Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,837

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Selamlar daha evel 2017 de kaydolmusum motorlu araclari cok seven biriyim uzun bi zamandir yoktum ama karsima orjinal bi safkan land rover cikti ve ben bunun tam modelini ve onu toplayabilicek bi usta varmi?bunun tavsiyesini almak icin buradayim.
Resimlerini buradan mi paylasayim yoksa konumu acayim bilemiyorum yeniyim
Tecrübeli arkadaslar yardimci olurlarsa cok sevinirim gece nöbetindeyim suan yazmak isteyen yazabilir Herkeze sevgi ve saygilar İstanbul dan

Tekrardan hoş gelediniz o halde.
Sorunuzda tanışma kısmında yazarsan hem gözden kaçar hemde ileri ay veya günlerde işine yarayacak başka biri olursa faydalanması çok güç olur.
İlgili ana konularında altında Yeni konu başlığı açsarsanız, cevap alma dönüşlerinde sizin için daha iyi olur.

Son düzenleme:

Etiketler
Merhabalar, bir yüzme antrenörüyüm. Başta ekonomik sebepler ve kahverengi tabela merakım sebebiyle bir ipin ucunu takip ettim ve kamp malzemelerini toparladıktan sonra bula bula kendimi buralara kadar gelmiş buldum. Yıllardan sonra ilk defa foruma kayıt oluyorum. uzun zamanın ardından nostaljik hissettirdi (:smiley:

Merhabalar, bir yüzme antrenörüyüm. Başta ekonomik sebepler ve kahverengi tabela merakım sebebiyle bir ipin ucunu takip ettim ve kamp malzemelerini toparladıktan sonra bula bula kendimi buralara kadar gelmiş buldum. Yıllardan sonra ilk defa foruma kayıt oluyorum. uzun zamanın ardından nostaljik hissettirdi :smiley:smiley:
Hoşgeldiniz,
Gezip bilenlerin kutsal bilgi kaynağındasınız.
İyi forumlar..

Merhabalar, bir yüzme antrenörüyüm. Başta ekonomik sebepler ve kahverengi tabela merakım sebebiyle bir ipin ucunu takip ettim ve kamp malzemelerini toparladıktan sonra bula bula kendimi buralara kadar gelmiş buldum. Yıllardan sonra ilk defa foruma kayıt oluyorum. uzun zamanın ardından nostaljik hissettirdi :smiley:smiley:

Yapacak zaman yada ekonomiyi bulamayanlara da hayal kurdurma konusunda oldukca etkili bu foruma hoş geldiğiniz.

Merhabalar,
varginstore.com un kurucusuyum. Spor, outdoor ve hobi ürünlerini bulabileceğiniz yeni nesil eticaret sitesidir. Son olarak hazırladığımız kampanya;

Arpc Krmz Duyuru ablonu

Selam Ben Cansu, ismimden de anlasilamayacagi gibi BAY im. NK Karavanim, aşırı seyahat tutkum ve mecburiyetim dolayısı ile bu platformdayim.
Minimal yaşam tarzına alışmaya çalışıyorum. İsim yoğun bu nedenle her gün karavan kullanmayacağım için şimdilik çekme karavanciyim. 3 çocuk babası Dulum :smiley: hayatın tadını çıkarmaya aynı zamanda da işler ile ilgili ipin ucunu kacirmamaya çalışıyorum. Antalya da yaşıyorum, selamlar

Selam Ben Cansu, ismimden de anlasilamayacagi gibi BAY im. NK Karavanim, aşırı seyahat tutkum ve mecburiyetim dolayısı ile bu platformdayim.
Minimal yaşam tarzına alışmaya çalışıyorum. İsim yoğun bu nedenle her gün karavan kullanmayacağım için şimdilik çekme karavanciyim. 3 çocuk babası Dulum :smiley: hayatın tadını çıkarmaya aynı zamanda da işler ile ilgili ipin ucunu kacirmamaya çalışıyorum. Antalya da yaşıyorum, selamlar
Selam, Hoşgeldiniz.

Merhabalar.
Ben Umut Canverdi. 29 yaşındayım. Trekking ve kamp tutkum var. Aslında küçüklükten beri doğada kendimce bir keşif havasındayım. Yerel gruplarla aktivitelerim oldu. Şimdi de offroada merak saldım Allah nasip ederse. Aranızda olmaktan onur duyuyor ve sizlerin tecrübelerinden yararlanacağımı düşünüyorum. İyi forumlar 😊

Merhaba, ben KolayKaravan. Türkiye'de Karavan kiralamanın daha kolay ve yaygın olması için çalışan yeni nesil bir kiralama sistemiyim. Karavan sahiplerinden kendi karavanlarını listelemeri için ücret almam :smiley: Sınırsız listeleme şansı veririm. Karavan kiralayanlardan ve karavan sahiplerinden komisyon da almıyorum. İş modelim karavan sahipleri ile karavanları eşletirmek üzerine kurulu. Beni instagram'da kolaykaravancom adresinden takip edebilirsin.

Bugün itibariyle Türkiye'nin en büyük karavan kiralama platformuyum ve bünyemde 12 farklı şehirden 100'e yakın karavan ile hizmet veriyorum.

Bana www.kolaykaravan.com adresinden ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattım ve kurumsal telefonum ile 7/24 ulaşabilirsiniz. KolayKaravan
Logo Sosyal Medya

Merhaba, aslında eskiden bilip ilgilendiğim Birr forum GezenBilir. Ancak hayat gailesi vs derken bir süredir takip etmemiştim. ailemize L200'ü de katmamızı takiben özellikle araçla ilgili tavsiyeleri daha yakından takip edebilmek için tekrar üye oldum.

Herkese selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri