 1993 5.2 ZJ sahibi oldum. Tesadüfen araçla ilgili araştırmalar yaparken siteyi gördüm ve içeriğine hayran kaldım. Yine buradan yanılmıyorsam Ergun abinin paylaşmış olduğu "User's Manuel"e Türkçe olarak erişme imkanı buldum ve acayip mutlu oldum. Şu sıralar onu anlamaya çalışıyorum. Şimdiden bireysel olarak tanışmamış olsak da buradan tecrübelerini paylaşmış, emek vermiş, yardım amacıyla fedakarlıkta bulunan herkese çok teşekkür ederim. iyi ki varsınız. Herkse mutlu günler..

Ben Emrah uzun süredir sitenizi takib ediyordum 3 yıldır ailecek çadır kamp yapan birisiyim. aileye yeni bir bireyin katılmasıyla 2 çocuklu bir aile olduk ve ufak ufak 3 yıldır biriktirdiğim para karavan parasına denk gelince çadırdan karavana geçmek üzere Erba 410 karavan siparişi verdim. Haziranda teslim alıcam belki 15-20 gün daha erken de olabilir :smiley: Bolu çevresindeki kamp alanlarını biliyorum. Ege sahilleri tercihim iklimi ve koylarından dolayı.

Merhaba forma yeni üye oldum foruma 2 senedir çadır kampçılığı yapıyorum 20 yıldırda fotografçılıkla uğraşıyorum D7000 kameram var. Bu sene karavan almaya karar verdik ailemle birlikte ve siparişini verdik. Ortiz 3,90 aldık arabayıda değiştirip Duster 4*4 alırsam işlem tamamlanmış olacak.

Herkese Selamlar

Öncelikle gezenbilir ailesine saygılarımı sunuyorum herkese içtenlikle selamlar..

Ben Ahmet Can Güney Ordu’da yaşıyorum.. Babadan oğula geçen jeep saltanatına devam ediyorum.. genel olarak 365 günün 290 gününü sanayide geçiriyorum.. 12 senedir kendi araçlarımı kafama göre restore modifiye ve tuning üzerine yaptırıyorum.. kazandığımın yarısını sanayiye bırakıyorum diyebilirim.. çok fazla tecrübe kazandım sanayi konusunda..

Ben kendimde bi sanayiciyim ama oto sanayi değil gıda sanayi, fındık sektöründeyim...

tekrardan tüm gezenbilir ailesine saygılarımı sevgilerimi sunuyorum...

Herkese merhaba,

Karavan konusunda bilgi sahibi olmak ve buradaki herkesin deneyimlerinden faydalanmak, deneyimlerimi paylaşmak için aranıza katıldım.

Merhaba ismim Kerem.
Cok uzun suredir Alfa Romeo kullanicisiyim.
Simdi de bir 5.2 ZJ almis bulunuyorum.
Uzun suredir bildigim bir forum olan gezenbilir'e ZJ bahanesiyle uye oldum :smiley:

Merhaba,

Muğla Bodrum’dan Berkay Edebiyat öğretmeniyim. Uzun süredir çevrimdışı takipteydim artık aranızdayım. Aracım Jeep Kj 2003 Renegade Deneyimlerinizi paylaşacağımız güzel günlerimiz olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR