DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Grand Cherokee 5.2 Zj Mtv Indirimi Hakkında?

'CHEROKEE' forumunda oguzz54 tarafından 12 Ocak 2019 tarihinde açılan konu 581 kişi tarafından okunmuş, 13 cevap yazılmıştır

1. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Öncelikle herkese Selamlar.93 model bir grand cherokee zj almayı düşünüyorum,vergisi yıllık 2 bin lira civarlarına denk geliyor internette baktığımda.Bu mtv yi düşük ödeyebilirmiyim,bu şekilde ödeyenler varmış kasko değeri gibi *şeyler duydum.Bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz ?

Etiketler:

2. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    66
    dilekçe verip bir alt dilimden ödüyorsun ama 2000 tl dediğin zaten indirimli hali :smiley:

3. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    İnternette 6 aylık 840 lira ödeyenler varmış,örnek geçenlerde baktığım bir ilanda 6 aylık vergisi 840 lira yazmışlar

4. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    66
    2018'di o 814 tl

5. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Reis ben simdi bu arabayi alsam kac para veririm 6 aylik ? Dilekce filan verebilirmiyim kisacasi

6. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    66
    2000 civarı tam bilmiyorum. benim şuan 2647 gözüküyor. daha dilekçe vermedim. dilekçe verince bir alt dilime düşücek.

gerçi artık dilekçe vermeye de gerek yok. online ortamdan hepsi yapılabiliyor. hatta ben yapayım şimdi bakalım kaça düşücek, yazarım tekrar buraya.

7. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Tamamdır sonucu merakla bekliyorum :smiley:

8. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    66
    1888 tl miş bir alt dilim.

9. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Sizin sizin aracınız kaç model ve bu işlemi hangi internet sitesinden,nereden yapabilirim ? ilginiz için teşekkür ederim bu arada :smiley:

10. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    2 ye böldükmü en azindan biraz daha cuzi rakam

11. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Sizin sizin aracınız kaç model ve bu işlemi hangi internet sitesinden,nereden yapabilirim ? ilginiz için teşekkür ederim bu arada :smiley:

12. DEŞİFRE

DEŞİFRE ZJ

Alınan Beğeni:
    66
    benimki 96 da o farketmiyor. 16 yaşından tüm araçlar aynı gruba giriyor. yani 98 model de olsa aynı.

mtv hesaplamayı şurdan yapabilirsin:

https://ivd.gib.gov.tr

bu arada zj almayı düşüyorsan 96-98 kasa almanı öneririm. 93-95 grubunda obd2 portu olmadığı için cihaza bağlanmıyor. yani arıza ışığı yandığında neden yandığını bulmak sıkıntı. zaten forumda yeterince bilgi var bu araçlar hakkında. eski başlıkları biraz kurcalamanı öneririm.

13. oguzz54

oguzz54 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Teşekkür ederim ilginiz için

14. Falmor

Falmor Mechanic

Alınan Beğeni:
    44
    İki gün önce başvurmuştum online olarak bugün baktım 944 TL ye düşmüş 6 aylık.Ödedim kurtuldum :smiley:

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...