Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,821
Son düzenleme:

Etiketler
Sadece Güçlü ile yapılacak kamplardaki deneyimi iyileştirmek için çadır içinde kullanmak için üçe katlanır taşınabilir sünger yatak sipariş verdim.
Karadeniz'i gezerken bol bol kullanırım umarım.

Güçlü'nün 10000'lik bakımını yaptık. Ön balatalar da bitmiş, Değiştir gitsin dedik. Sanayiden neredeyse bir binlik verip çıktık. Valla hayat çok pahalı.

Bir tane de panelvan alayım. İçine yatak atıp gezeyim diyorum bazen ama tek aracımın masraflarını bile karşılamakta zorlanıyorum. Benim Güçlü'm yine bana göre en iyisi.

IMG 20210714 160556

Yeni sünger yatak Güçlü'nün bagajında kendine böyle bir yer buldu.

Birileri gibi zengin değilim ama kendime göre çözümlerim var ve bu hayatı zevkle yaşıyorum. Ölüp gidersem arkamda isteyip te yapmadığım hiçbir şey bırakmadım. İmkanlar dahilinde gezdim de, kamplar düzenleyip eğlendim de, Yurtiçi festivalleri de yakaladım. Karavanımın keyfini de sürdüm. Her şeyi yaptım ve yapıyorum. Yirmibirinci yılımızda yollarda ve mutluyuz. Biz FİCC'nin vermiş olduğu Camping Card İnternational hamisiyiz efendim. Yurtiçini gezmekteyiz, özgürce...

Arkadaşlar, İlk bakışta üçe katlanır güzel bir ürün gibi gözükse de özellikle benim cüssemde birisi için ürün biraz ince. Kampta memnun kalınır mı bilmiyorum. Bagajda çok yükseklik yapmadı bu iyi. Kendine standart donanımda uygun bir yer buldu araçta.

Arkadaşlar,
Ben özgür bir kampçıyım,
Ama ben her zaman özgür bir kampçıydım.
Birileri çıkıp yüz liralık çadırıyla yüzbin liralık karavancıların içinde ne işi var?
Demeden önce de ben özgür ve mutlu bir kampçıydım.
Beyaz adamın pahalı çözümlerine ihtiyacım yok.
Beyaz adam size ille de benim çözümüm diyor..
Hayır işte ille de onun çözümü değil.
Bazen de karavanınız olsa bile daha hafif ve hızlı olmak isteyebiliyorsunuz.
Kampçılığın tek çözümü karavanlar değil. Onlar da bir çözüm ama hepsi o kadar.
Karavanlar sadece bir araçlar.
Ben artık sadece kendi kafama göre geziyorum.
Beyaz adamın çok görülmesini salık verdiği şeyler,
Benim umrumda bile değil.
Beni takip ediyorsanız birçok yeri gezmediğimi göreceksiniz.
Çünkü ben gezilecek yerleri bile sana dayatan sistemden biraz sıkıldım.
Bu nedenle özgürleştikçe özgürleşiyorum...
Bundan sonra böyle...
Hiç de gezmeyebilirim ben.
Gezmek dediğimiz şey de,
Beyaz adamın uydurması...
Bakın asgari ücretlilere...
Bakın emeklilere...
Gezebiliyorlar mı?
Gezen sadece zenginler.
Tabii bir de dilenenler var.
O da ikinci bir yol.
Gezmek için dilenmeye karşıyım.

Kısaca,
Bazen bir uyku tulumunu,
bir ağacın altına serersiniz.
Ve o anın bir özelliği olarak,
O kadar mutlu olursunuz ki,
Yüz bin liralık karavanı olanlar bile,
Sizin kadar mutlu olamaz.
Kafayı donanıma takmayın.
Hayatınıza devam edin.
Bırakın istediğiniz şeyler,
Zamanla sizi bulsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.