Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 321,447
Arkadaşlar,
Kimseye bir şey anlatmak zorunda değilim. Kimseyi de bir şeye inandırmak zorunda değilim. Aileme doğru bir şekilde açıldıktan sonra hiçkimsenin beni bilmesinden korkum yok. Ama ortaya çıkıp ilan etmeye gerek de yok. Cinsellik konusu benim gizli yaşamayı tercih ettiğim bir konu. Ama gizliliğin nedeni namert birilerinden korktuğum için değil. Bazı insanlar hakkaten şerefsizin tekiler. Her türlü konuyu suistimal edebilirler. Ama onlar ne derse desin, nasıl bir şerefsizlik adilik içerisinde olursa olsun sonuçta ben kendimi bilirim. Kimseden bir şeyini isteyip almadık ve ortada olmuş hiçbir olay, hadise yok. Eşimle anlaşamadık, ilişkimizi yürütemedik ayrıldık hepsi bu. Son derece de hem olumlu hem de delikanlı bir insanım. Herkesten hiçbir farkım yok. Bana ister inansınlar, ister inanmasınlar umrumda değiller... Hakkımda istediklerini düşünüp söylemeye devam edebilirler ama bunlarla bana bir kötülük, bir fenalık yapamayacakları ortada... Çünkü ben doğrusunu söyleyip dosdoğru yaşayan bir insanım ve olduğum gibi birisiyim arkadaşlar. Her zaman tanıdıkları Yücel ne idiyse ben oyum. Hayatımı anlamsız şeylerden korkarak, saklanarak heba edemem arkadaşlar... Hayat benim hayatım, Bu hayat çok da güzel bir hayat. Kamplarda ve etkinliklerde olmaya devam edeceğim kimseden zerre kadar korkum, çekincem yok. Onlar benden korksun... 150 kiloluk bir adamım kodummu oturturum... :smiley:

Etiketler

IMG 20211002 095806 818

Otonomi gezisi. Akyurt.

Arkadaşlar,
Düşüncemin saflığı ve gücü karşısında çaresiz kalanlar arkadan iftira atmak gibi çirkin yöntemlere başvuruyorlar. Elbette ki bunlarla da bana hiçbir şey olmadı arkadaşlar. Ben özgür bir kampçıyım. İstediğim gibi de olurum. Hiçkimse de bana karışamaz...

Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da istediğim her kampta ve etkinlikte olmaya devam edeceğim. Ben kampçılığı sürekli yaşayan birisiyim. Evimde bile bir kampçı zihniyetiyle yaşarım. Başka bir deyişle biz bu Dünya'da zaten kampçıyız. İftira ederek de bana hiçbir şey yapamayacakları gibi aksine beni ve fikirlerimi daha da güçlendiriyorlar.
Her insanın eşit ve hür olduğu temeline dayanan fikirlerimi sonuna kadar savunacağım arkadaşlar. Örgütlü toplumun bir gereği olarak ben de 2017 senesinde gerekeni yapıp bir derneğe katıldım. Artık fikirlerimi Dernek çatısı altında savunuyorum. Zaten varlıklarını garabet bir durum olarak gördüğüm, Benim param var o halde ben farklıyım fikrini savunan tipitiplerden bizim dernekte ben hiç görmedim. Benim savunduğum fikirler bu fikre tamamen karşıt ve zıttır arkadaşlar... Biz kampçıyız ekolü olarak her insanın özgür, eşit ve hür olduğunu varsayarız. Sapa kulba kapağa bakmayız. Bizim için insan esastır arkadaşlar. Bizim bir battaniyesi dahi olmayan çok kamp arkadaşımız olmuştur.
Sevgilerle...

Hepsiburada dan aldığım siyah oje ile plakamın harflerinden birine rötuş yaptım. Çok da güzel oldu. Farklı boya olduğu neredeyse belli olmuyor bile. Harflerden birinde taş vuruğu yüzünden silinme olmuştu. Benim muayenem kasımda, muayene öncesi bir sorun çözülmüş oldu böylece...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR