Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 321,694
IMG 20210607 125201

Karavanda...

Etiketler

Merhaba arkadaşlar,
Bugün de karavanıma geldim. Önce çayımı kahvemi içtim. Sonra güzelce ıspanağımı yıkadım ayıkladım. Pişirdim. Sonra gezmeye markete gittim geldim allah ne verdiyse yemeğimi yedim karavanımda ve bana verdiği iyilik için ona şükrettim. Bu arada kimyasal tuvaleti doldurup ayarladım. İşte bu gün böyle geçti. Karagedik Bozkır'ın ortasında bir köy. İki mahalleden oluşuyor ve epeycene büyük bir yer sayılır. Köye A101 açılmış yeni. Ekmeğim filtre kahvem gibi birtakım alışkanlıklarım değişmeyecek...
Ben yaz tatillerimi Bursa'da dedem rahmetli Osman'ın evinde ve yanında çok geçirdim. Köy havası beni açıyor, bana iyi geliyor.
Okulun Okul aile birliğine ufak bir aylık bağış yaparak kendimi burda en azından işgalci olarak düşünmeyeceğim. Buzdolabının çektiği elektriğe yetecek bir miktar olacak. Ama beni zorlayacak bir miktar da değil. Yani bir şekilde ayarlayacağız o konuyu da.
Sevgiyle...

Merhaba arkadaşlar,
Bugün de karavanıma geldim. Önce çayımı kahvemi içtim. Sonra güzelce ıspanağımı yıkadım ayıkladım. Pişirdim. Sonra gezmeye markete gittim geldim allah ne verdiyse yemeğimi yedim karavanımda ve bana verdiği iyilik için ona şükrettim. Bu arada kimyasal tuvaleti doldurup ayarladım. İşte bu gün böyle geçti. Karagedik Bozkır'ın ortasında bir köy. İki mahalleden oluşuyor ve epeycene büyük bir yer sayılır. Köye A101 açılmış yeni. Ekmeğim filtre kahvem gibi birtakım alışkanlıklarım değişmeyecek...
Ben yaz tatillerimi Bursa'da dedem rahmetli Osman'ın evinde ve yanında çok geçirdim. Köy havası beni açıyor, bana iyi geliyor.
Okulun Okul aile birliğine ufak bir aylık bağış yaparak kendimi burda en azından işgalci olarak düşünmeyeceğim. Buzdolabının çektiği elektriğe yetecek bir miktar olacak. Ama beni zorlayacak bir miktar da değil. Yani bir şekilde ayarlayacağız o konuyu da.
Sevgiyle...
Hocam bu iş iyi oldu. Adınıza sevindim.

Merhaba,
Sabah ezanıyla uyanıp kendime bir kahve aldım. Aylar sonra yüzyüze öğretmenliğe bugün dönüyorum. Dolayısıyla hem heyecenlıyım hem de öğrencilerimle buluşacak olmanın heyecan ve sevincini yaşıyorum bugün.
Sabah ezanıyla uyanıp doğanın uyanmasını gözlemlemek bir harika. Kaaragedik'teyim, bozkır'ın ortasında bir köydeyim. Karavanımın kapısını açtığımda taze tezek kokusu geliyor... Ohh be diyorum gerçekten de bir köy burası. :smiley:
Bugün yemek yapmayacağım çünkü dün yaptığım ıspanak duruyor. Ben karavanımda ev yemekleri pişirmeyi çok seviyorum. Karavanım bana göre küçük ama tam bir Dünya'mı barındırıyor, öyle de olmalı.
İşte bozkırda yeni bir gün yükseliyor...

Maşallah Hocam hadi gözünüz aydın ne mutlu ki size;

Bu arada köydeki yaşayan vatandaşların veye köylülerin size yaklaşımları nasıl?

Maşallah Hocam hadi gözünüz aydın ne mutlu ki size;

Bu arada köydeki yaşayan vatandaşların veye köylülerin size yaklaşımları nasıl?
Teşekkürler. Şimdilik olumsuz bir şey yaşamadım. Her gün çıkıp yürüyüş yapacağım Market'e kadar. Bu arada köye de A101 açılmış. Alıştığım bazı ürünleri köyde de kullanmaya devam edebileceğim.
Köylüler genelde öğretmeni seviyorlar ve sayıyorlar. Ben de bundan faydalanacağım inşallah...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri