Güncel Defender Fiyatları Nasıl?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Legendary7801 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,337

Legendary7801

Discover nature
Yer
Karabük
herkese selamlar. Aklımızda 110 kasa 5 kapı defender alma fikri var (4 gündür) bu 4 günde baya bi araştırma yaptım fakat fiyatların çok değişkenlik gösterdiğini gördüm eğer ortalama bi fiyat öğrenebilirsem bütçemiz dahilinde okullar kapandığı zaman almayı planlıyoruz. Aradığımız araç düz dizel motorlu olmalı 300tdi 200tdi vs olmamalı özellikle mazot pompası eski tip olmalı kendimiz yanık yağı santrufüj ile temizleyerek gezileri uygun fiyatlı yapmayı düşünüyoruz. Boya durumu kötü olabilir, elektrik sistemi vs de kötü olabilir kendimiz boya yapabiliriz alt takım frenler vs onlar da yapılabilecek şeyler sadece motor durumu iyi hidrolik direksiyon kamyonet olmayan tamamı orjinalden kapalı 110 veya 130 kasanın fiyatı nedir? Bu araçları alırken nesine dikkat etmek gerekir? Direk jandarmadan şahıs olarak alma şansımız var mıdır? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür eder, bol eğlenceli kamplar dilerim.

Etiketler
Merhaba Legendary7801, bu arabalarda genel kabul görmüş piyasa fiyatı olayı yok. Malum, arabanın orijinal oluşu, sonradan muhtelif aksesuarlar ilavesi, genel durumu vs yanısıra, arabasını satmayı düşünen arkadaşın aklında biçtiği fiyat çok farklılık gösterebiliyor. Bende 1993 Otokar imali, herşeyi orijinal beyaz 110 kasa var ve araç fazlalığı nedeni ile satmayı düşünüyorum. Ancak size uymaz herhalde çünkü 2,5 lt 4 silindir benzin motoru var ve direksiyon hidrolik değil. Mükemmel çalışır durumda, hiçbir sorunu yok, sadece artık kaportanın elden geçmesinde fayda var, çelik aksamda çürümeler var. İlk sahibi sayılırım, 20 yıldır bende. 170.000 km. Bir fotoğrafı ekli. İlgilenirseniz telefonumu vereyim görüşelim.

Av landrover

Merhaba Legendary7801, bu arabalarda genel kabul görmüş piyasa fiyatı olayı yok. Malum, arabanın orijinal oluşu, sonradan muhtelif aksesuarlar ilavesi, genel durumu vs yanısıra, arabasını satmayı düşünen arkadaşın aklında biçtiği fiyat çok farklılık gösterebiliyor. Bende 1993 Otokar imali, herşeyi orijinal beyaz 110 kasa var ve araç fazlalığı nedeni ile satmayı düşünüyorum. Ancak size uymaz herhalde çünkü 2,5 lt 4 silindir benzin motoru var ve direksiyon hidrolik değil. Mükemmel çalışır durumda, hiçbir sorunu yok, sadece artık kaportanın elden geçmesinde fayda var, çelik aksamda çürümeler var. İlk sahibi sayılırım, 20 yıldır bende. 170.000 km. Bir fotoğrafı ekli. İlgilenirseniz telefonumu vereyim görüşelim.

Ekli dosyayı görüntüle 499802

Yanıtınız için teşekkür ederim. Aslında ilk sahibinden bir araç almak isterdim hidroliği sorun etmezdim bile fakat, Yanık yağı santrufüj ile arıtıp gezmek istediğim benzinli oluşu uymuyor maalesef. Umarım aracınızı değerini bilen bir arkadaşımız alır böyle araçlar ender bulunuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 499802

aracınız icin istediginiz fiyat nedir acaba ve ilanınız varmı ?

Hayır ilan vermedim, aslında satmaya da kıyamıyorum desem yeridir, ama bazı nedenlerle birkaç tane arazi aracımız oldu ve birilerini elden çıkarmamız lazım. Telefonumu ilettim özelden, isterseniz görüşelim.

Öncelikle defender fiyatları dolardan eurodan altından çok daha hızlı yükseliyor ve piyasadaki ahlaksız satıcılar yüzünden uçuyor. Özellikle düz dizeller. Fiyatları tdi motorlara göre daha düşük fakat üzerine atılacak motor çeşidinin bol oluşu sonradan turbo tdi vb dönüşümlerin yapılabiliyor oluşundan kaynaklı. Aynı zamanda ülkemizdeki yakıt fiyatlarından. 25 26 nın altında düz dizel görmüyorum son zamanlarda. Benzinlilerde 22 23 civarından başlıyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri