Grand Cherokee Zj Kaplama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borozanci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,636

borozanci

Kamp I
Merhaba zj mi kamuflaj kaplatmak istiyorum bildiğiniz tanıdık tavsiye edecek birileri var mı? Ankara Sakarya İstanbul arası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler

Merhaba,

Ankara için GMG var zaten biliyorsunuzdur lakin fiyatları piyasanın %30/%40 üstündedir.
İstanbul için çok seçenek söylemek mümkün...
Ben kendim çalıştığım ve memnun kaldığım firmaları size bildireyim.

Foil Cover Ataşehir "Sahibi Volkan Bey":

Toplam altı araçlık bir tecrübem oldu bu firmada. İlgileri alakaları gayet memnun edici. İşçiliklerine 10 üzerinden 8.5 verebilirim. Fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Teslim süreleride hızlı sayılır. Bunun yanı sıra aracınızı dilediğiniz zaman görebiliyorsunuz ve ufak defek düzeltilmesi gereken yerler varise üstünü örtüp geçmek yerine kendileri yapabiliyorlarsa ücretsiz yapıyorlar, kaportacıya gitmesi gerekiyor ise size haber verip onay aldıktan sonra makul fiyata tamir ettiriyorlar.
Benim tüm yaptırdığım araçlarda memnun kaldığım bir firma kendileri. Sahibi Volkan beyde gayet hoş bir insan.

10lar Araç Kaplama Bostancı "Sahibinin ismini hatırlamıyorum bir kaç kardeşlerdi":

Toplam üç araçlık bir tecrübem oldu bu firmada da, ben ilk açıldığı yıllarda iki aracımı aynanda kaplatmıştım ve fiyat olarak şaka gibi rakamlara tekabül etmişti kaplama maliyeti. Daha sonra birde arkadaşımın aracını tekrar bu firmada kaplattık. Belki fiyat konusu şimdi o dönem kadar makul değildir lakin daha esnaf zihniyetli insanlar oldukları için konuşulup anlaşılması mümkün. Teslim süreleride gayet makul ölçüde, fiyatları gibi. İşçilik olarak 10 üzerinden 8 verebilirim. Yine memnun kaldığım bir diğer firmadır kendileri.

Söz konusu iki firmada gerek fiyat gerek anlayış/iletişim gerek işçilik olarak gayet başarılı. Bir görüşüp konuşmakta fayda olabilir. Başka tanıdığım firmalarda var lakin bu iki firmayı bizzat tecrübe ettiğim için çalışmadığım bir firmayı önermek istemedim. Söz konusu firmalara arazi aracıda kaplattım spor arabada ve dediğim gibi herhangi bir sorun iki firmada da yaşamadım. Ulaşmak isterseniz iletişim bilgileri zaten internet üzerinde iki firmanında var. Benim şahsi tecrübelerim kaplama konusunda bu kadarla sınırlı.

Saygılarımla.

Not: Son 4/5 yıldır araçlarımı kaplatmak yerine direkt boyatmayı işlevsellik açısından tercih etmekteyim. Çünkü kaplama konusunda hasar alındığı zaman komple yeniden o parçayı kaplatmak gerekiyor ve bazen o kaplama olmuyor bazen dilendiği gibi oturmuyor vs... yani sorunlar hasar durumunda ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden ben artık boyatma yapıyorum araçlarım da maliyeti daha yüksek olmasına rağmen kullanım rahatlığı ve süresi daha tatmin edici.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.