Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 318,918
Sitede kadının birisi karavana takmış kafayı. Niye bunu buraya koydun der durur. Gel de laf anlat... Bıktım bu karavanın derdinden artık...

hocam aynı şekilde bizim sitede de otoparktan çektirdiler bizim karavanı şikayet etmiş biri, otoparkta full dolmuyor neden rahatsız olduysalar artık?

Etiketler

Karavanımın içinde yaşamadığım halde karavanım birilerine batıyor ve düşman kesiliyorlar. Bir de içinde kalıyor olsam neler yaşanır kimbilir?... Herkes karavanlara düşman bu memlekette...

Karavanımın içinde yaşamadığım halde karavanım birilerine batıyor ve düşman kesiliyorlar. Bir de içinde kalıyor olsam neler yaşanır kimbilir?... Herkes karavanlara düşman bu memlekette...

Boşver hocam.
Her yerde çekemeyen yada mız mız komşu çıkar. Emin ol kendileri bile hayattan ne istediklerini bilmiyorlardır. Sağa, sola sarmayı görev edinmişlerdir kendilerine.

Yücel Bey park sorunu olmasada bazı komṣular sorun yaratıyorlar. Kapı komṣum yaṣlıca bir kadın uzun zaman karavanı sorun yaptı ama, kendisine bir kaҫ defa yardım edince iyi komṣuluğun kıymetini anladı ve ṣimdi iyi anlaṣıyoruz.

Son haftalarda bir baṣka sorun var. Karavanın yanındaki park yerine 6 araҫ parkedebilir. Fakat komṣular 5 aracı park yerine sığdıramıyorlar. Iki aracı olan bir komṣu ve eṣi, arka arkaya durduklarında dört arabanın sığabileceği iki ṣeridin de ortasına parkediyorlar ve iki park ṣeridini iṣgal ediyorlar. Beṣinci araba park yerine tam sığmadığı iҫin bir metre kadar benim park yerinin giriṣini daraltıyor. Bu durumda karanlıkta karavanla geri geri park yerine girerken kaza riskini artırıyor. Az önce baktım, aynı durum tekrar var. Iki defa kendileriyle konuṣtum tamam diyorlar ama aynı ṣekilde park etmeye devam ediyorlar.

Galiba en iyisi sakin olup ikna etmeye ҫalıṣmak. Siz öğretmesiniz bilirsiniz. Bazıları bir defa da anlıyor bazılarıyla da tekrar tekrar konuṣmak gerekiyor.

Son düzenleme:

Yücel Bey park sorunu olmasada bazı komṣular sorun yaratıyorlar. Kapı komṣum yaṣlıca bir kadın uzun zaman karavanı sorun yaptı ama, kendisine bir kaҫ defa yardım edince iyi komṣuluğun kıymetini anladı ve ṣimdi iyi anlaṣıyoruz.

Son haftalarda bir baṣka sorun var. Karavanın yanındaki park yerine 6 araҫ parkedebilir. Fakat komṣular 5 aracı park yerine sığdıramıyorlar. Iki aracı olan bir komṣu ve eṣi, arka arkaya durduklarında dört arabanın sığabileceği iki ṣeridin de ortasına parkediyorlar ve iki park ṣeridini iṣgal ediyorlar. Beṣinci araba park yerine tam sığmadığı iҫin bir metre kadar benim park yerinin giriṣini daraltıyor. Bu durumda karanlıkta karavanla geri geri park yerine girerken kaza riskini artırıyor. Az önce baktım, aynı durum tekrar var. Iki defa kendileriyle konuṣtum tamam diyorlar ama aynı ṣekilde park etmeye devam ediyorlar.

Galiba en iyisi sakin olup ikna etmeye ҫalıṣmak. Siz öğretmesiniz bilirsiniz. Bazıları bir defa da anlıyor bazılarıyla da tekrar tekrar konuṣmak gerekiyor.
Siz de park yerinden dertliymişsiniz. Umarım sorununuz çözülür...

Bugün Güçlü'yü kampervana çevirelim dedim ama Güçlü'nün yatak donanımını birlikte söküp çıkardığımız arkadaşım bacağını kırmış. Mecburen o iyileşene kadar bekleyeceğiz. Belki birkaç hafta belki de bir aydan fazla...

Arkadaşlar,
İstediğim gibi olduğumu,
Dilediğim gibi özgür yaşadığımı
Bu satırlardan onlarca kez söyledim...
Kimseden korkum yok.
Adım adresim her şeyim açık.
Ben fellik fellik saklananlardan değilim.
Evet cesurum. Kimseden -özellikle de arkadan konuşan namertlerden- korkum yok benim.

Altındağ'da bir okul açıldı. Kuzeykentte. Düşündüm hatta okula kadar gidip inceledim. Büyük bir uydukent okuluydu. Şehirli bir okuldu. Ama sonuçta Karagedik'te kalmaya devam etmeyi seçtim. O okula benden düşük puanlı birisi atanmış. Yani isteseydim o okula gidecektim. Hayırlısı olsun...

Altındağ'da bir okul açıldı. Kuzeykentte. Düşündüm hatta okula kadar gidip inceledim. Büyük bir uydukent okuluydu. Şehirli bir okuldu. Ama sonuçta Karagedik'te kalmaya devam etmeyi seçtim. O okula benden düşük puanlı birisi atanmış. Yani isteseydim o okula gidecektim. Hayırlısı olsun...
Hocam iyisini yapmışsın

Zaman zaman Gölbaşı'na taşınmayı düşünüyorum. Ancak daire kiraları gerçekten uçuk durumda. Benim evimden gelip gitmenin maliyetini yüksek mazot ücretine rağmen- Hiçdeğilse maliyetin bir kısmını- Kiradaki fark karşılıyor gibi,
Yani Gölbaşında otursam da bu sefer yine Kiram yüksek olacak. Bu nedenle yerimden kıpırdamıyorum açıkçası...

Flashkamp

Arkadaşlar,
Biz her zaman kamplardaydık. Bu araç en sevdiğim araçlarımdan bir tanesidir. Bu araçla çok geziler yaptık. Manisa Demirci'de ve Turgutlu'da görev yaparken hep onu kullandık. Çok iyi bir araçtı.
Bu fotoğraf ANT Kampta çekilmiştir. Güzel günler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR