Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 320,251
Uyku probleminiz varsa hiç tavsiye etmem hocam. Ben defalarca denedim bir türlü uyuyup dinlenemefim. Kişiden kişiye fark eder tabiiki, kamp sandalyesinde oturup kafasına yan tarafa eğip yada aracın arka koltuğunda oturup ön koltuğa kafasını yaslayıp saatlerce uyuyan arkadaşlarımda var:smiley:.
Bir keresinde bir UNO'da uyumuştum. Ama mevsim yazdı.

Etiketler

Yatırımımı Güçlü'de uyumak üzerine yapıyorum. Güçlü'ye perdeler takıldı, Eberspacher takıldı, İçine yatak yapıldı. Şimdi de Fanlı ısıtıcı konusunu çözdük. Arabada uyumaya hazırız. Bi mazot parasını denkleyemiyoruz ki bir yerlere kaçalım. Gündelik işler için yaktığım mazota anca yetebiliyorum. Ne olacak bu işin sonu bilmem.

Uyku probleminiz varsa hiç tavsiye etmem hocam. Ben defalarca denedim bir türlü uykuya dalıp dinlenemedim. Kişiden kişiye fark eder tabiiki, kamp sandalyesinde oturup kafasını yan tarafa eğip yada aracın arka koltuğunda oturup ön koltuğa kafasını yaslayıp saatlerce uyuyan arkadaşlarımda var:smiley:.
Emekli olmadan önce her yıl tatile çıkarken memleketin değişik yerlerinden bazen 26saatlik mesafeler çanakkaleye olan uzaklık araç kullandığım oldu. ancak ne mümkün bu araçta o kadar yorgun ken bile 1 dakika uykuya dalamadım çadırda da çok yer seçmişliğim var o yüzden karavan sanırım bana saray keyfi yaşatçak dostlar

Yatırımımı Güçlü'de uyumak üzerine yapıyorum. Güçlü'ye perdeler takıldı, Eberspacher takıldı, İçine yatak yapıldı. Şimdi de Fanlı ısıtıcı konusunu çözdük. Arabada uyumaya hazırız. Bi mazot parasını denkleyemiyoruz ki bir yerlere kaçalım. Gündelik işler için yaktığım mazota anca yetebiliyorum. Ne olacak bu işin sonu bilmem.
evet bugün zamlı benzinden almak nasip oldu böyle giderse sahte alkol içki yapanlardan sahte benzin yapmaları konusunda ricada bulunacağım

IMG 20211209 153653

Erdek ant camping 22

Süper mini sınıftaki aracımızlayız. O zamanlar iki kişiyiz bu yüzden ikişer koltuk ve tabure var. Evliliğimizin belki de ilk yılı. Güzeldi evliliğim. Hala O'nu severek ve şükranla hatırlıyorum. Çok çok iyi birisiydi.
Bu araç en çok verim aldığım ve en çok gezdiğim araçlarımdan biridir. Kampçının otomobili bir kamp aracıdır. Ayrıca karavana ihtiyaç duymuyorduk ama benim gözüm hep karavanlardaydı.

Ekli dosyayı görüntüle 638087

2007 Yılı, Mutlu kampçılık yılları... Erdek (O zamanki) Ant Kamping...
Aklin yolu bir. Fotoda yük taşımak icin kullandığınız pazar arabasından bozma taşıyıcı her zaman karavanin banyosunda durur. Damacana, gri su ya da portatif wc taşımak istediğimde harika bir kurtarıcı.

@tapatalk

Aklin yolu bir. Fotoda yük taşımak icin kullandığınız pazar arabasından bozma taşıyıcı her zaman karavanin banyosunda durur. Damacana, gri su ya da portatif wc taşımak istediğimde harika bir kurtarıcı.

@tapatalk
Evet, O yıllarda suyu kamp yerimize böyle taşırdık ama yine de bu suyla bulaşık yıkamak gibi işler yapılmazdı. Bulaşıkları kampın bulaşıkhanesinde yıkardık. Fakir ama mutluyduk. Yüz bin liralık karavanlarla yüz liralık çadırlar yanyana olamaz diye bizi aşağı görmüştü bazıları. Kamp hayatımız boyunca çeşitli şekillerde aşağılamaya devam ettiler. Ama biz hep kendi makul mutluluklarımızı yaşadık. Bu fotoğraflar o yıllardan...

Ekli dosyayı görüntüle 638086

Her zaman tüm öğrencilerim yemeklerini aldıktan sonra yemeğimi alırdım. Bu fotoğraf 2006 yılında ilk görev yerim Bursa/Mustafakemalpaşa'da çekildi. Karavancılıkla ilk ilgilenmeye başladığım yıllar. Henüz karavanım yok.
Hocam bu delikanlıyı sanki bir yerden tanıyorum gibi . İyi bir insan , iyi bir gezgin ve iyi bir öğretmene benziyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri