DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Grand Cherokee 5.2 94 (zj) Ön Şaft

'CHEROKEE' forumunda mutlu4197 tarafından 15 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu 507 kişi tarafından okunmuş, 12 cevap yazılmıştır

1. mutlu4197

mutlu4197 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese iyi akşamlar , 1994 model grand cherokee 5.2 limited aracıma komple ön şaft arıyorum. Çıkma yada sıfır olabilir birkaç yerde buldum fakat çok uçuk fiyatlar istiyorlar ve ilgilenmiyorlar. Bu parçayı nereden bulabileceğim hakkında bir bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirmi ? Yurt dısından getirmek riskli ve daha mı pahalıya gelir ? Birde yol bilgisayarı arıyorum bilgisi olan yada satanları yoruma bekliiyorum iyi forumlar :smiley:

Etiketler:

2. Travis

Travis Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    Yol bilgisayarı için ben de arayıştaydım bir süre. "Çıkmacılar" denen yerler var, fiyatlar maalesef sabit bir aralıkta değil. 1.500TL isteyen de var 850-900TL gibi bir fiyat isteyen de. En son -nerede olduğunu hatırlamıyorum- 2.000TL fiyat çeken olmuştu.

Daha önce konuyla ilgili yazılanlardan belki denk gelmiştir size de, ürünün sıfırı hiç bir yerde yok maalesef. Çıkma alınacaksa da aman diyeyim mutlaka tüm fonksiyonlarını kontrol edip/ettirip öyle alın.

Facebook'ta bir sayfa var, orada parça konusunda bayağı ilan görebilirsin, ihtiyacınız olan şeyi bulamazsanız bile admin'e mesaj yoluyla ulaşıp temin edebiliyorsunuz. Ne kadar güvenilir onu bilemem tabi, hiç alış verişim olmadı. İsterseniz özelden sayfanın adını yazabilirim.

Umarım makul fiyata temiz parçalar bulursunuz.

3. VolkanGurcan

VolkanGurcan Mechanic

Alınan Beğeni:
    127
    Travis bunu beğendi.

4. mutlu4197

mutlu4197 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Çok teşekkür ederim bilgilerinizi benimle paylaştığınız için ama ne yazıkki biraz kazıklamaya dönmüş olaylar :(

5. mutlu4197

mutlu4197 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

6. VolkanGurcan

VolkanGurcan Mechanic

Alınan Beğeni:
    127
    Amerika paketim hesaplayıp size bildiriyor gümrüğü ve kargoyu.Ödemeyi onlara yapıyorsunuz.Kapınıza geliyor kargo.Yalnız kargo ücretleri amazona göre bir miktar yüksek olabiliyor ama alternatif yok ebay için malesef.

7. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    100
    Meslek:
    Yazılım
    VolkanGurcan bunu beğendi.

8. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    100
    Meslek:
    Yazılım

9. VolkanGurcan

VolkanGurcan Mechanic

Alınan Beğeni:
    127
    Evet hatalı olmuş bu.Zaten bizim araçlarımız için parça alınacaksa mutlaka referanstan kontrol edilmesi gerekiyor.Misal 96 ve 97 nin klima kontrol paneli aynı gibi duruyor ama değil.Bu serinin en asi çocuğu 96.Hem önceki modellerle hem de sonraki modellerle farklı parçaları var.

Travis ve DEŞİFRE bunu beğendi.

10. Travis

Travis Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    13
    Sorma üstat, kapı klipsleri bile farklı.. :/ "Yahu kapı klipsi sonuçta, neden değiştirirsin be adam!" deyip kalıyorsun araç başında. :smiley:

11. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    100
    Meslek:
    Yazılım
    mekanik genelde tutuyorda elektriksel parçalar sıkıntı. bu parçalar genelde 93-96 ve 97-98 diye ayrılıyor. dediğin gibi 96 tam arafta kalmış :D

bu arada rock'a da pek güvenmeyin. 96 için silecek rölesi aldım uymadı :smiley:

12. Umutdevecii

Umutdevecii Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Elimde çift mafsal dana göz moparın orjinal ve bir tanede Alman yapımı güçlendirilmiş hd şaftı mevcuttur ikisi de çift mafsal uzun kayıcılıdır 05448820801 telefon

13. ÖmerGökhan

ÖmerGökhan Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    2
    Umut deveci ön şaft mıdır elindekiler? Bana lazım bir adet yardımcı olursanız sevinirim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Etiketler: