DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1344580 kişi tarafından okunmuş, 14665 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.251 oy
    19,6%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

166 oy
    2,6%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.471 oy
    23,0%
  4. Arama Motorlarından

3.035 oy
    47,5%
  5. Radyo - TV Programından

166 oy
    2,6%
  6. Tesadüfen

1.479 oy
    23,2%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,9%
  8. Diğer

439 oy
    6,9%

Bu Sayfayı Paylaş

1. guncag

guncag Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba Ben Günçağ,
    Kocaeli den katılıyorum,
    uzmanlık alanlarım ; yazılım, tasarım, google adwords, sosyal medya, tenis, squba ...
    doğa sporlarına meraklıyım drone pilotuyum çok zamanım olmasa da gelmeyi geldiğim yerleri görüntülemeyi seviyorum.

2. TevhidHerYerde

TevhidHerYerde Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhabalar ben balıkesir den Fatih. Yaş 25.
    . Yüzünüzü nereye çevirirseniz Çevirin Allahın vechini göreceksiniz sözü felsefi ile İlahi sanatkarın yaptığı doğa güzelliklerini keşfetme merakım var.. Yamaç paraşütü kayak ve kamp ilgi alanlarım. Balıkesire yolu düşenlere de her daim yardımcı olmak isteriz.

Ekli dosyalar:

ahmetkoksal1640 bunu beğendi.

3. deepmusic

deepmusic Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Slm ben Leyla.Müzik hocasıyım.Doğayı,trekking,hayvanları,yeni kültürler tanımayı seviyorum.Bugüne kadar Ege-Akdeniz yurtiçi gezilerim oldu.Bundan sonrasında yurtdışı gezileriyle ,dünyayı tanıma yolculuğuna devam etmek istiyorum.Bu sebeble siteyi keşfettim,faydalı olacağına eminim.

4. Mncy2005

Mncy2005 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba
    Ben emekli subayim hayalini kurduğum zj yi aldım 1997 5.2 on arka kilitli diferansiyel bir araç hepinize selamlar

5. Noyzura

Noyzura Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar ben İzmirden Noyan. İnternette bilgi edinmek adına yaptığım aramalarda sık sık bu sitenin çıkması üzerine artık resmi üyesi olmak istedim.

Yaşam koçluğu yapıyorum ve mobil bir terapi aracı toparlamak niyetim. Hem gezip hem de farklı şehirlerdeki insanlarla rahat rahat çalışıp aynı zamanda içinde yaşayabileceğim bir araç için bol bol okuyorum paylaştığınız deneyimlerinizi ve bilgilerini. Teşekkür ederim, saygılar.

6. bahadir_adana

bahadir_adana Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba binek aracımı verip arazi uygun arazi aracı almak istiyorum
    aramalarım size kadar yönlendirdi :smiley:

7. BasCuDa

BasCuDa Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba ben serkan.
    yalovada bir belediyede memurum. kendimi bildim bileli gezerim. türkiyede 41 şehir; dünyada 17 ülke gezdim. daha da devam ediyorum. haftasonları da ailemle yakın yerlere aracımla gitmeye gayret ediyorum. 5 yıldızlı konseptinden uzak durmaya çalışıyorum. bir binek aracım bir de enduro motosikletim var. son bir yıldır genelde 1 gecelik cadır kamp türü tercih ediyorum. önümüzdeki yıllarda aracımı disco vb araçlarla değişip çekme karavan ile seyahat etmeyi planlıyorum. 2 çocuk babasıyım. yaşım 32. izmitliyim. ailemi cok seviyorum. tv, kahve, okey gibi kötü (bana göre) alışkanlıklardan uzak durmaya çalışıyorum. çünkü o tip eğlence(!)lerin vaktin katili olduğu düşüncesindeyim.
    buraya katılmaktaki amacım; hem gezeceğim yerler ile ilgili bilgi ve tecrübelerimi paylaşmak hem de gideceğim yerler hakkında bilgi edinmektir.
    bana eşlik edecek araç, karavan, motosiklet ve araç aksesuarları, gerekli malzemeler gibi konular hakkında da bilgi toplayabilirsem ne mutlu bana.
    şimdiden herşey için teşekkürler, hem forum yönetimine hem de üye arkadaşlarıma.

8. tarkoooo

tarkoooo Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    selamlar. 40 yaş .doktorum .denizli de yaşıyorum. tecrübe li arkadaşlardan fikir edinmek istiyorum. günlük kullanım ve hafta sonları doğa gezileri için 60000 tl civarı beni üzmeyecek arazi aracı arıyorum. ailem 2 iki oğlum la 4 kişilik. discovery td5 bakıyorum sadece 38 satılık araç var. ağır problem çıkarmayacak bir td5 i her ustanın anlayacağını da sanmıyorum. ne yapsam acaba..

9. ugurakay

ugurakay Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    once denizli oto sanayiyi gezin ;) saygılar

10. ccallioglu

ccallioglu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba. Antalya Lara bölgesinden. Çağdaş ÇALLIOĞLU. Kamp hayatına yeni başlayacaklardanım. Her türlü tecrübenizden faydalanmak isterim.

11. AKSOY 07

AKSOY 07 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben Alanya dan Hüseyin Doğa aşığı kampı ve çamurlu yollara bayılan arazi tutkunu bunun için hayallerinin peşinden koşan yenice Discovery I v8 araç alan bi gencim . Herkese selamlar sevgiler :smiley:

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...