Grand Cherokee (ZJ) 1993 yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ziya61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,144

ziya61

Yeni Üye
Uzun zamandır sitenizi takip etmekteyim elimdeki arabayı verip bende jeep sahibi oldum. Grand Cherokee (ZJ) 1993 model aracın sorunları var. Bursada oturmaktayım. arabama iyi bir usta arıyorum. eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.
aracın soruları ise yolda giderken arkadan ses geliyor, direksiyonda boşluk var, km sayacı çalışmıyor, kalaruferde sorun var,
aracın çalışması da sorunlu, yani araca iyi bir usta lazım...

ARACIN RESİMLERİNİ SONRA KOYACAĞIM İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler...

Etiketler
Ynt: Grand Cherokee (ZJ) 1993 yardım

Hayırlı olsun . Baya sorun var gibi görünüyor . Öncelikle kolaylıklar dilerim . Burdakai arkadaşlar yardımcı olacaktır ben Oada ki sanayi durumunu bilmiyorum . Olurya kafanıza uygun birşeyler bulamazsanız Bir İstanbul seyahati de alternatif olabilir . İstanbul Parça-servis olarak avantajlı bence . tabi dediğim gibi bursa da durum nedir bilmiyorum , umarı gerekte kalmaz orada halledebilirsiniz .

bursada halledemzseniz istanbuldan arkadaşımızın dediği gibi yapabileçeğimiz birşey olursa yardımcı oluruz seve seve

Bursada grand cherokeenin servisi varmış oraya götürsem pahalı olurmu servisler pahalı diyorlar..
korkuyorum götürmeye iyi bir usta busam iyi olcak eğer bulamassam istanbul yolu gözüküyor
ilginiz için çok teşekkür ederim

ulus otomobil daha önce sizlen telefonda konuşmuştuk eğer istanbula gelirsem sizlen görüşeceğim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR