Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 321,694

Etiketler

Bu sene allah kısmet ederse Temmuz'da Akçakoca'da olmak istiyorum. Yakın bir yer iyidir. Akşamları çıkar iki yürüyüş yaparım. Rahat rahat kitabımı okurum. Deniz manzarasına karşı... Çok sıcak yerleri sevmiyorum zaten.

Kendime öğretmenevi seyehatlerimde kullanmak üzere çakı şeklinde çatal kaşık, Ayrıca bir de çok amaçlı çakı aldım. Bunlar odada her zaman lazım olabilen şeyler...

Arkadaşlar,
Şu anda nasıl bir yaz tatili yapacağıma hala karar vermiş değilim.
Otel ve motellerde kalıp gezerek Karadeniz Turu da yapmak istiyorum.
Ama bir öğretmenevinde uzun süre tatil yapmayı da istiyorum açıkçası...

IMG 20210526 112833 248

Karagedik.

Arkadaşlar,
Biz yolumuzda dümdüz yürürüz. Ne yolumuzdan vazgeçeriz ne çizgimizi bozarız. Dedikodu, iftira ve benzeri şeyler çirkin insanların işi. Elbet arkamızdan konuşuyorlar. Önemli olan açıkta bir şeyimizi görmemiş olmaları. Ne diyorlarsa hepsi yalan, hepsi iftira...

Karavanım okul bahçesinde ama data hattı hala Turkcell ve karavanda data kullanmak aşırı derecede pahalı. Bu nedenle derslerimi evimden vereceğim. Ayrıca ev ne olursa olsun ders yapmak için daha rahat bir ortam. Evimi de çok seviyorum. Tıpkı karavanım gibi...

Arkadaşlar,
Kamp yaptığım süre boyunca hep sevdim. Arkamdan konuşanın da arkasından konuşmadım. Ben bir sevgi insanıyım. Benim yolum bu. Ben kimseyi kırıp dökemem. Ben insanlar birbiriyle ilişkide kaldığı sürece sevginin yükseltilerek sorunların aşılabileceğini düşünüyorum. Sevgimizi yükselterek sorunlarımızı aşabiliriz. Arkadan konuşmaya, iğnelemeye, değişik şeyler ima etmeye ve bunun gibi şeylere hiç ihtiyaç yok. Sadece sevelim, sevilelim. Sonuçta bu Dünya kimsenin Dünya'sı değil ve kimseye de kalmayacak.

Kimsenin kimsenin demesiyle bir şey olmadığı ve olamayacağı ortada. Bana yaptığınız bütün pisliklerin hepsi boşunaydı. Hepimiz bir avuç karavancıyız. Gelin nefreti değil sevgimizi konuşturalım. Yanlışlarımızdan vaktiyle dönmeyi bilelim. Kırdığımız insanlardan özür dilemeyi bilelim. Yaptığımız bir yanlışı sonsuza kadar devam ettirmemizin anlamı ne?

Bunu bugün açık yüreklilikle söylüyorum, İstediğimi olurum, istediğim gibi de özgürce yaşarım. Kimse de hayatıma karışamaz arkadaşlar... Bu meselelere karışmaya, bu konularda konuşmaya kalkanlar çok ama çok hatalılar. Bir gün gelip her şeyi açık açık yazarsam nereye saklanacaklar?

Beni kıran, beni üzenlerden bir özür bekliyorum. Herkes gibi kişilik haklarıma saygı bekliyorum. Hiçbirisinin açıkta bir şeyimi görmediği ortada. Buna rağmen bana arkamdan şöyleymiş böylemiş diyenlerden bir özür bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri