Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,044,022

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Merhabalar... Ben Fatma Güven. Emekli öğretmenim. İstanbul da yaşıyorum. Yeni aldığımız karavanımızla uzun vadeli 1 ay gibi konaklama yerlerini araştırırken bu siteye rastladım. Kış koşullarında karavanıyla kamp yapan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Etiketler
Merhabalar,

Forumda yeniyim :smiley:
Hafta sonu eşim ile ilk karavanımızın siparişini verdik, araştırırken siteyi buldum ve üye oldum...
Eski çadırcıyız aslen, çocuklar olunca karavana terfi etmeye karar verdik, aslında çok yeni bir doğacı değilim.
Aynı zamanda zıpkıncı ( zıpkın ile balık avı ) ve kıyı balıkçısıyım :smiley:
selamlar,

Merhabalar,

Forumda yeniyim :smiley:
Hafta sonu eşim ile ilk karavanımızın siparişini verdik, araştırırken siteyi buldum ve üye oldum...
Eski çadırcıyız aslen, çocuklar olunca karavana terfi etmeye karar verdik, aslında çok yeni bir doğacı değilim.
Aynı zamanda zıpkıncı ( zıpkın ile balık avı ) ve kıyı balıkçısıyım :smiley:
selamlar,
Yeni karavaniniz simdiden hayirli olsun. Aramiza hoş geldiniz.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

forumdaki arkadaslara merhaba...
pek cok kisi gibi uzun zamandir cadir kampi yapiyordum.

70 model bir vosvosum var. bir de 12 model fabia.

750 kg alti cekme karavan yapmak istiyorum.

internette arastirma yaparken forumu buldum.

forumda ozellikle cekme karavan ve yapimi ile ilgili sayfalari okuyorum.

tokatta yasiyorum. akademisyenim. simdilik bu kadar.

gorusmek uzere ..

Merhaba. Adım Erhan. 35 yaşındayım, Antalya Konyaaltı'ndayım. Aslında 2 senedir buradayım ama çıkmadığım doruk, gezmediğim mecra kalmadı :smiley: Hayatımın altın çağını yaşıyorum sanki, çünkü dünyanın en güzel yerindeyim. İstanbul'un stresinden sonra Antalya ömrüme en az 10 sene kattı. Keşke daha önce gelseydim :smiley:

Son düzenleme:

Selamlar
Her ne kadar Ankara’da off road yapamasam da (iş güç vs) bi lada niva aldım 3 5 de bakım yaptırdım, inşallah sağa sola gitme fırsatım olursa burada paylaşmayı düşünüyorum. off road tecrübem 0 diyebiliriz o yüzden sorularımla sıkarsam sizi kusur bakmayın şimdiden

Merhaba hafta sonları off-road yapmak istiyorum 4x4 lada nivam var yardımcı olabilecek arkadaş ve ya abilerimden haber bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR