DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

'JEEP' forumunda dlgr007 tarafından 2 Şubat 2015 tarihinde açılan konu 97473 kişi tarafından okunmuş, 263 cevap yazılmıştır

1. Sami Demirpaz

Sami Demirpaz Kamp I

Alınan Beğeni:
    91
    Bende 2" yaptım ama amortisörler dahil alt takımı komple 0 taktım sorun sıkıntı olmasın diye. Lastikle beraber 2" den fazla kalmış oldu. Yabancı forumlarda evet RC 2" takıp geçiyorlar. UCA'nın burçlarının sağlamlığı kontrol edilerek gider bu böyle. Özellikle ön rotil kısmı biraz daha açılı çalışıyor yükseltme sonrasında.

2. Sami Demirpaz

Sami Demirpaz Kamp I

Alınan Beğeni:
    91
    cellchuck bunu beğendi.

3. mauvais

mauvais Zirve

Alınan Beğeni:
    416
    USA da 120$ a satılan 2" lik get e 3000 tl yazmış :smiley:
    burdan yola çıkarak bu kit için iyi bir pazarlık gerekir..
    ama bence de bu tip bir kit de mantıklı, tabi ki doğru rakama.

4. cellchuck

cellchuck Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Bu kit için fiyat cok abartı değil ama sadece bu kitle kalmamak gerekiyor tabikide , her sekilde upper arm controlude almamiz lazim.Fiyat olarak kargodan dolayi bize maalesef iki urun aliyormusuz gibi flyat cikiyor.”, buda bizi acikcasi dusunduruyor.Amerika haricide baska ulkelerde uygun fiyata bulamadim.Arastirmalarima devam ediyorum ve uygun fiyata bulursam burdan herkesi bilgilendirmeye calisirim.Isim icabi yurt disina cok cikiyorum ama tek gorev yapmadigim yer Amerika maalesef ama yazilanlardan ogrendigim kadariyla suspension kit ile yukseltip arm controlleri degistirirsek tadindan yenmez.☺️

Sami Demirpaz bunu beğendi.

5. Sami Demirpaz

Sami Demirpaz Kamp I

Alınan Beğeni:
    91
    Bende Avrupa ülkelerine çok sık gidip geliyorum ama yok malesef oradaki fiyatlarda yine yüksek ve alsam da yanımda getiremeyeceğim ağırlıkta. Amazon'dan sipariş ettim 1 haftada uygun fiyata kapıma geldi. Bende alt takımı yenileyerek arabaya taktım şimdilik. Sorun da yok esasında.

Arb Süspansiyon kiti ve JBA marka UCA aldık ama onuda ülkeye sokamadık, Romanya'da arkadaşa yönlendirdik orada bekliyor. Orada taktırmaya kalksak 500€ işçilik istemişler çok mantıksız, yılan hikayesi.

6. Mapavrili053

Mapavrili053 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

7. Sami Demirpaz

Sami Demirpaz Kamp I

Alınan Beğeni:
    91
    Bu araç bana alıcı gözle bakınca çekici gelmiyor malesef.

Mapavrili053 ve mauvais bunu beğendi.

8. mauvais

mauvais Zirve

Alınan Beğeni:
    416
    selam,

o bütçelere 2006 yerine 2007 üretimi ya da makyajlı 2008 kovalamak daha doğru olur.
    bu aracı benim de gözüm pek tutmadı. bir de mercedes motoru neden USa dan getirilip takılsın?

Mapavrili053 bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...