Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dlgr007 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 293
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 194,436
Yanlış hatırlamıyorsam Eskiden il/plaka değişikliği olduğu zaman trafiğe çıkış tarihi de değişiyordu ama son durumu bilmiyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
olabilir hocam ama aractan iyice soguduk 8bin lira borcu cikti sorgulatinca hazirandan beri muaynesi yapilmamis malesef

Etiketler
Bildigim kadari ile Tr de limited olup da sunroof olmayan arac yok.
Arac ya gumrukten cekme ya da konsolosluk vs araci. Bu kadar olumsuzluk sonrasi tahminim ise en fazla 2/3 kere mengerler e gitmis bisiler yapilmistir o kadar. Baska bisi bakmak daha iyi. Ayrica km farki haric makyajli kasa diye de cok fazla fark odemeye de degmez. Soyle bir hesap var, 2005 eski kada 2.7 ile yeni kasa 3.0 arasinda ortalama 15/20 bin fark var. 2008 makyajli ile makyajsiz 3.0 arasinda da bana gore olmasi gereken max fark 10/15 olmali. Tabi bu soyledigim yaklasik ayni km ve kondisyondaki araclar icin gecerli.

Bildigim kadari ile Tr de limited olup da sunroof olmayan arac yok.
Arac ya gumrukten cekme ya da konsolosluk vs araci. Bu kadar olumsuzluk sonrasi tahminim ise en fazla 2/3 kere mengerler e gitmis bisiler yapilmistir o kadar. Baska bisi bakmak daha iyi. Ayrica km farki haric makyajli kasa diye de cok fazla fark odemeye de degmez. Soyle bir hesap var, 2005 eski kada 2.7 ile yeni kasa 3.0 arasinda ortalama 15/20 bin fark var. 2008 makyajli ile makyajsiz 3.0 arasinda da bana gore olmasi gereken max fark 10/15 olmali. Tabi bu soyledigim yaklasik ayni km ve kondisyondaki araclar icin gecerli.
Haklısınız bakıyorum da bulamıyorum şuan zaten beklemekten başka çare yok gibi umarım en kısa zamanda hayırlısı denk gelir

Basimdan gecen olayi anlatayim bugun dedigimiz araca bir bakalim dedik dusuk kilometre ve az kazasiz diye 105 konusmustuk belki biraz daha pazarlik yapariz diye araca baktik temizdi sonra ekspertize sokalim dedik sonra islemleri yapariz begenmis ekspertizde aracin sag komple boyali 1 kapinin degisik tavan ve kaputun boyali oldugu anlasildi suanki sahibi sadece sag camurluk boyali biliyormus alirken ekspertiz yaptirmamis ilk sahibini aradi sordu ilk sahibi arabanin ustune ustu cam kapli garajdan buz dustugunu soyledi ilk sahibi slovenyadan aldigi icin ve bu degisim yenileme islemlerini yurtidisinda yaptigi icin yenilendigi icin tramerde de gozukmuyor soyleme geregi duymadigini soyledi suanki sahibine suanki sahibi de simdi ogrendigini soyledi bize araci almaktan vazgectik ve donduk

bile bile lades olmuş, boşuna bakmışsınız.
dediğim gibi araç yurt dışı çıkmış,öncesi belli değil, bu şekilde km nin orijinal olma garantisi bile olsa o paraya zor.

WK nin şanzımanı Mercedes değil arkadaşlar. Mopar Chrysler. SRT de ki şanzıman. Mercedes ML de ise mercedesin kendi şanzımanı kullanılmıştı aynı dönemde.

bile bile lades olmuş, boşuna bakmışsınız.
dediğim gibi araç yurt dışı çıkmış,öncesi belli değil, bu şekilde km nin orijinal olma garantisi bile olsa o paraya zor.
Valla biraz oyle oldu ama bu kilometrede ve agir kazasiz temiz arac yok suan piyasada bu fiyatlarda bir sansimizi deneyelim dedik cok da uzak olmadigi icin zaten suanki sahibinin de gercekten haberi yoktu durumdan anladigimiz kadariyla suan mecburen beklemedeyiz zaten baska bakabilicegimiz araba yok yeni ilan gelmesini bekliyoruz

WK nin şanzımanı Mercedes değil arkadaşlar. Mopar Chrysler. SRT de ki şanzıman. Mercedes ML de ise mercedesin kendi şanzımanı kullanılmıştı aynı dönemde.
Sasirdim herkes sanzimana da mercedesin diyordu sanziman acikcasi bizim korkulu ruyamiz gecmis tecrubelerden dolayi umarim mercedesin sanzimanindan asagi kalir yani yoktur

kolay bozulup bozulmamasindan cok bozuldugunda cozumunun olmasi komple degisime gidilmeden halledilebilmesi de onemli
benim servisimden aldığım bilgi bu araçların kolay kolay şanzıman arızası çıkarmadığı yönünde.

kullanımla ilgili olarak sonraki zamanlarda (önceki sahibiyle ilgili olarak) bir sıkıntı yaşanırsa o başka tabi.

benim servisimden aldığım bilgi bu araçların kolay kolay şanzıman arızası çıkarmadığı yönünde.

kullanımla ilgili olarak sonraki zamanlarda (önceki sahibiyle ilgili olarak) bir sıkıntı yaşanırsa o başka tabi.
tercih edebilmemizdeki sebeplerin basinda bu geliyor bizim zaten sikinti cikarirsa da cozumu olsun en azindan Audide komple sanziman yapilmisti aldigimizda bizde de yapilamadi komple sanziman takildi biz sattiktan sonra da sattigimiz adam aradi bunda sikintilar oluyor sanzimanda diye

evet hocam konuşmuştuk artık son görüşmemizde ya 100 verin muaynesini ve vergisini ödeyin demiş sunroofu yokmuş bu biraz düşündürdü kararsız kaldık vergisi odenmemis ve muaynesi yapilmamis bu durumda satis da mumkun olmuyor biz yaparsak da sikinti cikarsa muaynede falan 2500 lira gibi zararimiz olucak guvenemedik cok ne yapsak bilemekdik sahibi neden yapmamis sizde mengerler bakımlıysa ve masrafsızsa eder mi daha araştırsak mı yoksa artık daha fazla ırgalamadan düşük kmde bulmuşken anlaşsak mı?
vergisini ödemeyen muaynessini yapmayan adam aracın yağını bile değişmez. bu gözle bakmakta fayda var

Arkadaslar bir tane arac bulduk 105 bin kmde ama 2006 model sadece sag arka kapi local boyaliymis limited model ilan da bu sizce 100bin tl eder mi? 2006 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 110.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 625533605

bu aracın ederi max 95 hadi 100 belki, şu piyasa koşullarında ise bana göre max 90

tabi şu şartları yaşıyorsa
  • ilk alındığından beri servis bakımlı, ve km garantili
  • her sene yapılan işlemler kayıtlı ve değişmesi gerek rutin parçalar ve yağlar zamanında değişmiş
  • ilk sahibinden (2. de olabilir)
  • içi sıfırdan farksız
  • kazasız, en fazla 1-2 parça yüzeysel boyalı, ön cam dahil bütün camları orijinal
  • kış lastikli ve 2 takım lastik de iyi durumda
  • gerçek 2006 üretimi (2005 üretimde ön park sensörü yok)
  • sağından solundan tık ses gelmemeli ve tek kuruş masrafı olmamalı
bana göre 90 bin, kişisel fikrimdir, eksper değilim sonuçta.
bu iş zevk işi, bir tanıdığım ilk sahibinden 2006 model 34 bin km de aldı, 135 bin verdi, ama onun para gibi bir sıkıntısı yok, 4 tane daha aracı var ki biri yeni S serisi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR