Grand Cherokee (zj) Rock Sliders Uygulamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan duman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,686

duman

Kamp III
Yer
gölcük
arkadaşlar araçlarımız için rock sliders uygulamaları.kendi aracımdaki uygulama fotolarını aracı yıkatınca ekleyeceğim
ZJSlidersSt1 1

ZJSlidersSt1 2

ZJSlidersSt2 2

Zj11

Zj31 small

Zj51

Zj61

Zj lc1

Zjsliders

1997tsibrownaz8

WJslidersStage2frontside

WJslidersStage2under

Tomstclair3

Wjrockrail5

Etiketler

Ynt: Grand Cherokee (zj) Rock Sliders Uygulamaları

ben cherokee alamadan yapılacaklar listesiini kafamda iyice yaptım
bu uygulama güzel olmuş hem fazla dikkat de çekmiyo muayenedede fazla sorun olucağını sanmam

Ah Cüneyt ah....!! birşeyler çevirdiğin belliydi zaten, Ateş ufaktan tiyolar vermişti... ama yetişemiyoruz fikirlerine > daha telsiz antenini takıyoruz şu anda, biraz yavaş yaaa....

Cüneyt, sende şu an bir sepet eksik..... istepneyide attımı tavana tamaaaaammm....!

beatrix' Alıntı:
Cüneyt, sende şu an bir sepet eksik..... istepneyide attımı tavana tamaaaaammm....!
ergün abi eksikler hiç bitmiyorki daha yolun başındayız.paylaşımımız arttıkça yatırımcıların bu işe ilgisini çekmek biz kullanıcıların da yurt dışında gördüğü aparatları mağaza raflarında görebilmek asıl amacımız.kulaktan dolma bilgilerle paramızı,heyecanımızı boşa harcamamak. doğada yol alabilme ve alabilmeyi esas kılmalıyız.sen de benim gibi eski zj cisin türkiye'de şimdilik hangi marka olduğu önemli değil ama bir yükseltme kitinin rafta olması mucize değil mi?böyle giderse devamı gelecek.ve benden sonraki kuşaklar belki yerli malı yükseltmeyle yollarına devam edebilecek.iyiki internet var ve iyiki bu kadar güzel insan bunlara kafa yorabiliyor.

Marşpiyellere bağlantı olmasına rağmen, ezmiyordur heralde ?

Bu rock-sliders 'lar çok aklıma yattı. İlk fırsatta yaptırıcam. Paylaşırım.
Teşekkürler....

duman' Alıntı:
ergün abi eksikler hiç bitmiyorki daha yolun başındayız.paylaşımımız arttıkça yatırımcıların bu işe ilgisini çekmek biz kullanıcıların da yurt dışında gördüğü aparatları mağaza raflarında görebilmek asıl amacımız.kulaktan dolma bilgilerle paramızı,heyecanımızı boşa harcamamak. doğada yol alabilme ve alabilmeyi esas kılmalıyız.sen de benim gibi eski zj cisin türkiye'de şimdilik hangi marka olduğu önemli değil ama bir yükseltme kitinin rafta olması mucize değil mi?böyle giderse devamı gelecek.ve benden sonraki kuşaklar belki yerli malı yükseltmeyle yollarına devam edebilecek.iyiki internet var ve iyiki bu kadar güzel insan bunlara kafa yorabiliyor.

Cüneyt merhaba,

Ben uzun zamandır düşünüyorumda sanki yanlış modele yatırım yapıyoruz gibi geliyor bana.
Kullandığımız arabaların devamlı 4x4 olması ve her taraflarının elektronık olması bir kaç sene sonra ciddi sorunlar ve sıkıntılar çıkartacak gibi.
Ben kendimce bir karar aşamasındayım ve gittikçede kuvvetleniyor. Sanırım gerçekleştireceğim.
Benim CJ ve ZJ'yi ikisinide satıp, şöyle bayandan, doktordan falan hiç araziye girmemiş, tamamen servis bakımlı bir XJ alıp onu tamamen orjinal kitlerle ve parçalarla esaslı bir Offroad aracına dönüştürmeyi düşünüyorum.
Sanırım daha mantılı ve uzun vade için daha geçerli olacak.
Sen ne dersin?

heehee ehhhehhe e e ehheee

bende xj alt yapısında zj konforunda araç var...

sıkı off-roada hazırlanıyor...

bugün atillaya gideceğim fotoları eklerim...

rock-slider da yapılıyor ;D

isteyene satabilirim ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri