Gördüğüm en iyi Defender

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,589

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Yer
Bursa

Aracta yapılanlar sayfa sayfa aşağıda verdiğim link te var bana helal olsun dedirtti ve muhtemelen gördüğüm en iyisi bu :smiley: bizim için uzak bir hayal tabi ama yeni araç toplayacaklar için fikir olabilir..

http://www.lro.com/forum3/viewtopic.php?f=18&t=54110

1. sayfadan itibaren incelemenizi tavsiye ediyorum :smiley:

Siteyi forumda birisi tavsiye etmişti banada konu açmak şimdi aklıma geldi :smiley:

Etiketler
Ynt: Gördüğüm en iyi Defender

smd ve serit led ler dışında güzel araba led benim uzmanlık alanıma girdiği için zor beğenirim:smiley:

benimde rot kolunu koruma stili hoşuma gitti.

F11141c7

bence dünyadaki en iyi ve en çılgın defender Mehmet Yıldız abimizin defenderıdır. :smiley:

İyi başlamış , dış dizayn güzel ama bence işin suyunu çıkartmış sonunda. Her eline geçeni arabanın bir tarafına vidalamak da iş değil. O ne ? torpidoyu delip el feneri baraketi mi bağlamış? olacak iş mi? Arabanın içi felaket kötü.
Dizayn sade, işlevsel ve isabetli olmalı bence ...
Not : Sanırım benim avatar da o araca ait ...

Forumdan biri tavsiye etmişti aracı dediğim kişi sizdiniz zaten Mehmet abi evet avatardaki araç o araç :smiley: Mehmet Yıldız abimizin aracıda çok güzel ama içi biraz vip minibüs havasında onun yani Defender ruhu bozulmuş sanki biraz çok lüks içi :smiley: Birde şimdi 42" lastik takıldı çamurluklar fazla şişmiş lastikler fazla içerde kalmış ön taraftan bakınca hoş durmuyo o kocaman 42lastikler ufak gözüküyo çamurluklar yüzünden :smiley: Bence bu araç nokta olmuş hem ruhu bozulmadan yapılmış hem çok pratik çözümler var hemde işlevsiz bir parça görmedim ben dış taraftaki aksesuarlar haricinde..herşey yerli yerinde çok güzel bana kalırsa :smiley: Tek beğenmediğim yani roll bar..arkaya doğru uzatılsa üzerinede güzel bir port bagaj otursa çok daha güzel olur gibime geliyo

Face den araç sahibini eklerseniz detaylı fotoları var o aracın :smiley:

Evet Mehmet Yıldız diye aratırsanız Anadolu Kaplanının fotoğrafı olan profil hemen çıkar :smiley:

Bu da son topladığım 130 ps Puma , avatardaki gibi olma yolunda ilerliyor ama daha sade olacak. Equrisi de çok temiz bir araçtır motoru orijinal motoru olmanın dışında bir eksiği yok o satılık ...

IMG 5572

IMG 5570

IMG 5574

IMG 5576

MehmetTurk' Alıntı:
Bu da son topladığım 130 ps Puma , avatardaki gibi olma yolunda ilerliyor ama daha sade olacak. Equrisi de çok temiz bir araçtır motoru orijinal motoru olmanın dışında bir eksiği yok o satılık ...

bu arada abi flanş yaptırmamışsın ön tekerlere.jant göbekleri başka türlü olmaz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.