Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,043,879

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Yasim 48. Yurtdisinda yasiyoruz. Memleketimize donmek icin cesitli planlarimizi artik konusmaya baslamisken, evimiz de neden gezerken yanimizda olmasin dedik. Simdilik bu isin tamamen acemisi ve cahiliyiz. Tarih hedefimiz olmadigindan, hangi aracin, hangi karavan tipinin, nelerin olup-olmamasi gerektiginin ogrenilmesi icin onumuzde ciddi bir zaman oldugu dusuncesindeyim. Bir kac haftadir videolara bloglara bakiyor ve anlamaya calisiyorum. Belki de yarin imkanim olur hazir veya sonradan yapilabilecek bir karavan almaya karar verebiliriz. (2023 den once satin alma yapamam):cool::cool:
Kendime ait foto bulamadim. uygun zamanda Bob Rose Abimizi degistirecegim.

Etiketler
Merhaba,
Emekli hekimim. Dışarıda nasıl bir hayat var, görmek için, karavancılığı birinci elden dinlemek, öğrenmek için buradayım.

Merhaba ben Erkan, kullanıcı adı olarak E-küp ( eşim kızım ve benim isimlerimizin baş harfleri sebebi ile :smiley: ) Ankara'da yaşıyorum. Ailemle yıllardır çadır kamplarına gittik, evlendikten sonra araç üstü çadır satın aldım kısa bir deneyimimiz oldu. bu yıl kendime ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir çekme karavan yapıyorum :D bu konuda da forumdaki bir çok kişinin yazılarını paylaşımlarını dikkate alarak temkinli hareket etmeye çalışıyorum.

Herkese selamlar. İstanbul Maltepede yaşıyorum, bir kamu kurumunda İş Güvenliği Uzmanı ve branş eğitmeniyim. Subaru Forester aracım ve araç üstü çadırla her fırsatta kamp etkinlikleri yapmaktan büyük keyf alıyorum. Herkese sevgiler selamlar...

Merhaba, ben Serhat Köse, 38 yaşındayım, Ankara'da ikamet ediyorum. Kampçılık ve gezi konularında uzunca süredir Gezenbilir'i takip ediyorum. Ailemize yeni katılan Jeep Compass'ın katkılarıyla kamp ve gezi işlerine daha fazla zaman ayırmayı hedefliyorum. Bu şehirden uzak her yer daha güzel geliyor son zamanlarda. Saygılar & sevgiler.

Merhabalar,
Yaşanmış atmışbeş yıl 65 saat gibi gelmezken, atmışbeş yaşındaki bir insanı anlatmak kolay değil. Bu yaştan sonra bu işe hanımla gönül koyduk ve son model olmasada (2011 ) bir Volkswagen Crafter satın aldık. Şimdilerde araçta olmayan bazı donanımları tamamlayıp kısa ve uzun turlar yapmayı planlıyoruz. Umarız bu forumdan faydalanır ve forum mensuplarına fayda sağlarız.
Sevgi ve sağlıkla...

Merhabalar,
Yaşanmış atmışbeş yıl 65 saat gibi gelmezken, atmışbeş yaşındaki bir insanı anlatmak kolay değil. Bu yaştan sonra bu işe hanımla gönül koyduk ve son model olmasada (2011 ) bir Volkswagen Crafter satın aldık. Şimdilerde araçta olmayan bazı donanımları tamamlayıp kısa ve uzun turlar yapmayı planlıyoruz. Umarız bu forumdan faydalanır ve forum mensuplarına fayda sağlarız.
Sevgi ve sağlıkla...

Hoş geldiniz ve gönlünüze göre aracı düzenleyip ,keyifli geziler yaparsınız inşallah.

Gezilerinizi burada paylaşımayı unutmayınız

Merhabalar,
Sevgi ve sağlıkla...
Hoşgelmişsiniz. Keyifli forumlar...

Herkese Merhabalar. Ben Rıdvan. Konya'dan katılıyorum aranıza. Jandarma da Görevliyim. #S100 Marka canavarı yeni sahiplendik çok şükür. Umarım bir çok bilgi edinip, bildiğimiz konularda da yardımcı oluruz. Herkese keyifli vakitler...

Selam ben istanbuldan ekrem matbaa makinaları teknisyeniyim 1998 ssanyong korando kj 2300 araca sahibim istanbul da yaşıyorum

M2010J19SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamlar . İstanbul'dan Bayram . Detailing işi yapmaktayim. Pandemi öncesi 3 sefer çadır kampı yaptık,pandemi cocuk derken karavana geçme fikri oluştu. Çoçukla çadır zor olacak. 1 senedir yapsak mı yapmasak mı derken sanırım son aşamaya geldim :smiley: Teknik konuları araştırmaya başladım.
El işçiliğim olduğu için baştan sona kendim yapmayı planlıyorum. Muhtemelen 12m3 bir araçla başlayacağım.
Görüşmek üzere :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR