Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,812

Etiketler

Yine Stephen KİNG okumak için güzel bir akşam. Bugün hava ekstradan birazcık daha serin. Şimdi kamplarda olan bütün güzel dostlara buradan sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Mini karavanlar, Her yola çıkıştan önce ayna takmayı gerektirmemeleri,
Daha düşük rüzgar profili dolayısıyla yakıt tasarrufu,
Arabaya daha kolayca ve hızlı takılıp gidecekleri sonucuna ulaştırıyor beni.
Tek kişi için ideal boyutta bir karavanım olmasına rağmen,
Bazen de bunun yanına bir tane de Mini eklemek istiyorum.
Gözüm halen bu karavanlarda...

Bugün evimde kendime güzel bir yemek hazırladım. Yanında biramla güzel yemeğimi yedim allahaşükür. Evde olmak güzel şey. Bugün söylemek istediğim şey tüm forum arkadaşlarımı gerçek arkadaşlar olarak gördüğümdür. Bu yüzden bazıları geçmişte beni çok üzdüler ama iyi yürekli olmaktan, iyi düşünmekten vazgeçmedim. Ben bu Dünya'ya sevmek ve sevilmek için geldim. Bu bağlamda yaptığım eski hataları gördüm ve yanlışımdan dönmeyi, özür dilemeyi bilen bir insanım ben. Kimse hakkında bir şey buyurmuyorum. Herkes istediği gibi yaşayabilir ve olabilir ama bu benim için de geçerli.

Bu yaz için Ağustos'ta Sinop düşünüyorum şimdilik. Sanıyorum yine Apart türü otel tatili yapacağım. Bu tarzı sevdim ve artık kamp da zor gelir oldu. Biraz konfor fena bir şey değil kanımca...

Bu yaz için Ağustos'ta Sinop düşünüyorum şimdilik. Sanıyorum yine Apart türü otel tatili yapacağım. Bu tarzı sevdim ve artık kamp da zor gelir oldu. Biraz konfor fena bir şey değil kanımca...
Sinop güzel bir şehir.Daha önce iki sefer gittim ve sevdim.Atatürkün karatahta önünde aljfabe öğrettiği fotoğrafı bugünkü Sinop öğretmen evinde çekilmiş. Planlarım arasında akliman veya hamsilosta bir geçe karavanla kponaklamak var. Ne zaman olur şu anda bilemiyorum ama inşallah olacak

Sinop güzel bir şehir.Daha önce iki sefer gittim ve sevdim.Atatürkün karatahta önünde aljfabe öğrettiği fotoğrafı bugünkü Sinop öğretmen evinde çekilmiş. Planlarım arasında akliman veya hamsilosta bir geçe karavanla kponaklamak var. Ne zaman olur şu anda bilemiyorum ama inşallah olacak
İnşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR