DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

güzel mi..

'BİR FOTOĞRAF ÜSTÜNE SOHBET' forumunda catcat tarafından 13 Ekim 2012 tarihinde açılan konu 7176 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. catcat

catcat Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    benim objektifimden..bostancı...

Etiketler:

2. parkinsonsniper

parkinsonsniper Kamp II

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: güzel mi..

Böyle sorular cevapsız kalınca çok üzülüyorum ben ya :smiley: Fotoğrafınız mükemmel olmamış ama kesinlikle güzel. Güzel bir gün batımı yakalamışsınız, kompozisyonunuz da oldukça iyi bence. Muhtemelen cep telefonu veya kompakt bir kamerayla çekilmiş ve hiç işlem görmeden bize ulaşmış. Bence Bostancı'da günbatımını anlatan bir fotoğraf olmuş, kayalar, binalar, tekneler, deniz ve martı, sakin bir deniz, kayalarda oturan insanlar. Amacına ulaşan bir çalışma kesinlikle :smiley: tebrik etmeden geçemezdim...

3. catcat

catcat Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1

çok teşekkür ederim.o kadar güzel anlatmışsınız ki bende sizi tebrik ettim..:smiley:

4. parkinsonsniper

parkinsonsniper Kamp II

Alınan Beğeni:
    0

rica ederim : ) çalışmalarınızı paylaşmaya devam edersiniz umarım

5. Kuzay

Kuzay Kamp I

Alınan Beğeni:
    2
    Ynt: Güzel Mi..

Güzel bir kompozisyon yakalamışsınız. Teknik konuları bir kenara bırakırsak üç adam, körfez, martı ve şehrin kapanan görüntüsü hoş bir duygu uyandırıyor. Elinize sağlık.

6. Gezicidmr

Gezicidmr Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Güzel de ne kelime süper.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...