Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,121
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,044,022

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.6%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,595 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,928 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,700 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,946
Selamlar . İstanbul'dan Bayram . Detailing işi yapmaktayim. Pandemi öncesi 3 sefer çadır kampı yaptık,pandemi cocuk derken karavana geçme fikri oluştu. Çoçukla çadır zor olacak. 1 senedir yapsak mı yapmasak mı derken sanırım son aşamaya geldim :smiley: Teknik konuları araştırmaya başladım.
El işçiliğim olduğu için baştan sona kendim yapmayı planlıyorum. Muhtemelen 12m3 bir araçla başlayacağım.
Görüşmek üzere :smiley:

Hayırlı olsun.Karavan yapım aşamaları ve önemli bilgilerden bu forumda bulunan örneklerinden yararlanabilirsiniz.
Ayrıca sizde yazarsanız,başkalaınada yol göstermiş olursunuz.

Etiketler

Merhabalar,

Akın . 42 yaşındayım, çadır kampları ile başlayan maceramız yeni aldığımız çekme karavan ile devam ediyor. Ayrıca endruo motor kullanıcısıyım ve ailecek tüplü dalış yapıyoruz. Herkese keyifli zamanlar :smiley:

Merhabalar, emeklilik gunlerime birkac sene kala bisiklet sporuna cok yogun baglanmis durumdayim ve kampli bisiklet isine gectim, geciyorum. Kampli bisiklet rotalari ve kamp yerleri bilgi paylasimlari beni mutlu eder. Saygi ve selamlarimla..

Merhabalar, emeklilik gunlerime birkac sene kala bisiklet sporuna cok yogun baglanmis durumdayim ve kampli bisiklet isine gectim, geciyorum. Kampli bisiklet rotalari ve kamp yerleri bilgi paylasimlari beni mutlu eder. Saygi ve selamlarimla..
Hoşgeldiniz. Sanırım bir klavye sorununuz var. Çözerseniz daha rahat okunur. Ama yazdıklarınızdan anlaşılıyor. Bisikletle kamp yapmak istiyorsunuz. Bisikletle kalınabilecek kamplarla ilgili Hem iki teker, Hem kampçılık ve hem de Karavan bölümlerindeki yazılardan faydalanabilirsiniz.

Selamlar, ismim Doğan. SsangYong Korando 2.9 dizel (turbosuz) otomatik vites 2000 model aracı yeni satın aldım. 55 yaşında ve Kamudan emekliyim. Korando'nun ufak tefek eksiklerini tamamladıktan sonra, bu aylarda yeni ehliyet alacak oğlumun kullanımına vereceğim. Fazla hızlı olmayan, ancak güvenilir bir araç olduğunu düşündüğüm (ayrıca Oğlum dizaynını beğendiği) için Korando'yu tercih ettim. Daha önce, hepsi otomatik vites olmak üzere; 2002 model BMW X5 3.0d, 2009 model Nissan Qashqai 2.0dci, 2010 model Chevrolet Captiva 2.0D, 2018 model Nissan Qashqai 1.6dci SUV araç deneyimim oldu. Gruba hem fazla tanımadığım bu araçla ilgili bilgilenmek, hem de yedek parça yada performans konularında karşılıklı dayanışma amacıyla katılmış bulunuyorum. Herkese İzmir'den selamlar.

Selamlar, ismim Doğan. SsangYong Korando 2.9 dizel (turbosuz) otomatik vites 2000 model aracı yeni satın aldım. 55 yaşında ve Kamudan emekliyim. Korando'nun ufak tefek eksiklerini tamamladıktan sonra, bu aylarda yeni ehliyet alacak oğlumun kullanımına vereceğim. Fazla hızlı olmayan, ancak güvenilir bir araç olduğunu düşündüğüm (ayrıca Oğlum dizaynını beğendiği) için Korando'yu tercih ettim. Daha önce, hepsi otomatik vites olmak üzere; 2002 model BMW X5 3.0d, 2009 model Nissan Qashqai 2.0dci, 2010 model Chevrolet Captiva 2.0D, 2018 model Nissan Qashqai 1.6dci SUV araç deneyimim oldu. Gruba hem fazla tanımadığım bu araçla ilgili bilgilenmek, hem de yedek parça yada performans konularında karşılıklı dayanışma amacıyla katılmış bulunuyorum. Herkese İzmir'den selamlar.
Hoş geldiniz, Yeni aracınız hayırlı olsun.

Merhaba, adım Güner;

3 senedir çekme karavan sahibiyim, daha öncesinde çadır ile kamp yapıyorduk.

Bir süredir forumu okuyarak takip ediyordum ancak bundan sonra yazarak da katkı sağlamak istedim.

Herkese iyi forumlar :smiley:

Selamlar, Furkan ben
Kamp ve glamping tarzı etkinliklerle yeni yeni ilgilenmeye başlıyorum.
Öneri ve bilgilere açığım. :smiley:)
Nerelerde güzel kamp alanları var, deneyimleyenler bilgi verebilir mi?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri