Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,106

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Adım Mete,
Hala üniversitede öğrenciyim ve yelken sporu ile uğraşıorum. Yarışlara da katıldığım için genel olarak hafta sonlarım denizde geçiyor. Lisede iken yaptığım kampların ve yürüyüşlerin tadı damağımda kaldığı için boş olan zamanlarımda kamplı yürüyş yapmaya devam etmeye çalışıyorum. Siteye yazılan mesajlara bu kadar çabuk ve yardım dolu cevaplar gelmesi gerçekten hoş.. Herkese iyi eğleceler dilerim..

Etiketler

Hımm ben buraya yazmamışım sanırım.

Mustafa Eraslan. Bir hukuk firmasında Bilgi İşlemci olarak çalışmaktayım. İlgi alanım çok fazla. Bir kaç tane sayarsak; Fotoğraf, Latin Dansları, Maket yapmak, Kamp yapmak, Gitar ve klavye çalmak ve tabiki vosvosumla ilgilenmek :smiley:

Mete (mutlumete) , Gezenbilir Ailemize hoşgeldin :smiley:

mutlumete' Alıntı:
Adım Mete,
Hala üniversitede öğrenciyim ve yelken sporu ile uğraşıorum. Yarışlara da katıldığım için genel olarak hafta sonlarım denizde geçiyor. Lisede iken yaptığım kampların ve yürüyüşlerin tadı damağımda kaldığı için boş olan zamanlarımda kamplı yürüyş yapmaya devam etmeye çalışıyorum. Siteye yazılan mesajlara bu kadar çabuk ve yardım dolu cevaplar gelmesi gerçekten hoş.. Herkese iyi eğleceler dilerim..

Mustafa Eraslan (Mezzy) , Gezenbilir Ailşemize ve Tanışma köşemize yeniden hoşgeldin :smiley:

Mezzy' Alıntı:
Hımm ben buraya yazmamışım sanırım.

Mustafa Eraslan. Bir hukuk firmasında Bilgi İşlemci olarak çalışmaktayım. İlgi alanım çok fazla. Bir kaç tane sayarsak; Fotoğraf, Latin Dansları, Maket yapmak, Kamp yapmak, Gitar ve klavye çalmak ve tabiki vosvosumla ilgilenmek :smiley:

simurg2,Mete (mutlumete) arkadaşlar .. aramıza hoş geldiniz..:smiley:
Mustafa Eraslan (Mezzy) Mezzy zati aramızadaydı ama ..yeniden hoş geldin :smiley: ..

haftasonu nişanlımla yedigöllere gidicez.acaba nerde kalabiliriz.bilgisi olan varmı.çadır değil ama ağaçev varsa süper olur.lüks otel kesinlikle düşünmüyoruz.ilgilenenlere teşekkür...

salomeyasmin merhaba, Gezenbilir Ailemize hoşgeldin :smiley:

Bu sorunu Gezi Planlarımız bölümünde izle lütfen senin için orada başlık açıyorum, linkini veriyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=31.0

salomeyasmin' Alıntı:
haftasonu nişanlımla yedigöllere gidicez.acaba nerde kalabiliriz.bilgisi olan varmı.çadır değil ama ağaçev varsa süper olur.lüks otel kesinlikle düşünmüyoruz.ilgilenenlere teşekkür...

merhabalar
ben emre izmitte oturuyorum kocaeli üniversitesinde öğrenciyim
hepinize keyifli forumlar

Merhabalar... İsmim Hakan 79 k5 sahibiyim....yolun dışında olmayı seviyorum...

Mete (mutlumete), Mustafa Eraslan (Mezzy), salomeyasmin, Emre (emre_ozk) ve Hakan (wubıh) arkadaşlar, aramıza hoşgeldiniz...

Off-road ile ilgili olanları, aşağıda linkini verdiğim "Tanışma Köşesi (Off-Road)" bölümüne bekleriz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9726.240

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri