Gezip Gördüğüm İçler Acısı Yer Kahramanmaraş Kapıçam Mezarlığı…!

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cemile k Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 223

cemile k

Biz Üç Kişiyiz Ben Keyfim Ve Kahyası...!
Mesajlar
8
Tepkime Puanı
4
Yaş
37
Yer
Hatay, Türkiye
Web
sudge.org.tr
AW829614 23


Bir hafta kadar önce özel işlerimden dolayı Kahramanmaraş’a gittim. Ben 19 yıl kaldım kahramanmaraş’ta benim kaldığım dönemdeki Maraş bitmiş yerine ölü bir kent gelmişti.

3 gün her yerini gezdim en son olarak mezarlığı gezdirdi bir dotum. Korkunç bir manzara ile karşılaştım. Mezarlık tamamen dolmuş ve daha bir de isimsesizler mezarlığı yani kimlik tesbiti yapılamayan mezarlık ta olduğunu gördüm.

İnsanın 19 yıl yaşadığım şehirde 4 yıl önce zorunlu bir ayrılık yapıp ta 4 yıl sonra geldiğinde görüntü de bu olunca insanın içi götürmüyor. O kadar dostlarımız da orada hakka yürümüşlerdi, Hatay’dan sonra. işte dostlar insanın en son gideceği yer orası ama büyük bir yıkım sonucu mezere gitmesi çok acı bir durum.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,344
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst