Grand Cherokee 4.7 Almayı Düşünüyorum Öneriniz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Koray toktamış Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,783

Grand cherokee 4.7 mi yoksa 2.7 crd mi alınmalı

• 2.7 crd

Kullanılan: 2 22.2%
  • 4.7

Kullanılan: 7 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    9

hayır, bilmiyorum, sadece ilanlara bakarken gördüm, verilen bilgiler ve km doğru ise F/P olarak en mantıklı araç bu geldi. ondan dolayı paylaştım.
Teşekkür ederim ,bende inceliyorum şu sıralar ama temiz araç bulmak zor gibi ,zj 5.9 lara da bakıyorum ama orada seçenek bşr hayli az

Motor problemi mide bulandırıyo. Bu araçların çoğu 300.000 km de motor istiyo o yüzden sanki motoru yapımış bi 4.7 almak bana daha mantıklı geliyo

g
galeri de kısmen de olsa güzel araçlar düşüyor, WJ mi galeriden almıştım, konsinye idi, tamam masraf çıktı biraz ama ter temiz araçtı. bu araçlarda da en az 5 bin cebinizde olsun.

ben bu araca gidip bakarım, dün ben baktığımda bu ilan yoktu.

İkitelli de yusuf usta var, Yıldız jeep, ya da nascar var (nascar ı sadece expertiz için tavsiye ederim), bu iki yerden birine iyice baktırın, 50 ye verirse ne ala, 52 civarı iyi gibi.

soracağınız bir şey olursa özelden de mesaj atabilirsiniz.

Motor problemi mide bulandırıyo. Bu araçların çoğu 300.000 km de motor istiyo o yüzden sanki motoru yapımış bi 4.7 almak bana daha mantıklı geliyo
açıkçası 300k da kesin motor ister gibi bir genelleme yapmak pek doğru olmaz.
yanlış bakım ve kullanım yüzünden 100-150 k da motor yaptıran da çok.
ayrıca lpg nin kaç km de takıldığı da önemli.

LPG li 5.2 ZJ ler var, 300-400 K da, sağlıklı yürüyor, önceki kullanıcıları çok önemli araçta.

aklıma gelen bakılacak noktaları yazayım, daha sonra eklemeler olursa

öncelikle usta / servis
  • motor
  • şanzıman, arazi şanzımanı
tam olarak bakacak, teste çıkacak, sonrasında değişmedi ya da daha önce tamir görmediyse

oskijen sensörleri, aklıma gelmeyen başka sensörler de var, radyatör, soğutma sıvısı geçen bütün hortumlar, dif yağlari elektrik sistemi ve klima (flaplar bozuluyor, üfleme yapmıyor ya da istenilen bölgeye üfleme yapmıyor), klima radyatörü gibi kısımları da kontrol edecek.
lastik yılı ve akü de önemli.

her şey tamam ise ya da arıza var ve ne olduğu biliniyor ise;

LPG kiti ne marka ise servisine gidip önceki bakımların ne zaman yapıldığı, kitin ne zaman kaç km de takıldığı (km orijinal mi buradan da anlaşılabilir) kontrolü yapılacak.

bunların sonunda 3 aşağı 5 yukarı çıkabilecek masrafları görmüş olursunuz. tabi 16-17 yaşında araç kapalı devrelerde yarın masraf çıkmayacağının garantisi olamaz, bunu da unutmayın.

hayır, bilmiyorum, sadece ilanlara bakarken gördüm, verilen bilgiler ve km doğru ise F/P olarak en mantıklı araç bu geldi. ondan dolayı paylaştım.

Merhaba araç benim
öncelikle merhaba ,

bu önerdiğiniz araç geçmişini bildiğiniz bir araç mı ?
Merhaba,

Araç benim, İlanda genel bilgileri yazdım. Arabayı kasım 2016 da Ankara dan aldım ama aldığım arkadaş ta İstanbuldan almış zaten.
Km si orjinal,
İlk bakımını ve eksiklerini Ankara HMC garajda yaptırdım. Sonra burada 2 kez Jeep Control e ve 1 kez de başka bir servise gittim. yaklaşık 1.5 yıldır da ELİT Jeep Haydar Ustaya götürüyorum. Tanıyorsanız ya da internetten tel bulursanız onu da arayıp arabayı sorabilirsiniz.

İlanda tel numaram var ararsanız sorularınızı cevaplarım.
Erhan

Merhaba araç benim

Merhaba,

Araç benim, İlanda genel bilgileri yazdım. Arabayı kasım 2016 da Ankara dan aldım ama aldığım arkadaş ta İstanbuldan almış zaten.
Km si orjinal,
İlk bakımını ve eksiklerini Ankara HMC garajda yaptırdım. Sonra burada 2 kez Jeep Control e ve 1 kez de başka bir servise gittim. yaklaşık 1.5 yıldır da ELİT Jeep Haydar Ustaya götürüyorum. Tanıyorsanız ya da internetten tel bulursanız onu da arayıp arabayı sorabilirsiniz.

İlanda tel numaram var ararsanız sorularınızı cevaplarım.
Erhan
Erhan bey teşekkürler bilgi için ama ben , gönderdiğim linkteki aracı opsiyonladım.Koray bey belki ilgilenmek ister o da arayıştaydı.Sizin aracınız da çok güzelmiş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri