Gürcistan Rusya Ukrayna Polonya Çek Cumhuriyeti Avusturya Slovenya İtalya Gezim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,841

turbolinea

Kamp II
Gezim boyunca...

Gürcistan Rusya Ukrayna Polonya Çek Cumhuriyeti Avusturya Slovenya İtalya tekrar Slovenya Hırvatistan Sırbistan Bulgaristan Yunanistan tekrar Türkiye artvin olarak bitti.

Forumda kimse gelmedi benle.Sorusu olan varsa yanıtlarım.

Kimse Türkiye dışında beni durdurmadı gümrük hariç.

Ben diğerleri gibi kendini gezgin sanıp Batum'a ilk defa gidip sorunuz varsa alayım diyenlerden değilim.

Yaklaşık 2000 tl masrafım oldu. 1000 tl civarı yakıt olurdu.

Sadece Türkiye'de polis beni çevirdi.Çünkü tehlike sadece Türkiye'de var.

10 gün sürdü gezim...

Gelen olursa tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Adsz

Etiketler
Ynt: Gürcistan Rusya Ukrayna Polonya Çek Cumhuriyeti Avusturya Slovenya İtalya Gezim

Fazla foto çekilmedim.sadece italya'nın girişinin fotosunu çektim.

Photo0278

Ynt: Gürcistan Rusya Ukrayna Polonya Çek Cumhuriyeti Avusturya Slovenya İtalya Gezim

Fazla çekmedim foto bu da Ukrayna lviv in girişnden.Sonuçta gelmediniz ben de yalnız gittim.Tadı tuzu olmadı.

Diğer foto da Polonya'da otelde keçiler meeeliyordu çok şirinlerdi

Photo0276

Photo0277

Merhaba,

Güzergah toplam kaç km? Bilgi verirseniz sevinirim. Bir de aracınız ve aracınızın yakıt tipi nedir? Şimdiden teşekkürler.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

güzergah toplam 8000 km oldu

kullandığım yakıt lpg idi.

aracım reno clio

Ynt: Ynt: Gürcistan Rusya Ukrayna Polonya Çek Cumhuriyeti Avusturya Slovenya İtalya Gezim

turbolinea' Alıntı:
güzergah toplam 8000 km oldu

kullandığım yakıt lpg idi.

aracım reno clio

Teşekkür ederim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Bunun tekrar söylüyorum arkadaşlar.

Bu yol üzerinde tehlikeli ülkelerden geçtim ama 1 kuruş rüşvet vermedim.

Tehlikeli olan tek yer Vladikavkaz ve Nalçik bölgeleridir.Rüşveti gidişte istemezler dönüşte isterler.Tek sorun olan bölge burasıdır.Dönüşü de kullanmadım zaten burayı.

2. olarak güvensiz gelen bir yer ise Hırvastistan gibi geldi...Biraz da sırbistan'dır. Ama kimse bana zorluk çıkarmadı bu bölgedede.
Hırvastistan sırbistan da da atıyorum otoban parası 0.8 euro tutuyor. kalan 20 centi vermiyor cebe atıyor.3 kağıtçılık hat safhada.gibi geldi bana.Bulgaristan yunanistan zaten çok güvenli sorun yok.

Türkiye'ye geldim zaten sorun başladı.Girişte biri bana korna çaldı hakaret etti.
Ayrıca 2 kez polis tarafından durduruldum.
Ama diğer ülkelerde kimse durdurmadı beni.

SANIRIM GÜVENLİK SORUNU SADECE TÜRKİYE'DE VAR.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.