Grand Cherokee 5.2 Zj Mtv Indirimi Hakkında?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzz54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,403

oguzz54

Yeni Üye
Öncelikle herkese Selamlar.93 model bir grand cherokee zj almayı düşünüyorum,vergisi yıllık 2 bin lira civarlarına denk geliyor internette baktığımda.Bu mtv yi düşük ödeyebilirmiyim,bu şekilde ödeyenler varmış kasko değeri gibi *şeyler duydum.Bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz ?

Etiketler

İnternette 6 aylık 840 lira ödeyenler varmış,örnek geçenlerde baktığım bir ilanda 6 aylık vergisi 840 lira yazmışlar

Reis ben simdi bu arabayi alsam kac para veririm 6 aylik ? Dilekce filan verebilirmiyim kisacasi
2000 civarı tam bilmiyorum. benim şuan 2647 gözüküyor. daha dilekçe vermedim. dilekçe verince bir alt dilime düşücek.

gerçi artık dilekçe vermeye de gerek yok. online ortamdan hepsi yapılabiliyor. hatta ben yapayım şimdi bakalım kaça düşücek, yazarım tekrar buraya.

Sizin sizin aracınız kaç model ve bu işlemi hangi internet sitesinden,nereden yapabilirim ? ilginiz için teşekkür ederim bu arada :smiley:

Sizin sizin aracınız kaç model ve bu işlemi hangi internet sitesinden,nereden yapabilirim ? ilginiz için teşekkür ederim bu arada :smiley:

benimki 96 da o farketmiyor. 16 yaşından tüm araçlar aynı gruba giriyor. yani 98 model de olsa aynı.

mtv hesaplamayı şurdan yapabilirsin:

https://ivd.gib.gov.tr

bu arada zj almayı düşüyorsan 96-98 kasa almanı öneririm. 93-95 grubunda obd2 portu olmadığı için cihaza bağlanmıyor. yani arıza ışığı yandığında neden yandığını bulmak sıkıntı. zaten forumda yeterince bilgi var bu araçlar hakkında. eski başlıkları biraz kurcalamanı öneririm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri