Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,130
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 134,576

Etiketler


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
13,671
Tepkime puanı
3,381
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Garip'imi de hiç pahasına verdim ve çok özledim. Ama epey bir masraf gerekliydi muayeneden geçebilmesi için. Şimdi araba olarak elimde kalmış olsaydı epey para edecekti. Kısmet bu işler. Uğraşamadım sonuçta. Bindiğim sürede de epey bir masraf yapmıştım ama o da beni çok yerlere götürüp getirmişti. İnşallah gittiği yerde keyfi iyidir Garip'imin...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
13,671
Tepkime puanı
3,381
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Öğretmen maaşı kifayet ettiği kadar gezmeye çalışıyorum. İmkanım olmayan konularda da bir şey yapamıyorum malesef. Size çok uzak yerler göstermek isterdim ama malesef olmuyor... Kendim arada sırada karavanımda keyif yapıyorum ama hepsi bu malesef...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
13,671
Tepkime puanı
3,381
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar, Gençler...
Asla haram lokma yemedim ve kimseye de yedirmedim. Az ve öz gezdim. Arkadaşlarım oldu. Beni sırtımdan vurdular. Üzüldüm, hasta oldum. Değer miydi? Asla.
Her zaman kendinize güvenin. Niyetinizin saflığından emin olun, kimse size bir şey yapamaz.
Kendi şartlarınızda gezmeniz kadar doğal bir şey yok.
Kimseye iftira etmeyin, Bunu başaracaksınız.
 yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
13,671
Tepkime puanı
3,381
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Ben kendi zamanımda çok işler başardım.
Pek çok insanı ayrımcılık olmadan, herkesi aynı ateşin etrafında topladım ve güzel paylaşımlar yaptım.
Benim hedefim amacım zaten buydu.
Ben herkesi eşit ve hür olarak ateşin başında gördüm.
Şimdilerde bazı festivallere katılıp,
yine bu isteğimi gerçekleştirebiliyorum.
Bence her şey çok güzel olacak...
 yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
13,671
Tepkime puanı
3,381
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
IMG_20210928_110813_606.jpg

Karagedik.
 yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
13,671
Tepkime puanı
3,381
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün karavanımda kalayım diye gittim ama okuldan sonra okul havası solumaya devam etmek zor geldi. Evime gelesim geldi. Atladım evime geldim. Bu kadar da özgürüm. Ne zaman canım ne isterse o. Bu arada bugün okula iki saat erken gitmiş ve boş saatlerimi karavanımda geçirmiş idim. Yarın yine boş saatlerimi karavanımda geçireceğim inşallah.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,627
Mesajlar
1,495,246
Kayıtlı Üye Sayımız
170,019
Kaydolan Son Üyemiz
Yasin4747

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst