DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1353860 kişi tarafından okunmuş, 14758 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.261 oy
    19,4%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

166 oy
    2,6%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.475 oy
    22,7%
  4. Arama Motorlarından

3.108 oy
    47,9%
  5. Radyo - TV Programından

166 oy
    2,6%
  6. Tesadüfen

1.494 oy
    23,0%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,8%
  8. Diğer

444 oy
    6,8%

Bu Sayfayı Paylaş

1. A.T.A

A.T.A Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    bennnnnnnn.png Selamlar;
    Ben Ali. Samsun'da yaşıyorum. Yaş 50, yaşamımın ikinci döneminde şu üç günlük dünyada mümkün olduğunca iyi vakit geçirmek için arayış içerisine giren, doğasever, çoğu zaman iyimser, kendi halinde bir asker emeklisiyim. Öncelikli ilgi alanım karavan, motokaravan ve 4x4 araçlar

Son düzenleme: 10 Eylül 2017

2. aybey

aybey Adanalı Allahın adamı..

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba onur bey... hoş geldiniz..

3. aybey

aybey Adanalı Allahın adamı..

Alınan Beğeni:
    0
    ali bey hoş geldiniz..

4. SELÇUK 01

SELÇUK 01 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,
    Karavan tadilatı ile ilgili web de gezindiğim sırada forumu gördüm. İstanbul da yaşıyorum.Babamın tadilata mecbur halde aldığı 750 kg'lik çekme karavanın tadilatını ileriki günlerde kendim yapmaya başlayacağım. Tecrübesi olan arkadaşlarımız olduğunu umut edip hem tavsiye almaya hemde paylaşmaya geldim.

5. Abugraok

Abugraok Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Adım Ahmet Buğra OKUR
    İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum, özel bir firmada Satış ve Pazarlama Md olarak görev yapıyorum, 13 yıldır otomobil sektöründeyim, Satış Danışmanı olarak başladığım görevime kah severek kah söverek devam etmekteyim. Yaşım 39 ve bir kız babasıyım.
    Okumayı ve özellikle kısa yazılar yazmayı çok seviyorum. Bu kısa yazıları ise çektiğim fotoğrafların altını doldurarak değerlendiriyorum çoğu zaman. Sosyal medyada doğa ve bazen obje fotoğrafları paylaşmaktan keyif alıyorum.
    Zamanımın çoğu 8.30 ve 18:00 arasında iş yerinde, sonra da evde geçiyor.
    Kısa tatillerde ya da yaratabilirsem kısa aralarda bir kaç günlüğüne şehir dışına, özellikle de Karadeniz Bölgesine seyahat etmeye gayret ediyorum.
    Haftada ya da ayda bir puro içmeyi, ortam müsaitse rakı içmeyi severim.

Hayat felsefemi saygı üzerine kurduğumu, aslolan şeyin barış olduğunu, refah için sosyal adaletin yücelmesi gerektiğini söyler ve net olarak bilime inanırım.

Burada bulunma nedenim en önce bilmediğim araçlar hakkında bilgi almaktı, şu anda ise aktif bir üye olarak etkileşimde olmayı yeğliyorum.
    Özetle kendimi anlatmaya çalıştım.
    Herkese selam ve sevgilerimle.

kaşif bunu beğendi.

6. bbgdmr

bbgdmr Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhabaaaa

Genç güzel ve sizi üzecek biri değilim. Biyolojik yaşı ortalara gelmiş (hatta bir miktarda geçmiş) ancak ruhu 18 inde saplanıp kalmış biriyim. Kamp çadır severim. İki ağaç arasında gölgede hamakta hammayı çooook severim.

Herkese selamlar

kaşif ve Abugraok bunu beğendi.

7. mgologlu

mgologlu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba,
    Ben Mustafa Göloğlu. İstanbulda yaşıyorum, özel bir firmada veri ambarı ve raporlama üzerinde çalışıyorum. Uzun süredir motosikletle doğa ve kamp gezileri yapıyorum, ara sıra da grupça çamura, toza toprağa bulanmaya gideriz. Umarım buradaki etkinliklere de katılarak güzel dostluklar kurabilirim.
    Selam ve saygılar.

Abugraok bunu beğendi.

8. mehmet emin polat

mehmet emin polat "vakit ilerlemiş,çabuk olalım aşkım"

Alınan Beğeni:
    0
    Ben Mehmet Emin Polat; Bağkur'un 12. basamağından emekli sanayiciyim,:smiley: halen sorumluluk ve sitresten arındırılmış meşgul olduğum bir iş de yapıyorum. Konya da yaşıyorum, 58 yaşındayım, bayram öncesi yaptığımız uzun tatil proğramında 80 li yıllarda yaptığımız çadır kampı tatillerine birazda konfor ve kolaylık katarak yeniden karar verdik.Tatil felsefemiz ve tarzımıza göre motokaravan değil, çekme karavanın bize daha uygun olduğunu düşündük. (park et ve arabanla gezmeye devam et) Bu amaca uygun bir adet uzunluğu beş metreyi,ağırlığı 1500 kğ geçmeyen karavan ve bir de sadece bu karavanı rahatca çekebilecek araç satın alacağım. Her iki konuda da araştırma yapıyorum. Teklif ve önerilere açığım.Şimdiden teşekkür ediyorum.Bu siteye rastladığım için de çok mutluyum.

9. efErk

efErk Carpe diem

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar,

Uzun süredir forumunuzdan haberdarım ve ara ara takip ediyorum. Bugün ilk kez "merhaba" demek için yazıyorum. Tüm kurucu ve katılımcılarına gönülden teşekkürlerimle...

İsmim Özkan, 50 yaşımın baharındayım :smiley: ve şu an Urla / İzmir'den katılıyorum. Yıllardır süren İzmir hayalimi 3 ay önce İstanbul'dan yarı emekli moduyla İzmir'e taşınarak gerçekleştirdim, ancak ara ara başka şehir / ülkeler dahil İstanbul'a da gitmem gerekiyor.

2010 yılından beri bir Subaru Forester 4x4 sahibiyim, buna yakın zamanda başlayan off-road merakıyla 1980 model bir CJ6'da dahil oldu. Kısa sürede bir revizyona tabi tutma niyetindeyim.

Ayrıca uzun yıllardır yelken yapan ve deniz sevdalısı biri olarak genelde her yaz bir kaç ay 40 ft yelkenli Beneteau teknemizle Ege ve Yunan adalarını ailecek tavaf ediyoruz. Bunun yanısıra aslında -doğru bir ekip bulamadığımdan- çok fazla kullanma fırsatı bulamadığım Triumph Tiger 800 enduro motorsikletim var.

Doğa ve adrenalin sevdalısı bir ihtiyar delikanlı olarak civardaki üyelerle tanışmak ve mümkün olduğunca organizasyonlara katılmayı arzu ederim.

Selam ve sevgilerimle,

Özkan (532 646 6388)

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. sohbetcengiz

sohbetcengiz Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    tüm gezgin arkadaşlara selamlar,

foruma geç katıldım diye kimse gezmeye yeni başladım sanmasın: eskiden beri tek hayalim dünyayı gezmek, 35 yaşına kadar 35 ülke dolaşmayı hedefledim ve çok şükür nasip oldu . tam 35 yaşındayım şu anda ve 35'den fazla ülke gezdim. şimdi Türkiye'ye daha fazla zaman ayırma vakti geldi demek oluyor benim için. bu yaz 15 günde 5bin KM ile bismillah dedim ( İstanbul-Bolu-Bilecik-Afyon-Konya-Nevşehir-Malatya-Elazığ-Erzurum-Artvin-Rize-Trabzon-Giresun-Sinop-Bartın) .

neredeyse her haftasonu dolaşıyorum İstanbul etrafını. bu sene çadırımı arabadan çıkartmadım hiç:smiley: geçen seneye kadar hep doğayla içiçe otellerde olsa otel tatili konsepti ile tatil yapıyorduk eşimi ikna edebilirsem ilk fırsatta minik bir karavan ile karavan tatili işine başlayabilirim her an.

seyahat sektöründeki bir firmada uzun süredir yöneticilik yapıyorum. 2 erkek evladımız var 4 ve 1.5 yaşlarında.

forumdaki değerli üyelere kazasız belasız huzur ve afiyetle geziler diliyorum.

11. xhanpir

xhanpir Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar,
    Forumu Ankara yakınlarında kamp alanı araştırırken buldum. Gerçekten güzel ve güncel bir forum. Doğa meraklısı bir kaç arkadaşımla hafta sonları kamp yapma hevesiyle yola çıktık, bu konuda buradan çok faydalanacağımı umuyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

12. 4x4Adana

4x4Adana Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese Merhaba,

Bende aranıza yeni katıldım. Kısmet olursa off road ın çekim kuvvetine bende birgün katilarak guzel fotolar paylasacagim :smiley:

13. akardas

akardas Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba, ismim Alper. Cok uzun sure kamp, kampcilik ve doga hayati ile ilgilendim ve siteden buyuk fayda sagladim. Simdi ise gonlumuze bir VW T3 sevdasi dustu. Bununla alakali fikir ve yardim taleplerime cevap ariyor, deneyimli insanlarin tecrubelerinden faydalanmak istiyorum.

14. cengiz murat

cengiz murat Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben Cengiz Murat , Memleket K.Maraş yaş 40. 1997 V8 5.2 ZJ ye Mayıs 2017 den beri sahibim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...