Gökçeada kamp yeri tavsiyesi (acil)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rabbit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,069

rabbit

Kamp II
Yer
istanbul
Merhabalar bayramda Gökçeada da kamp yapmak istiyoruz. İlk fikrimiz Gökçeada ya gidip orda begendimiz bir yerde kalmakti fakat. Bayram nedeniyle yoğunluk varmış gitmeden önce rezervasyon yaptirmak gerekiyor.
Yarin orda olmayi planliyoruz Kamp alani tavsiyelerinizi bekliyorum.

Etiketler
Ynt: Gökçeada Kamp Yeri Tavsiyesi (acil)

gittinizmi acaba. bende bu hafta gitmeyi düşünüyorum eğer gittiyseniz biraz bilgilendirir misiniz

Bayramda hem kalabalık olma ihtimali hem de tavsiye gelmediği için gökçeadaya gitmedik. Yıldızköy camping varmış gökçeada da internette beğenen de var beğenmeyen de :smiley:

teşekkürler bende araştırdım biraz aracınız yoksa bozcaadaya gidin diyor herkes onun için büyük ihtimalle oraya gidicem

Selamlar. Keşke bayramdan önce girip bildirebilseydim. Gökçeada'da kamping olmasa da olur diyorsanız Gizliliman bölgesinde güzel bir yer var. En yakın köye 1 km uzaklıkta çam ağaçlarının altında çadır kuruyor insanlar. Önlerinde de muhteşem bir deniz. Bozcaada'yı bayram dönemlerinde tavsiye etmem, tatiliniz zehir olur. Kahvaltıda ekmek yerine bisküvi veriyorlardı bir bayramda. Tabi 2500-3000 nüfuslu yere bir anda 10bin kişi hücum edince kötü oluyor. Adanın en güzel dönemi ağustos sonu, eylül başı. Sakinliğiyle güzel. Ayazma Plajı'na çok yakın bir bölgede kamp alanı var. Elektrik, su mevcut. İyi günler.

diacsaleech' Alıntı:
Selamlar. Keşke bayramdan önce girip bildirebilseydim. Gökçeada'da kamping olmasa da olur diyorsanız Gizliliman bölgesinde güzel bir yer var. En yakın köye 1 km uzaklıkta çam ağaçlarının altında çadır kuruyor insanlar. Önlerinde de muhteşem bir deniz. Bozcaada'yı bayram dönemlerinde tavsiye etmem, tatiliniz zehir olur. Kahvaltıda ekmek yerine bisküvi veriyorlardı bir bayramda. Tabi 2500-3000 nüfuslu yere bir anda 10bin kişi hücum edince kötü oluyor. Adanın en güzel dönemi ağustos sonu, eylül başı. Sakinliğiyle güzel. Ayazma Plajı'na çok yakın bir bölgede kamp alanı var. Elektrik, su mevcut. İyi günler.

Özelikle kamp alanı aramıyoruz hatta mümkün olduğunca camping dışı çadır atıyoruz. Sadece güvenlik için bilmediğimiz yerlerde camping tercih ediyoruz. Gökçeada da güvenlik açısından bir sorun olacağını düşünmüyorum. Gizliliman bölgesine göz atacağım. Ayazmaya yakın dediğiniz sanırım yıldız camping.

merhabalr biraz geç oldumuş ama gökçeadada kamp ile ilgili soruları cevaplamak isterim.Öncelikle gökçeadada camping sadece yıldızkoyda ve kefaloz da var yani secenek oldukça az.bayram gibi yoğun günlerdede yer bulmak ordada sorun olacaktır.fakat adanın her yerınde camp yapabılırsınız son derece guvenli. ben gökçeada gezi rehberini yazarıyım.
gökçeada hakkında tüm merak ettiklerinizi gökçeada gezi rehberimde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.bulamadıklarınızıda blogumda ayrıntılı olarak cevap vermekteyim.
GezentiMete: Gökçeada Gezi Rehberi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri