GMC Sierra 6,2 Dizel 87 (Yenileme)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Metin SARI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 166
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,485
Ynt: GMC Sierra 6,2 Dizel 87 (Yenileme)

Metin SARI' Alıntı:
çok bekledim ama malesef bu memleketle bu işler çok zor hala bitmedi insanın sabrını zorluyorlar şuanda Rubicon ile idare ediyorum ama hala aklım bu araçda

zor gerçektende:smiley::smiley:

Etiketler

vay be.. o kadar heyecanla okudumki ..bi an önce bitmiş resimlerini göreyim diye... ah bu ustalar ah.. inşallah bian önce bitirirsiniz.. bu araca hastayım ben.. sabırsızlıkla bitmiş resimlerini görmek için bekliyoruz.. o zamana kadar amerikan sevdamızı kendi japonumuzda yaşayacagız..:smiley:

TEKRAR SELAMLAR
Öncelikle sonu gelmeyen birşey için hepinizin vaktini aldığım için özür dilerim yarın ustaya gidiyorum ön kabin boyanmış ne kadar doğru bilemiyorum rubiconu verdim artık elimde sedece bu araç var arazi için ve artık ustanın ensesindeyim en kötü ihtimal o heybetli jant ve lastikleri takıp arkaya kasayı takmadan yollara çıkmayı daha doğrusu araziye çıkmayı planlıyorum ama aradan okadar uzun zaman geçtiki umarım toparlarım herkesin yardımlarını bekliyorum

ALLAH cc kolaylık wersın gercekten sıkıntılı bir iş ama bir okadarda zevkli inşalah usta güzel bir tablo cıkarır we sıkıntısız bir şekilde binersiniz aynı aractan bendede war we baya bir masraf yapıp satıyorum şuan

birçok usta işi kabul etmiyor kabul edenlerden birçoğu kafadan yuksek fiyat veriyor ki kabul etmeyip aracı bırakmasınlar diye. gerçekten 4x4 lük iş çıkartanlar da gerçekten abartıyor.

Bu araç yanılmıyorsam şu an Tekirdağ sanayide kaportada.İncelemiştim aynı dükkanda bende benim araca ufak bir boya işi yaptırmıştım.Çok güzel bir araç.Lastik ve jantlarda içeride muhafaza altındaydı.Umarım biter bir an önce.

evet tekirdağ da halaaaa
ama artık en azından astar boyası atıldı arka kasadan vaz geçtim çünkü daha çekiçleme işi olduğundan sabrım kalmadı onun yerine flatbed koyucam ön tamponuda özel yapılıyor iinde 5 tonluk vinç ile beraber son halinin resimleri eklemeye başlıyım

100 5680

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.