Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dlgr007 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 293
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 194,404

Etiketler
2008 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 102.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 663712014

hemen bu aracı arayın, eğer ağır bir kazası fln yok ise, çok çok temiz ve fiyat da süper.
100 e verecek bence
tahminim ya ilk ya da 2. sahibinden
eğer öyle ise de hemen yarın araca bakmaya gelin..
kusra bakmayin hocam yeni firsat bulabildim bakmak icin araca baktim fakat biz siyah ya da beyaz renk dusunuyoruz ayrica bugun ilanlarda bu araca denk geldim 2011 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 123.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 648675085 gorusunuz nedir 118 son diyor modeli de yuksek kilometresi de cok degil eger 165bin kmye kadar jeep garage bajimli sonrasinda ozel servis ustalarinda yagi filtreleri vs degismis bir de tek parca lokali var kazasiz ayrica o arac disinda sizce 180 bin kmler bu arac icin sikintili donemler midir sanayiyle ortak kullanmak istemiyoruz arabayi

Son düzenleme:

kusra bakmayin hocam yeni firsat bulabildim bakmak icin araca baktim fakat biz siyah ya da beyaz renk dusunuyoruz ayrica bugun ilanlarda bu araca denk geldim 2011 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 123.750 TL Galeriden satılık ikinci el - 648675085 gorusunuz nedir 118 son diyor modeli de yuksek kilometresi de cok degil eger 165bin kmye kadar jeep garage bajimli sonrasinda ozel servis ustalarinda yagi filtreleri vs degismis bir de tek parca lokali var kazasiz ayrica o arac disinda sizce 180 bin kmler bu arac icin sikintili donemler midir sanayiyle ortak kullanmak istemiyoruz arabayi

valla sadece renk yüzünden aynı km de, hem de galeriden, bakımlarının ne olduğu belli olmayan bir araca 18 bin fazla verecekseniz bilemem.. çok takıntınız varsa alıp kaplatın, beyaz araba zaten bitti, yakında her taraf beyaz araba çöplüğü olacak..

ayrıca vergisine de baktınız mı 2011 in??

valla sadece renk yüzünden aynı km de, hem de galeriden, bakımlarının ne olduğu belli olmayan bir araca 18 bin fazla verecekseniz bilemem.. çok takıntınız varsa alıp kaplatın, beyaz araba zaten bitti, yakında her taraf beyaz araba çöplüğü olacak..

ayrıca vergisine de baktınız mı 2011 in??
baktım hocam 2 katına çıkıyor şuan vergi olarak en avantajlı alınabilicek ocak vergisi de ödenmiş olucağı için 2009 modeleller oluyor ama yeni ilan bekliyoruz şuan

zinciri ne zaman uzarsa o zaman. ben hiç duymadım.

önce turbo ister sonra enjektörler gider. turbo 8 9 bin tl. enjektörlerin tanesi 450 euro. :smiley: dizel mercedes motoru işte. daha ne olacak.

hayırlı olsunn, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

hangisini aldınız?
Bursa'da ilan denk geldi hocam cuma günü geldiği gün görür görmez aradık ilk arayan bizmişiz bizden sonra da bir sürü telefon geldi ilanda 119 bindi arabanın başında adam hiç yorulmayalım düz 115 diyelim diyince biz de uzatmadık anlaştık araç 123bin kmde sağ çamurluk boyalı sol çamurluk ufak lokal boyalı değişen yok diğer parçalar temiz 2008 model limited siyah bakımları yapılmış ama yapılması gereken bakımlar da var araç sahibi de söylemişti zaten ekspertizde de araç sahibinin söyledikleri gibi çıkınca pazartesi notere gittik araç sahibi ayrıca ön diskleri değiştirirken arkaları da sipariş etmiş onları da vericeğini söyledi gelince hediye olarak size de özellikle bıkmadan sorularımı cevaplandırdığınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler inşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR