Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,741
Çok iyi bir motokaravan olabilir ona bir şey diyemem. Ama bunu almak için hem arabamı hem de karavanımı verirsem. Sonra şehiriçindeki işlerimde Güçlü'mü çok ararım. Bence bu boyutta bir karavanla kesinlikle binek araç kullanmam gerekir. Bu da benim durumumu aşıyor. Çekme karavan bana her yere kafama göre özgürce gitme hakkı tanımıyor ama bana her zaman şehiriçinde kullanabileceğim boyutta bir aracı, Güçlü' yü sunuyor.
Benim senaryomda ben bir mazda veya ford panelvan alıp içine bir somya atıp gezmeyi düşünmüştüm ama bu da olmadı. Belki ilerde...
Kia ve Hyundai starexlerde hesaplı sana yetebilir tek kişi olduğun için.Uygun fiyatlı alırsan ufak ufak içinide yapabilirsin

Etiketler
Evet Starexler seçeneklerden birisi. Güçlü'yü bir Starexle takas edebilirim. Stareksi hem karavanımı çekmek, hem yataklı panel olarak hızlı gezilerde, hem de şehiriçi işlerimi görmek için tek araç olarak kullanabilirim. Fakat bunun için Güçlü'den ayrılmayı göze almak durumunda kalacağım.

Evet Starexler seçeneklerden birisi. Güçlü'yü bir Starexle takas edebilirim. Stareksi hem karavanımı çekmek, hem yataklı panel olarak hızlı gezilerde, hem de şehiriçi işlerimi görmek için tek araç olarak kullanabilirim. Fakat bunun için Güçlü'den ayrılmayı göze almak durumunda kalacağım.
Senin için en iyi seçenek mevcut durumu korumak olabilir. Kısa kamplara güçlü ile yalnız gidersin.

Senin için en iyi seçenek mevcut durumu korumak olabilir. Kısa kamplara güçlü ile yalnız gidersin.
Bence de öyle görünüyor. Çünkü yeni alınacak bir Starex'e de çeki demiri takılması lazım ki, parasını bir yere koyalım evrak işleri bile çekilmez...
Ama çok güzel panaller var Starex'te. Benim gönlümü çeliyorlar.

IMG 20210415 105327 061

Karagedik Ercan.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR