DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Grand Cherokee 4.0 Arıyorum

'VASITA' forumunda Dentex tarafından 12 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu 78 kişi tarafından okunmuş, 1 cevap yazılmıştır

1. Dentex

Dentex Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar.
    Aranıza yeni katıldım, adım Moray.
    Uzun zamandır araştırıyorum. Bu sitedeki paylaşımlardan da çok faydalandım. sonunda grand cherokee 4.0 de karar kıldım. Gönlümde yatan 2002 üstü 4.7 grand cherokee ama bana hem fiyatı uygun hem de kullanırken ekonomik olan bir araç lazım.4.7 nin vergisi beni ürkütüyor. Bu yüzden nispeten daha az yakan vergisi düşük ve daha uygun olan 4.0 ZJ de karar kıldım.
    Niyetim kesinlikle ofrood değil. Dalış yapıyorum ve ailece kamp hayatını çok seviyoruz. Beni dağda, kumda üzmeyecek, bakımlı, temiz, masrafsız 2x4 opsiyonlu ya da daimi 4x4 bir araç arıyorum. Siz ya da çevrenizde atmayı düşünen bir tanıdığınız varsa benimle temasa geçebilir.
    tel:5323702072
    Şimdiden teşekkür ederim.

2. Dentex

Dentex Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    IMG_20190819_143746.jpg
    Bugün aracımı aldım.
    94 model 4.0
    Bursa'dan alıp İstanbul'a getirdim . İlginç bir deneyimdi. ALışmam biraz zaman alıcak sanırım. Bir kaç sıkıntısı var.
    Aracın dışardan anahtarla kilitleyince merkezi kilit sistemi çalışmıyor, içerde kapıları kilitleyip kapatıyorum. Bu durumda aracı uzaktan kumandalı yapmam ve anahtarını yedeiğini yaptırmam mümkün mü?
    Birde bu işler ve elektrik işleri ile ilgili iyi bir usta, istanbul için, öneriniz olur mu?

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...