Grand Cherokee Wj - Düz Tavan Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sami Demirpaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,796

Sami Demirpaz

Kamp II
Yer
Istanbul
Arkadaslar selamlar, arabanin tavanina sepet disinda duz bir platform istiyordum. Hem lamba baglayabilmek icin, hemde goruntu icin.

Sepet yapan bir iki firma ile gorustum ama cikarttiklari fiyatlar bana afaki geldi.

Malzemelerini demirciden yaklasik 120 liraya aldim. Sanatkar bir kaynakci buldum oda 100 lira iscilige istedigim olcude platformu yapti.

ARB firmasinin Flat Roof Rack modeli hosuma gitmisti, bu modeli dusunerek yaptim. Kirmizi arabanin uzerindeki model.

Sunroofun gerisinde kalacak sekilde tavan raylarina hiza alarak 105x 125 cm en/boy olculerinde yaptik.

Tavan ara atkilarim malesef yoktu, platformun duz duracagi sekilde olcu alarak ayak imal ettik.

Boya icin de Hammerite marka 8 yil paslanmaz diye garanti verilen boyadan kullandim. Sanirim bir kat daha boya atabilirim gelecek hafta.

Led barlarin montajlanmasi sonrasinda tekrar bir resim eklerim.
7f2509d565e47d4b80da921b9175e18b
B968d0b75d807cd755dc979c11449215
3ad16069b325fb932346a257e5868884
52068615f6f4c14c2b681b09f887203a
C3718f62399f2494dfef1ab6ad23024d
134810694c75b3a3acb191b70569a921

Etiketler

Eline sağlık çalışman çok güzel olmuş. ama bir öneri eklemek istedim. Kelepçelerin altına kauçuk bi malzeme koysaydın daha iyi olurdu. bu sayede hem titreşim hem de aşınma azalır.

Eline sağlık çalışman çok güzel olmuş. ama bir öneri eklemek istedim. Kelepçelerin altına kauçuk bi malzeme koysaydın daha iyi olurdu. bu sayede hem titreşim hem de aşınma azalır.

Evet benimde aklımda, son bir kat boya atmak istiyorum. O zaman sökeceğim, ledlerim geldi onların ölçülerini alıp vida yerlerini açıp boya atacağım.

Geri yerine koyarken ince bir katman araya koyacağım kesinlikle. Teşekkürler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri