Gizli Wc+duş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KeNDaL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,845

KeNDaL

Ana Kamp
Merhaba,
Bu resimlerdeki setten ben nerede bulabilirim bilgisi olan var mı ?
3ca2cdf8aed58e3c803460eb9f07f85d 620x640
Ec12771164bf95a51d458bbedbbd867e
F4e147248cc81c17a1856dd1ebfe1069
Images

Etiketler
Bunlar katlanır karavanlar ve çadır remorkta olurTürkiye de böyle birşey alamazsın belki firmaya yaptırırsın sadece wc 2500tl. Çivarı 5000tl gözden çıkarman lazım değermi sizce

Koltuğun içine duş teknesi üstüne portatif tuvalet şeklinde yapılabilir.
altına bir duş teknesi, yanlarına mineflo yada reklam panolarında kullanılan beyaz bir materyal var. onunla yapılacak anlaşılan, yan tarafına duş fiskiyesi monte edilcek ve seyyar wc içerisinde durcak. üzeri kapak olcak ve normal zamanda koltuk istendiğinde duş olcak. yukarıyada uzayan bir perde. En mantıklısı bana da bu geldi ama belki wc siz daha ucuza direk hazır gören vardır

Bunlar katlanır karavanlar ve çadır remorkta olurTürkiye de böyle birşey alamazsın belki firmaya yaptırırsın sadece wc 2500tl. Çivarı 5000tl gözden çıkarman lazım değermi sizce
o paraya neler yapılır :D
peki idareten birşey yapılıp yurtdışı çıkıldığında ucuza bulunursa alınıp değiştiriilir mi ? tekrar projeye gerek olmaz sanırım

Ben bu sistemi düşündüm ama oluşacak buhar ve duş perdesinin vücuda temas edeceği aklıma gelince vazgeçtim.Koltuğun altına mineflö döşeyip,portatif tuvalet koydum.Duş meselesini arka kapıların üstüne taktığım ince brandanın içinde hallettim.

o paraya neler yapılır :D
peki idareten birşey yapılıp yurtdışı çıkıldığında ucuza bulunursa alınıp değiştiriilir mi ? tekrar projeye gerek olmaz sanırım
Sahibinden de çadır remork vardı (baktım ilan kalkmış) sahibine teklif edilebilir wc yi bana satarmısın diye birde Man ve mersedes otobüsün wc kabini olur üstünü kesince alt kısım senin istediğin kalıcak (kabin komple fiber) çıkma hurda ticari araç parçası satana soruştur

Benim de aklıma şu eski buzdolabı,derin dondurucular geldi.İstenilen yükseklikte enlemesine kesilip koltuğun içine yerleştirilemez mi?

Beni aklıma birde banyo küvetleri geldi. İstenilen boyutta oda kesilebilir ve koltuk şekline çevrilebilir diye. Aslında neydi o meşhur cümle, zihni sinir proje ile bunun benzeri yapılabilir gibi gibi
Acaba kendimiz saçtan yaptırsak , yada bu su deposu imalatı yapanlar var sipariş üzerine. küp şeklinde üstü açık yapılsa ve altına gider deliği açılsa oda olabilir gibi

Perde konusu vücuda değmez aslında . Alt kısım küvete sabit, üst kısma ise bir çerçeve yapılabilir böylece değmez gibi.

Beni aklıma birde banyo küvetleri geldi. İstenilen boyutta oda kesilebilir ve koltuk şekline çevrilebilir diye. Aslında neydi o meşhur cümle, zihni sinir proje ile bunun benzeri yapılabilir gibi gibi
Acaba kendimiz saçtan yaptırsak , yada bu su deposu imalatı yapanlar var sipariş üzerine. küp şeklinde üstü açık yapılsa ve altına gider deliği açılsa oda olabilir gibi

Perde konusu vücuda değmez aslında . Alt kısım küvete sabit, üst kısma ise bir çerçeve yapılabilir böylece değmez gibi.

Bu banyoların orjinali, üst kısım perdedir tavanda tekli korniş vardır kare şeklinde

Bu banyoların orjinali, üst kısım perdedir tavanda tekli korniş vardır kare şeklinde
kimisine de üst kısma ahşap monte yapıyorlkar ama mantığı dediğiniz gibi perde. üst kısımda kornişle ama perde görünmesin istiyorsanız kuruduğunda gene o hazneye gizlenecek şekilde bir fikir üretilebilir

kardeş bilmem amabulursan banada billgiiveerirsen memnun olurumm çok akıllıca
siteden bi abim mini ofis buzdolabının (içi komple düz olan buzluksuz model) iç beyaz kısmı hurdacıdan alınıp alt kısmına bir gider deliği açılarak yapılabilir gibi bir fikir verdi ve bence çok süper bir fikir

zihni zinir isterseniz var :
1: duş için iyi havalarda kullanacağınız sistem : eğer arka kapı üste açılan cins ise açıp 4 köşesine S kancalarla duş perdesini tutturun, 19 litrelik damacanaya 12V aküden beslenen su pompası daldırıp ucuna takacağınız su hortumunu ise yine açılmış arka kapağın iç orta tarafına bir kancayla tutturun, hatta hortumun ucuna musluk takabilirsiniz ama pompaya zorlama yaşatmamak için ve fazla su basıyorsa tüketimi idare için musluktan hemen önce t ile hortuma damacanaya dönüş yapmalısınız. Sonuç:denendi tarafımdan ve halen devam.Ucuz, pratik, hızlı.
2.WC sistemi zihni sinir : bir su kovasına çocuk wc oturağının sadece üst oturma kısmını yerleştirin, kova içine ağzı ip büzgülü çöp poşetlerinden koyun. Her işinizi bitirdiğinizde poşeti büz, bağla, uygun çöp konteynerine atın. Kova kirlenmeyeceğinden başka her işte kullanmaya devam. Sonuç: denendi. Ucuz, hızlı, pratik, temiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri